• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@kozinka a ty to umíš??
JJ, prosim kontakt, ja shanim ted na leto kloboucek, piratku a ksiltku a nemuzu nic sehnat koukala jsem na MMB a nic....... :unamused: ....
15. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja hledala cepicku co ma Tomasek od Míši @molicova, a uz ji nemaji :frowning2: .......
15. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe no to bylo krásný miminečko :slight_smile:teď je z ní už velká slečna :slight_smile: krááásné fotečky :slight_smile:
@xmerssy moc děkuji, ty nám fotil tatínek :slight_smile: pro to jsou pro mě ještě víc milovanější :slight_smile:ale koukala jsem teď k tobě, musím o ještě pečlivěji projít, nějak nestíhám a ty poseldní fotečky jsou uchvatné :slight_smile: :slight_smile: taky bych chtěla tu 50 :slight_smile: a čepičku jsem koupila na MMB od jedné pani :slight_smile:
@kozinka jojo je to velkej pracant :slight_smile: určo doporučuji :slight_smile:
15. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy ani na tom MMB????
15. čer 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
omlouvám se, že vám sem tak lezu, vlastně sem lezu často, obdivovat vaše krásný fotky, to je lahoda!!! (zrcadlovku nemám, mám jen digi), ale o tom sem nechtěla..
Chtěla jsem vás poprosit, jestli by nebyla některá z vás ochotná mě trošku zasvětit do základů grafiky.. (bitmapa, dpi, ppi, CMYK, RGB atd..). Jsem samouk, tvořím si "kravinky" ve Photoshopu, ale nemám základy nejzákladnější, co se tohodle týká a teď mi to dost chybí.. Prostě mě to vysvětlit "jak pro debila" :sweat_smile: :slight_smile:
Vím, že si všechny pojmy můžu najít na webu, což už sem udělala, ale myslím, že ze zkušeností by to bylo rychlejší a snadnější..
Děkuji :slight_smile:
15. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kauculacek
tak to jsme dvě :sweat_smile:
15. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kauculacek ja Te bohuzel nezasvetim, mam PhotoFiltre....... ale holky Ti tady uricte rady poradi....... :wink:

@molicova Míši, kuju kuju moc za pochvalu, si ani nezaslouzim....... :sweat_smile: ....jak koukam na ty nase fotky....krasne od bazenků a ty posledni s čepicama a mikinama :angry: to pocasi si snad dela srandu :angry:
Jinak zadnou jsem ani na MMB nesehnala.........

Holky ted jsem zjistila, ze existuje Modra strecha.........to uz je asi dlouho ze? :grinning: U nas je to docela aktualni, páč porad jeste rekonstruujem, tak tam sjizdim fotecky :slight_smile:
15. čer 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
xmerssy: jj, v něm taky dělám, ono to je jedno v jakém programu, základy jsou všude stejné :wink:
15. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kauculacek, tak ja hlavne co tam pouzivam, je kontrast, barva, doostruju a to je vlastne vsechno, fotky si podle potreby orzavam zase jinde....
15. čer 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k, Blani kuju moc, hned mrknu........

Ted nevim, kdo tu psal o albech, ze nemuze sehnat s cernymi listy........ja nasla na netu, 60 listu a asi za 250 kč, myslim, hodim odkaz............
15. čer 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy - já jsem sháněla, ale dětské se asi fakt nedělá. Dnes jsem byla kouknout v pár fotoprodejnách,a budu ráda, když seženu se smetanovýma listma (chci modrý, zelený, nebo nějaký béžový), ne moc kýčatý a obrázkový, čím víc tran, tím líp, a cca 32xm na výšku :sweat_smile:
15. čer 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ta paní z toho odkazu na MMB ušije cokoliv, nejen to co má v nabídce :wink:
15. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k, Blani tak já sehnala nejaky obyc zadny detsky obrazek tam neni, je cernobily, taky chci nejaky a na netu nemuzu sehnat.......a tady u nas nic nemaji... :unamused: , tak o vikendu zajedu do Brna....
http://www.karpex.cz/product/fa-953-fotoalbum-black-and-white-83/

15. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy - já byla v obchodě na České naproti pizza okýnku, pak na Kozí, na Rašínově, a v Krpoli v jednom fotu a ještě jsem chtěla zkusit Tesko a Kodak ve Vaňkovce, ale zapomněla jsem na to :sweat_smile: Asi risknu net :sweat_smile:
15. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k, prave bych chtela zajet do Vankovky, tak uvidim, zda neco sezenu.........jinak koukam i pres net.......tak pokud na neco narazis, dej mi prosim vedet........taky nechci nic preplacaneho, spis stridme........
Jo anebo v Campus Square by mohli neco mit...........
15. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dnes nemám vůbec na nic buňky. :rolling_eyes: doma bordel,ale aspon vyžehleno a ani fotit se mi nedaří.jsem líná i přehodit objektivy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na svatební fotky jsem si koupila tohle (bylo teda levnější :sweat_smile:, oni ten web nějak předělávali a asi zdražovali či co ), je těžké, ale pořádné, fakt super, ty Henzo alba, našim jsem udělala menší alba od f.Poldom, a teda ty jsou takové "slabší" :sweat_smile: http://www.fandy.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=27430
Uvažuju, že bych si je koupila v bílém a na ten obal si nechala vytisknout nějakou fotku malého a třeba k tomu nějakou "dětskou" samolepku :wink:
15. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy V Campusu je nějaký foto obchod? :fearful: Mě přijde, že největší výběr alb mají na té České a pak na RAšínově kousekod Svoboďáku. V Kodaku ve Vaňkovce mají jen pár :frowning2: Ale zas tam ráda vvyvolávám fotky.
15. čer 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k, Blani, tak neco takoveho si predstavuju, poradne festovni album..........
Ja ted koukam do Tveho fotobloku a vidim, ze jsi rodila na tom samem boxu co ja :grinning: , hezky nafoceno, to ja to nestihla :grinning:
15. čer 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k, ja myslela, jestli nebudou mit v Tescu, ja mam Campus po dalnici nejbliz..........tak nejdriv skocim tam.......
Jinak kdyz jsem bydlela v centru, mela jsem vsechno za rohem, ale ted.........porad si nemuzu zvyknout........ :unamused:
15. čer 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale něco jsem cvakla :grinning:
vy všechny máte tak hezký barvičky, jak doma, tak na dětech. my máme všecko takový neutrál.kde se stala chyba? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nejsem schopná dokoupit doplnky,ale pokud nebude obyvák v cajku, tak nebude nic
15. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe, to znam....... :unamused: , ja jsem dnes mega lina, jsem teda uvarila, poklidila........a ted sedim tady.......Tobik je dnes extremne hodny....jeste ze dnes nemam cviceni, nesla bych.......a to uz jsem vynechala dva tydny.......hlavne ze dieta......
:sweat_smile:

Ale to je tim pocasim...... :angry:
@xmerssy - já toho za ty 3 dny stihla... :grinning: Taky občas vzpomínám na bydlení v centru (M.Horákové :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), jak to bylo všehcno po ruce...ale zase ten klid mimo centrum :wink:
@soanpe, krasne, Sofinka je takovy andilek, ty vlasky ma boží!
15. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k, Blani ja nez jsem odjela pryc, tak jsem bydlela na Tučkove a pak co jsme se vratili tak na Sadech......takze fakt vsude kousek, akorat s detmi bydleni blbé....pravda tady je svaty klid a priroda.......jeste vypilovat rizeni a uz konecne budu samostatna jednotka......... :grinning:
15. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu udelat aspon pudinkovou babovku, at nedostanu vynadano ze tu jen sedim :grinning: :grinning:
15. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe no tak tyhle se ti náhodou obzvlášť povedly :slight_smile: jsou krásný :slight_smile: hlavně ta jak se tam sofinka směje :slight_smile: ta se mi libi uplně nejvíc :slight_smile:
jinak ja jsem se z toho musela nějak dostat :slight_smile: taky jsem měla blbou náladu, tak jsem aspoň uklidila :slight_smile: ještě musim umýt vanu :frowning2: ta mě uplně deptá :frowning2:
15. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jééé díky :slight_smile:
jsem jak praštěná ,jak se změnilo to počasí,tak mi asi hapruje tlak :slight_smile: .jak bábě důchodkyni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale těhotenství na mě zanechalo stopy,jak už jsem tu psala.
do toho sofí zlobí se spaním,nechce večer spát a když usne tak pravidelně mezi 2.00-2.30 se stěhuje k nám. když ji nevezmu,tak se vzteká, brečí,až se úplně klepe a strká si prsty do krku a dáví se. jak měla tu střevní virozu,tak zjistila,že když zvracela,tak jsem okamžiku byla u ní a ted toho zneužívá :angry: trvá to už skoro měsíc, co nás takhle trénuje a nevím si s ní rady. když ji nechám řvát,tak se bojím, že si ublíží,protože se mrská v postýlce a nechci ,aby na noc byla vystreslá
nikdy jsme ji nemuseli uspávat,vždy jsem ji uložili a usínala sama. :unamused:
15. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek