• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
holky dotaz asi jsme něco přeštelovala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ¨

ted chci fotit na A nebo na P hrozně pomalu to cvakne paj je to rozmazané :astonished: co jsem s tím provedla :zipper_mouth:
17. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka no tak máš málo světla, pokud nemáš externí blesk, tak nevyfotíš nic, tedy pokud si neumíš nastavič čas a to já neumim :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka nebo přidat větší ISO :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
moli už je to ok.. :wink: :wink: mě šlo o to že jsem cvakla a ono to dlouho trvalo než se něco dělo :confused: ale už dobrý :grinning: :grinning: děkuju
17. čer 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury, mela jsi tam nastaveny dlouhy cas :wink:

@molicova dikkky za pochvalu fotecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo to mi došlo :grinning: :grinning: ale ani nevím jak se to nastavuje :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde najdu na cononu fill in u blesku ..? :confused:
17. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla když koukáš na foták, že objektiv máš od těla, tak vlevo vedle objektivu a vest .blesku je pidi tlačíto se symbolem blesku :slight_smile:
17. čer 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to vím ..
17. čer 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já myslím, vyloženě ten vyplňující .. :wink:
17. čer 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

@pipiii, fotecky Sarinky se Ti strasne moc povedly, jsou prekrasne!!!Jsem z nich nadsena!

@murynka krasneeeeee, Sofinka ma teda obrovske kukadla, krasa!
A makro se To teda moc moc povedlo!

A pridavam par fotek Tobíska ze zahrady....
17. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy nádhera to je tím portrétním co?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt pastva pro oči :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už sleduju balík na ppl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak snad se zítra konečně dočkám :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipouši..krásné fotečky:slight_smile:) malá je překrásná!
Muryko - Sofií je krásná a fotečky taktéž..nemohla bys mi hodit odkaz na tu makročočku? Nemůžu ji vůbec najít nikde:(
nevíte jestli jde i na nikon? nějaká? Dííííík
@xmerssy úžasnééééé fotečkyyyyy!! Hrozně se mi líbí!

@obla máš krásného syna:slight_smile: ale to ty víš..a děláš krásné fotky..ale to víš určo taky:slight_smile:

A kde najdu fill in u nikonu??
17. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes

http://www.aukro.cz/item1056370420_cocka_makro_8_dioptrii_55mm_55_mm_kwalita_mf.html

musíš vědět průměr objektivu pokud máš 55mm šla by ti tam i tato :wink: :wink:
17. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy Tak to je dokonalost !!!! :astonished: :dizzy_face: Náááááááááádherný chlapeček !!!
17. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes Děkuji Ti, strašně moc.. ani nevím, co říct .. jenže mně to focení fakt ještě nejde.. :pensive:
17. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy krasne fotecky!!!! ty mas ten stejny fotacek ajko ja?? a objednala sis k tomu portretni? posles odkaz a mas i UV filtr? a jeste neco? :grinning:
17. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se z tý sofí po... dnes jsem ji nemohla dostat od zábradlí, houpaček a vůbec ... nechtělo se jí domů
17. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mockrát děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ale dneska se mi nejak obzvlast nepodarily bych rekla.........nejak jsem se necitila a to se na fotkach odrazilo.....

@pipiii mam stejny, 1000D a k tomu mam tu pevnou 50/1.8...zadny filtr, clonu, nic.....casem :slight_smile:
17. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe, tak ty jsou teda super, ja miluju fotky z tech detskych hrist, houpacek, prolizek.......... :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy no prostě náááádhera :slight_smile:
Ještě přidám pár z dneška sem, jinak ostatní v albíčku :slight_smile:
17. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Míši, tak to je frajer teda, ta první fotka je naprosto božíííííííííííííííííííííííííííííí.....Koukala jsem na rajce a mas tam tolik prekrasnych fotek!!!!A nasla jsem si Te na FB :dizzy_face: :dizzy_face:
A moc kuju :dizzy_face: :dizzy_face:

@obla mockrát děkuju za tak krásné komentáře, uplně mě to dojalo, jsi moc hodná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tve albicko uz mam v oblibenych a kukam na krasne fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe no tak to je jak u nás :grinning: jakmile když se mu něco líbí, tak ho od toho dostat je nadlidský výkon :frowning2: občas je to dost náročné :slight_smile: a jinak fotečky paráda, jako vždy :slight_smile:
17. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy my máme zahrádku,domek... ale paradoxem je ,že nejhezčí fotky jsou ze sídliště :grinning: ted na tom našem bývalém je úžasný park s vodním kanálem,fontána, vodopád... no prostě super,ale s golfkama a plnou polní a se sofí je jo dost náročný. hlavně se bojím,aby mi někdo nevzal fotobrašnu nebo peněženku. to se stalo kámošce,že jí normálně z kočáru vzali fotbrašnu s eos 450d :angry:
17. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy moc, moc děkuji, tak jestli budeš chtít tak si mě přide, budu jedině rádaj :slight_smile: takhle mu čepičku ohrnula babička a moc se mi líbil :slight_smile: a moc děkuji za pochvalu :slight_smile:
17. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova míšo, dík. mně se líběj šecky ty jablíčkový a vůbec svačinkový fotky.Tomášek totiž papá tak hezky,že nění upatlanej,to naše telátko si z jídla dělá pleťový masky a vlasový zábaly
17. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes pomohla ti ta zprávička :slight_smile: psala jsem jak šílená, je toho asi moc co?
17. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek