• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@peppapig ahooooj vendy:slight_smile: kde ses tak dlouho toulala? mia je nádherná na tý čb fotce. a je zní už velká slečna
16. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe no ta je boží jak pomáhá :slight_smile: a fotečky moc krásné :slight_smile: a určo souhlasim, ta černobílá je šmrncovnější :slight_smile:
@nikulka83 no opět nádhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@blanka.k no tak teda ty fotečky z té výstavy jsou úžasný :slight_smile: fakt bomba :slight_smile: ale už se moc těším i na další fotečky Tomíčka :slight_smile:
@peppapig fotečky jsou nádherné :slight_smile: a jsem teda zvědavá jaké budou s novým foťákem, když už teď mi přijdou překrásné a moc povedené :slight_smile: no budeme se těšit :slight_smile:
16. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe : jojo, háčkovala jsem to já :slight_smile:

Už mam jistej objektiv na pujčení na svatbu. Sigmu 24-70/2.8 v celym rozsahu :wink:
16. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem měla tu čest vidět fotečky od Ywonn z dovolené a jsou překrááááááásné :slight_smile: až bude mít čas je dát na koníka, tak nad nima budu slintat i tady :slight_smile: fakt užasný :slight_smile: se na ne nemůžu vynadívat :slight_smile:
16. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 ty jo tak tu sigmu bych chtěla taky :slight_smile: ale ted se musím krotit.potřebujem dozařídit bydlení atd.
@molicova jo ona ráda pomáhá aještě radši dělá bordel :angry: ted se tu peru s LR. stáhla jsem ho,ale nejde mi otevřít,takže musím počkat na švagra,ten je přeci jen trošku chytřejší,co se týká programů atd.
16. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Ywonn má dokonalé fotky. ona se nějak vzdělává v oboru,nebo jak se k tomu dostala? čím fotí?
16. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe aha tak to jo :slight_smile: ne ywonn fotí pro zábavu jako my :slight_smile:a fotí Nikonem
16. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova tak to před Ywonn fakt smekám. ale co jsme koukala,tak ona se pohybuje v prostředí,kde se to fotkama jen hemží.já nutně potřebuju nějaký kurzík odigi fotce :sweat_smile: počkej, já budu vymetat kurzy a třeba ze sebe vymáčknu i něco lepšího :grinning:
mně se třeba zadaří záběr,ale nějak bych si s tím pohrála barevně. přidalal černou atd. a to je to ,na čem potřebuju zapracovat
16. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe no fotky má překrásné :slight_smile: moc se mi líbí, prostě doladěné oblečení a tak :slight_smile: prostě krásné fotečky :slight_smile: s tou úpravou je to to prostě o tom zkoušet to :slight_smile:
16. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@molicova teeda to mi rekni kde jsi je videla taky bych se mrkla:slight_smile:
16. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe no zatím nevim jestli se podíváte :frowning2: má je na FB, tam je to uzamčené :sweat_smile:
16. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@molicova skoda:(
16. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe musite vydrzet az se sama rozhodne, ze to sem da :slight_smile: nebo az bude mit casek :slight_smile:
16. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra měli psáno že mají foťák na skladě,tak od rána dřepím u mejlu a telefonu a čekám,kdy se ozve ppl,že ho vezou :grinning: :grinning: :grinning: A zatím prd :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peppapig ja myslim ze jsou krasne to fotis digitalem?
17. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova , oc nás tady mateš novou fotkou :slight_smile: já mylsela,že tu máme novou obět fotografického šílenství :grinning:
17. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe no jo dala jsem si jinou :grinning: ale jsem to stále já :slight_smile:
17. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky, jdu vas pozdravit abyste si nemyslely ze jsme na vas zapomnela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byla jsme ted v Pardubicich, v Plzni, objizdela jsme kamosky, manzela tm jel na sluzebky tak jsme se vzdy svezla s nim :slight_smile: :dizzy_face: urcite se za vami brzy mrknu... hazim fotecky kamaradky Sarinky 2,5 mesice :dizzy_face:
17. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nestíhám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:ale večer snad něco dočtu :sunglasses:

tady nějaké dnešní focení jen tak :slight_smile: naší sofí a pak nějaké makro :slight_smile:
17. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tady makro kytička :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka ta kytička je nadherna
17. čer 2010 v 16:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní v albu .. :dizzy_face:
17. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla nádhera krásné fotečky úžasný model :sunglasses: :sunglasses: fakt že jo :sunglasses:

@bajunka děkuju :dizzy_face:

@molicova nádherné fotečky v albu smekám snad jednou z poloviny budu fotit jako ty :sweat_smile:
17. čer 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám z vás depku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2:
17. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka moc děkuji, ale nevím jeslti si takovou chválu zasloužím :slight_smile: hrozně moc mě to těší :slight_smile: a nakopává dál :slight_smile: ale musím uznat, teď když vidím makro, tak si myslím, že jsi se s čočkou zžila, protože jsou vážně krásné :slight_smile: moc se ti povedly :slight_smile: a malá je krásňoučká :slight_smile: ta černobílá fotečka co máš v albíčku je uplně božííí :slight_smile:
@obla ten slamáček je božííí :slight_smile: a ten andílek :slight_smile: to jsi vyráběla ty křidýlka? no všechny jsou úžasné :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii kráásné fotečky :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka Děkuji moc.. opravdu .. :dizzy_face: Fotky nejsou moc dobrý .. ale o to mi dneska nešlo ..
17. čer 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Děkuji moc za pochvaly :dizzy_face: Slamáček je z anglie, z nextu .. milujeme ho :dizzy_face: Křidélka jsou šitá .. sloužila k úplně jiným účelům, ale vzpomněla jsem si na ně .. a využila :grinning:
17. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla áááááha :slight_smile: no slamáček je vážně krasný :slight_smile: škoda :frowning2: do Anglie asi v nejblišší době nepojedeme a křidélka jsou ušítá, tak to bych zvládnout mohla :slight_smile: Je to super nápad :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Děkuji, já myslím, že ho třeba na mmb seženeš.. nebyl ani drahý.
Křidélka zvládneš.. kdyžtak mi pak napiš o střih .. :dizzy_face:
17. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek