• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@obla no právě,nejednou ta cena všude naskočila :confused:
15. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ferinka Taky mě to nakrklo .. :confounded: Fakt přesně v den, kdy jsem chtěla objednat .. :rolling_eyes: Zítra by měla dojít brašna .. koupila jsem od Samsonite :wink:
15. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jsem hrozná, šla jsem ven s odpadkama a uviděla jsem, že nám tam kvetou nové kytičky :slight_smile: tak to dopadlo, že jsem musela dojít pro foťák a vyblejsknout je :slight_smile: jsem prostě hrozná :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova ty jsi stejná jako já, manijak :grinning: :grinning: :wink: já dnes byla na procházce a tooolik kytek bylo po cestě, sakra, tak jsem litovala, že ho nemam sebou :grinning: :unamused: ale zítra to napravim :slight_smile: ........fotky jsou úžasnéééééé :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@obla no jo no,taky jsem naštvaná,tak mi to prosím písni :wink: a v archivech je třeba s objektivem,4GB kartou a brašnou za 13999,- v akci,to teprve naštve :grinning: :grinning: :grinning:
@molicova to je jasný,že jsi musela :sunglasses:
15. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova také jsem fotila minule fptekčy před barákem a tak jsem si říkala, co si o me asi můžou ted myslet lidi, co koukají z okna, ta je šílená :grinning: :slight_smile: ale je to zdravá droga, to naše focení :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa no přesně tak :slight_smile: no bylo to prostě silnější :slight_smile: je to fakt nějaká závislost :slight_smile: ale snad dobrá :grinning:
15. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova já si nejvíc užívám fotografování venku, focení doma me tolika nebere, možná i kvuli tomu blesku, s tím externím me to začne bavit víc :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa no to je možné :slight_smile: mě s tím bleskem, je to tak nějak jedno :slight_smile: fotím všude a všechno, si připadám jak nějaký paparaci Tomáška :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova a ten blesk používáš hlavně doma, nebo i venku??
15. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa to máš pravdu :slight_smile: mě taky více baví venku focení bez toho blesku, až bude blesk, taky budu paparaci :grinning: jako Míša :grinning:
15. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa blesk používám, jenom doma, venku si nastavuji iso :slight_smile:
@kozinka no už si fakt tak připadá, budu se muset krotit :slight_smile: jsem jak šílená :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ale když já nefotim jako pořád, jenom třeba chvilku denně, ale udělám hodně fotek :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak vítám @obla :slight_smile: :dizzy_face: krásné fotečky, pokojíček nádherný, ale pro mne moc málo barevný :wink:
15. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka já už si ho taaak přeji :slight_smile: Davídek si to mé focení teprve užije, ale už ho aspon nebudu obtěžovat tím hnusním bleskem :slight_smile:

@molicova to je taky můj případ, udělám hodněěě fotek, pak si z nich vyberu ty nejhežčí, nejostřejší, co mi příjdou celkem pěkný :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova me se na tvých fotečkách líbí ta jednoduchost, všechno je tam tak přirozený, šílená nejsi, na tom, není nic špatnýho, že zaznamenáváš každý krásný úsměv, pohyb a pokroky svýho prcka :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa přesně tak, takhle to vypadá, že nedělám nic jiného, ale třeba ve vaně, to bylo asi 5 minut, na písku asi 10 minut a doma když pil a koukal na telku, to bylo asi taky zhruba 5 minut :slight_smile: takže asi 20 minut, ale takhle když jich dám hodně, tak to vypadá, že fakt nic jiného nedělám :slight_smile: ale holky dělám :grinning: dneska jsem vygruntovala a vyžehlila, když Tomášek spal :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile: děsim se dne, když mi Tomík řekne, mami stěhuju se, čau :slight_smile: tohle mi nidko nevezem, ty fotečky mi zůstanou :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo holky ta jde taky o to, že přijde doba, kdy se prcci přestanou chtít fotit :-/ u nás už to začíná, jako fakt musí mít náladu na focení, jinak se otáčí zády ihned když vidí foťák a říká: maminko nechci se fotit..... :sweat_smile: :confused: a to ještě před dvěma měsícema nedělala...... :unamused:
15. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka no jo to je fakt :slight_smile: taky čekám, že to začne :slight_smile: to pak budu ráda za cokoli co vyfotim, aspoň budou ještě víc cennější :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova já taky, v bazénku byl malej 15 minut, to jsem stihla hodně foteček, třeba co jsem fotila v postýlce asi 10 minut, udělala jsem hodně záběru, vybrala takový, co se me líbili, asi dělá hodně i to, že na fotáku, toho moc nenastavuji :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak já ještě něco málo stihnu, snad :grinning: :wink:
15. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa já nenastavuju nic :slight_smile: jen snad to iso :frowning2: je to asi škoda, protože tam bude hodně fíglů :grinning: ale já je nevim :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova přesně tak, jsem si tak myslela, co by se dalo ještě s tím fotákem všechno dokázat, kdybych to umela :frowning2: ale co už, jsem antitalent a tím i zůstanu :slight_smile: tak sem tam už začíná maličko s tou clonou, iso jenom občas, radši to všechno nechávám v automatu, to je jistější :grinning:
15. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@molicova ještě se zeptám, s tím externím bleskem se jak pracuje, je to hodně o vědě, budu se s tím muset naučit něco extra?.....ty ho asi umíš používat, na fotečkách je to vidět :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holky shlédla jsem fotečky nemám slov nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak nereaguji je toho moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@wwercaa myslím že s bleskem to bude složité :grinning: :grinning: :grinning: snad ale ne
15. čer 2010 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@murynka musíme se sejít, my budeme super dvojka, už nás vidím jak tam s tima fotákama a bleskama maturujeme :grinning: :grinning: :wink:
15. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa @murynka no škoda že jste tak daleko :grinning: bych se přidala k maturantům s foťákama :grinning: :grinning: :grinning: jako já se teď snažím hodně nastavovat - ale fakt je to pokus omyl :sweat_smile: :grinning: ale jde to, hlavně u těch fotek doma, ty akty atd.. to mě donutilo :grinning: jako přišla jsem na to, že krásné medofé fotky při focení aktů docílím na scénický režim příroda :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a to fakt nekecám :grinning:
15. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
medofé=medové :grinning:
15. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kozinka to je teda škoda, my by jsme tvořili fak silnou trojici :grinning: ....ty děláš teda pokusy :grinning: :slight_smile:
15. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek