• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
Tak ještě z dneška nějaké fotečky z večerní koupačky :slight_smile:

@ferinka obě dvě jsou stejné a maji jen zápis 4MB/s, podle mě je lepší tahle http://www.alza.cz/sandisk-extreme-hd-video-secure-digital-4gb-d169288.htm je o trošičku dražší :slight_smile:
15. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .. krásné fotky .. můžu mezi Vás..? :confused:
15. čer 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla ahojky :slight_smile:no jasnačka :slight_smile: hrozně se mi líbí pokojíček co jsi vytvořila :slight_smile: je úžasný a fotečky máš také super :slight_smile: :grinning:
15. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Děkuji moc :dizzy_face: Učím se, zrcadlovku mám teprve od ČT, předtím to byl chabý kompakt :grinning: Zatím na to čumím jako husa do flašky a vše dělám automatem .. ale snad časem :grinning:

Jinak moje "foto" ..http://elischqa.blogspot.com/
15. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla no tak to jsou překrásné stránečky :slight_smile: já jsem si říkala, že mi ten pokojíček něco připomíná :slight_smile: a už vím, co :slight_smile: koukám na váš byteček na modré střeše :slight_smile: je úúúúúplně úžasný :slight_smile: ale nějak nevim proč, jsem si tě nespojila s tím pokojíčkem na koníkovi :slight_smile: ale uvidíš, že se to focení časem podá, až se s ním trošku zžiješ :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hej holky tak ja se uplne stydim ale ja jsem si domluvila pani na uklid, a dneska u me byla poprve a jsem uplne max spokojena:slight_smile: Jinak filipek je ode dnska nemocny tak jsem ani nefotila:(
15. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@molicova divala jsem se na tvoje fotky na rajceti jsou fakt krasne:slight_smile: jo a jak to ze mas ty fotky z koupelny tak kkrasne? ja je mam vzdycky do zluta:(
15. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova
Děkuji, já na střechu už moc nechodím .. diskuze, kterou jsem navštěvovala upadla.
Bohužel :pensive:

Co se focení týče, moc mě baví .. především interiér.. bydlení.. a portréty .. ale ještě jsem na zrcadlovku fakt mejdlo :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
dnes jsem nefotila, nějak nebyl čas :unamused: malej ted začal stoupat na nožiky kolem nábytku, všechno kolem vytahuje, musím ho hlídat a neustále mít na očích, ach jo a to ještě řádne neběhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...vždyt to víte, to si asi ještě terpve užiju, věčšina máte tady věčší dětičky, tak určo víte o čem mluvim :grinning: Davídek je ted pan objevitel a maminka SBS :grinning: :grinning:

@molicova nebudu te vypisovat do albíčka na to máme diskuzi, že jo :grinning: :slight_smile: jo jseme chtěla, chválu si určitě zasloužíš, tak neříkej, protože na to, že fotíš teprve rok, myslim jsi psala, tak fotíš fakt úplně nádherně, radost pohledět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@obla Vítám tě :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe týýjo pani na úklid, to by se mi taky líbilo :slight_smile: a kolik to stojí a co všechno dělá :slight_smile: jinak moc děkuji za pochvalu a ty fotky to bude asi tím, že mám ten externí blesk :slight_smile: a samozřejmě je ještě trochu upravím :slight_smile: ale taky má vlásky od žárovek takové do žluta :slight_smile: jinak je má blonďaté :slight_smile: někdy se mi to povede líp, jindy hůř :slight_smile: ale co, všechno nemusí být uplně dokonalé :slight_smile:

@obla je tak to je škoda :slight_smile: je fakt vidět, ža na to máš velký talent :slight_smile: a to focení se podá, uvidíš :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem napsat na "nožičky" napsala jsem na "nožiky" to asi vyznělo morbídně :grinning:
15. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla máš nádhernýho syna :slight_smile: a fotíš krásně :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na seznámení : )
15. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jj, něco přes rok to teď bude :slight_smile: dříve fotil Tomíka hlavně manžel :slight_smile: já na to neměla buňky :slight_smile: a měla jsem to pokaždé rozmazané :slight_smile: ale to se podalo :slight_smile: a ještě jednou strašně děkuji :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc holky.. za všechno :dizzy_face: Všechny máte krásné dětičky.. :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Míšo, ty fotky z koupelny fakt super, ja je mam total vyblite....ale to je tim bleskem...... :unamused:

@obla moc Te tu vitam, jukla jsem na fotecky a moc se mi libi ta, kde je malej s tatinkem na pouti, v pozadi jsou lidi, ta se moc povedla........
Pokojicek je nadhernej a malej je model :slight_smile: ....to se pak foti, vid?

@weercaa, u nas to bylo nejhorsi obdobi, nez se rozchodil, to porad nekde padal........tak preji pevne nervy :slight_smile:

15. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že nám tu roste slušná konkurence :wink: vítej @obla
interiery fakt krásný. drž se jich, seznam se se zrcadlovkou a budeš fakt silná konkurence :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@molicova No ja ji porad taky chtela protoze nikdy jsem nestihla uklidit cely byt naraz vzdycky treba 2mistnosti a tak . a nakonec manzel rekl ze to zkusime, my jsme si domlubili ze k nam bude chodit 1tydne a vysava-vytira - utira prach proste vsechno -zehli a tak je tu tak 2-3hodiny a bere 60 za hodinu:slight_smile: takze nam to max.vyhovuje:slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy taky zpětně děkuju za chválu,ale ten náš andílek ještě nespí. :angry:
15. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik,během týdne šla ta 450D o litr nahoru :angry: a to se dá po archivech najít i levnější a s kartama nabo brašnou :frowning2:
15. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe tak to není tak strašná cena :slight_smile: já jen, nevim kolik by si ale vzala v Praze, tady je to nějak všechno s přirážkou :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe, mame ten samy problem jako vy, sam neusne, musim u nej zustat, nekdy to trva 5 minut, nekdy hodinu, vzdy usinal krasne sam.........a kolem 2 rano cestuje k nam........nemam nervy na to, nechat ho brecet.........

@nebe zavidim uklizecku...a koukam ze si nebere nejak moc.......

Holky koukam na Modrou strechu a jsem nadsena....nasla jsem u jende pani krasny lustr do obyvaku, snad prozradi, kde ho koupila.......

Jdu tam hodit nejake fotky te nasi rekonstrukce....... :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky, moc .. opravdu.
Mně přišel Canon 450D ve čtvrtek .. teď si k němu koupím pevnou padesátku a 75-300 :wink:
Konkurence se nebojte, jsem hodně slaby amatér .. nejspíš postrádám oko :grinning:
15. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla no, já bych tak sromná nebyla :wink: ty fotky z odkazu jsou krásný,hlavně ta s tou židlí a šálkem
15. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy já doufám, že je to přechodný období. u vás je to přesně jako přes kopírák :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe Moc děkuji, ale když kouknu na mé zahraniční oblíbenkyně, kam se jako hrabu.. navíc až poslední dva příspěvky jsou zrcadlovkou .. ostatní kompaktem, který stojí za vyliž nohu :grinning: Zatím načítám informace .. a listuji manuálem. Horkotěžko těm slovíčkům rozumím .. a pořád si říkám, že snad cit to vyřeší .. ale co když ho nemám..? A i kdyby .. někdy nestačí :pensive:
15. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla krásné stránky máš,kde jsi objednávala tu 450D? Jsou najednou vyprodané nebo drahé :confounded:
15. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla ted jsem skoukla tvůj blog a jsem ohromená :slight_smile: :slight_smile: :confused: je vidět, že tě to baví :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka Děkuji, já chtěla z megapixelu.. ale tam jí najednou zdražili o litr .. přesně v den, kdy jsem ji chtěla objednat .. tak jsem jí objednala někde jinde.. kde mají super servis .. za 14 tis.. odkaz dodám do IP. :wink:
15. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Strašně moc děkuji .. :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek