• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@murynka : super podvodní fotky :slight_smile:

@soanpe : nádhera! lampička udělá hodně :slight_smile:

Já včera vyblejskla Fífu, když koukal na Teletubbies... V očíčku má dokonce vidět Pó :grinning:
19. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 Pó v očíčku je dobrej :grinning:
No já se tu snažím,studujuale je to teda fuška :sweat_smile:
19. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 tak ta je vtipná s tim červeným pajdulákem :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 ty brdo po je vynikající :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

já jsme dneska fotila kapky :grinning:,ale nic moc tedy :angry: :angry: :angry:
19. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka Nic moc jo?? Týýý vole ..třeba ta poslední je úžasnááááá! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka kapky jsou krásný! :dizzy_face: Holky já bych tak jela na zahrádku fotit kytičky, ale porod naspadnutí, pak šestinedělí, kdoví kdy se tam dostanu, teď musím trčet v praze :frowning2:
Tak aspoň jedna dnešní ranní - chudák dítě žebrající o skývu chleba k snídani :grinning:
19. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte, proč když sem dám fotku, tak je pak takhle zrnitá? Vy je nějak upravujete, než je sem natáhnete? V originále je docela hezky ostrá :unamused:
19. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak proběhly první zkušební fota na seznámení,no mám se ještě co učit :grinning: Zatím je to jen takové cvakání na poznávání co to provede :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
Ale připadají mi nějaké bledé oproti tomu jak je máte barevné,jsou teda neupravené,jen tak jak vylezly,progfram na úpravu snad ještě horší jak foťák :confused: :grinning:
19. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši tady ty fotky vypadají šíleně,no tak strašné to teda není :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka ahojik, tvoje fotecky maji stejnou barvu jako moje kdyz vylezou z fotaku :wink: potom si je jen dobarvuju v picasu :sunglasses:
19. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

všechny fotečky kráááááásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotoknihy taky moc krásnýýýýýý, všechny!! :slight_smile:

@murynka ty kapičky se te opravdu moc povedly :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

@ferinka já mam stejný fotky jako ty, když něco vyfotim, taky doupravuju :wink:
19. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady dnešní akty zuba, který není moc vidět, ale slyšet už jo :grinning: :dizzy_face:
19. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady něco blíž, chtělo by to makro objektiv :grinning:
19. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka takto vypadají moje fotky, když vyjdou z fotáku, bez úprav beze všeho :wink:
19. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa teda, že si to malej nechal takhle vyfotit :slight_smile: To já když jsem se o to u prvních zubů snažila, jenom na mě vyplázl jazyk :grinning: Horní zuby zatím ani vyfocený nemáme, jen ty dolní, protože ty jsou krásně vidět, když se směje :grinning: Horní mu jsou vidět taky, ale ne, když je chci vyfotit :grinning:
19. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate já jsem se taky divila, protože ráno, když jsem mu je chtěla poťukat lžičkou, jestli tam opravdu něco je, tak vyplazoval jazyk, bránil se :grinning: a ted když jsem mu je fotila, tak otvíral vzorově pusu, on věděl, že ho fotím, tak držel :grinning: :slight_smile:
19. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, opět fotečky jedna báseň, poslendí dobou vůbec nestíhám a i jsem omezila dost focení :slight_smile: ale naši novou tapetu jsem vyfotit musela :slight_smile: Tomínek to hnedka poznal, že je něco jinak a že jsem přendali obraz na druhou stranu a hned to musela překontrolovat :slight_smile: a večír sem dám už fotečky ze začátku mé práce na albíčku pro Tomínka:slight_smile:
19. čer 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady jsou začátky albíčka :slight_smile:
19. čer 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova ahojik mame stejnou tapetu :grinning: jenom v tmavem provedeni :slight_smile: :dizzy_face: malej je fakt uzasnej a kdy planujete dalsi babetko??
19. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii je tak to je náhodička :slight_smile: no druhé plánujeme až tak za 4 roky. Rádi bychom jsme si Tomáška pořádně užili. Takže zatím nespěcháme, ale když se třeba nějakým způsobem zadaří dříve, tak to samozřejmě také vadit nebude :slight_smile: a co vy?
19. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova my chceme druhe az tak za 5, 6 let drive urco ne :wink: chci si malou take poradne uzit, jsme mlady a potrebujeme driv vyresit bydleni atd :slight_smile:
19. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii tak to máte zhruba taky jak my:slight_smile: ale zaplať pánbůh to bydlení máme vyřešené :sweat_smile: tak budu drže palce, aby jste se vše vydařilo :slight_smile:
19. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes děkuju moc :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

@ferinka nějaký program to lehce spraví :wink: :wink: :wink: chce to čas naučit se to je to ale boj :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@wwercaa jéé zoubek vy máte první?? :confused: myuž máme dva dolní a už veliké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak jelikož už zkouším fotit na jiné progamy a zkouším nastavovat kompozici iso atd tak my vylézají někdy hned super fotečky a neupravuji :wink:

@molicova krásná tapeta i albumek :slight_smile: :slight_smile: to bude nádhera :dizzy_face:
19. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi prosím poraďte co doladit ať vypadají "lidsky" :sweat_smile: :grinning: :grinning: Koukám co tu mám a mám stažený Photofolter a ještě myslím něco.
Aby jste neřekly,že fotím jen lidi,tak taky jedno zátiší,ale na kytky nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
I když se bojím jak to zase bude vypadat jak se to tu zmenší :frowning2:
19. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka ftecky jsou pekny, nam vsem se tu vzdy ,,mrsi,, konik si to sam zmensuje a buhvi co s tim jeste dela :grinning:

19. čer 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii no pěkný možná,ale dokonalý ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka ja nez budu mit dokonaly fotky tak bude amalce 20 let :grinning:
19. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

jsem dyl nebyla, nejak nestiham :slight_smile: , davam foto ze dneska a vcerejska a jdumrknout na Vase........ :grinning:
19. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ze dneska.....
19. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmerssy fuj ty mraky :grinning: krásný fotečky :wink:
19. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek