• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@blanka.k Neskutečné fotky! Fakt profička :dizzy_face:
Přidávám své čudlání
14. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes ten potůček je perfektní :dizzy_face: :dizzy_face: to se te jak povedlo?? :slight_smile: ale i ostatní jsou boží, no ten potůček se me nejvíc líbí :wink:
14. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Děkuju..ale je to jen hokus pokus..nastavovala jsem co nejdelší uzávěrku, ale nešlo mi to..jsem kopyto..nebo ten potok tekl pomalu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ostatní je prd..hezky vypadá ten poslední tulipán, ale na to je to tu malý :grinning:
14. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes, ale povedlo se :grinning: :wink:

nevim, co tady ještě straším :grinning: :grinning:

tady nějaké fotky z koupání, ale nic moc teda.......chtělo by to ten exter. blesk možná
14. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes krásné :slight_smile: já jsem popravdě u toho potůčku myslela, že to tak má být :slight_smile:
přidávám zatím pár fotečky z dneška :slight_smile: byla jsem s Tomáškem u kamárdky Léni a Hozíčka :slight_smile: bylo to super odpoledne :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa no ten se tak úúúúžasně směje :slight_smile: s bleskem, by to bylo lepší, ale takhle jsou taky úžasný :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova fotky přenádherný jako vždycky, radost koukat, Tomášek je tak krásnej, k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face:
já si taky myslim, ach jo, doufám, že časem pořídime i blesk :slight_smile: ...Davídek se umí smát krásně, ale zachvilku už možná nebude bezzubáč, asi se mu tam něco málo klube :grinning:
14. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se strašně líbí že tady máme každá svůj osobitý styl :slight_smile: prostě i kdyby u toho nembyla jména, ta přesně vím kdo kterou fotku fotil :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě přídám nějaké fotečky :slight_smile:
@kozinka máš naprostou pravdu, všechny tu máme svůj osobitý styl :slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Nádhera! Krásné pokoupáníčko!

@molicova Jako vždy dokonalé :dizzy_face:

Moje maminka - nejlepší máma na světě (jako určitě i ty vaše). Měli mě pozdě..tak jsem takový rozmazlánek máminej:slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Ty na té houpačce jsou úžasnéééééé!!! Jsi božíí!
14. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova já nechápu jak to stihneš vyfotit tak ostře..ty jeho ruce třeba na tom kotouči..kámoščina holčička je taková pomalá, ale já měla problém..a ty to máš všechno excelentní :confused: :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes moc děkuji za pochvalu :slight_smile: hrozně moc mě to těší, že se ti tolik líbí :slight_smile: ale těch fotek mám tolik, ale všechny se nepovedly a jsou tam i některé rozmázlé :slight_smile: ale hezké :slight_smile: tak jsem si je nechala :slight_smile: je to u mě pokus a omyl, stihnu stihnu, nestihnu nestihnu :slight_smile: je to 50 na 50 :slight_smile: nikdy vlastně nevim, co z toho vyleze :slight_smile:
tady jsou kdyžtak všechny k nahlédnutí :slight_smile:
http://mptackova.rajce.idnes.cz/Tomasek_a_Honzicek_-/
jinak fotečky maminky jsou také úúúúžasné, moc se ti povedly :slight_smile:
14. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čím to je, že když dám ty fotky do diskuze sem, tak jsou jako rozmazané..nevypadají ostře..ale přijde mi to jen u mých fotek..nebo co..ty fotky jsou uplně ostré..nechápu :confused:

@molicova Jdu na to juknout :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova 291 a 398...krásnééé :dizzy_face:
14. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes moc děkuji :slight_smile: ale stejnak se mi zdá, že to nemám uplně ostré :slight_smile: asi to bude tím, že se tady i na rajčeti fotky zmenšují :slight_smile: ale všechyn ostré určitě nemám :slight_smile: a koukala jsem na tvoje fotečky a přijdou mi ostré, ale nějak nevim :slight_smile: to co mi před týdnem připadalo jako ostré, tak teď mi to připadá rozmazané :frowning2: jsem divná :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes je to tím, že se sem fotky ukládají v nízkém rozlišení :wink:
15. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe no bude to uřčitě tím :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je tak hnusně, tak jsem opět šla zahánět depinu focením, jak jinak :grinning: více foteček mám v albíčku :slight_smile:
15. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova úplně ti závidím, já doma tak krásných fotek nedocílím bez toho externího :frowning2: kurňa!!! proto doma ani moc nefotím :frowning2: ale už bude brzy doufáááám :slight_smile:)) chlap něco říkal o červenci :grinning:

jinak házím fotučku, takovou jednu zvláštní :slight_smile: kamarád zkoušel něco vyfotit a pak po mě chtěl pomoc s úpravou, název foto: svět jinýma očima!
15. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes zavzpomínala :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapomněla jsem na fotky :sweat_smile:
asi jsou ještě bez úprav a z lumixe
15. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka ty jsi mistr na úpravy :wink:

15. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe :slight_smile:))))))))))))))))) tak dík :wink:
Jéééé takové miminko :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem s kamarádem (s tím co fotil ty brýle) kecala... a zkusíme udělat nějakou HDR fotku :slight_smile: :dizzy_face: úplně mě chvátily :dizzy_face: tady např. ukázky http://www.webdesignerdepot.com/2009/07/20-amazing-examples-of-hdr-portraits/
15. čer 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@kozinka, tak ty fotky z odkazu jsou naprosto DOKONALÉ!!!!!To je bomba, hlavně ta holka s medvídkem a pak kluk blondak ma takove do zluta oci..........fakt neskutecny!

@molicova Míšo, ted jsem koukala k Tobe do albicka a ty posledni fotky jak jste tam s Tomíkem spolu jsou strasne moc krasne, tak moc Vam to tam slusi!!!!!

Ja ted fotila neco doma, ale bez toho ext. blesku to sem nebudu ani davat........ :confounded:
15. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Míšo a opičkovou čepičku nemůžeme nikde sehnat :angry:
15. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes tak potucek super, jak jsi ho fotila?

@weercaa to jsou naprosto božííííííí usmevy!!!
15. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy to právě udělaj ty fota 3 vrstvé, to je boží :dizzy_face: ale fakt to chce pevné nervy :sweat_smile: :grinning:
Jinak vím o jedné paní zde z MK co dělá čepičky :slight_smile: má fb, zrovna nedávno jsem na ni dostala kontakt, a umí je fakt perfektně, i kloboučky pro holčičky, no prostě paráda :dizzy_face: tak jestli budeš chtít, dám ti na ni kontakt :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek