Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂
nikulka83
19. čer 2010
@murynka : super podvodní fotky 🙂

@soanpe : nádhera! lampička udělá hodně 🙂

Já včera vyblejskla Fífu, když koukal na Teletubbies... V očíčku má dokonce vidět Pó 😃
ferinka
19. čer 2010
@nikulka83 Pó v očíčku je dobrej 😃
No já se tu snažím,studujuale je to teda fuška :-N
soanpe
19. čer 2010
@nikulka83 tak ta je vtipná s tim červeným pajdulákem 😃 😃 😃
murynka
19. čer 2010
@nikulka83 ty brdo po je vynikající 🙂 😃 😃 😃

já jsme dneska fotila kapky 😃,ale nic moc tedy ]-( ]-( ]-(
mes
19. čer 2010
@murynka Nic moc jo?? Týýý vole ..třeba ta poslední je úžasnááááá! x-) x-) x-)
gisminka
19. čer 2010
@murynka kapky jsou krásný! x-) Holky já bych tak jela na zahrádku fotit kytičky, ale porod naspadnutí, pak šestinedělí, kdoví kdy se tam dostanu, teď musím trčet v praze 😞
Tak aspoň jedna dnešní ranní - chudák dítě žebrající o skývu chleba k snídani 😃
gisminka
19. čer 2010
nevíte, proč když sem dám fotku, tak je pak takhle zrnitá? Vy je nějak upravujete, než je sem natáhnete? V originále je docela hezky ostrá :-|
ferinka
19. čer 2010
Tak proběhly první zkušební fota na seznámení,no mám se ještě co učit 😃 Zatím je to jen takové cvakání na poznávání co to provede :-p :-N 😃
Ale připadají mi nějaké bledé oproti tomu jak je máte barevné,jsou teda neupravené,jen tak jak vylezly,progfram na úpravu snad ještě horší jak foťák =-) 😃
ferinka
19. čer 2010
Ježiši tady ty fotky vypadají šíleně,no tak strašné to teda není =-) 8-( :-N 😞 😃 😃 😃
pipiii
19. čer 2010
@ferinka ahojik, tvoje fotecky maji stejnou barvu jako moje kdyz vylezou z fotaku 😉 potom si je jen dobarvuju v picasu 😎
wwercaa
19. čer 2010
ahoj holky 🙂

všechny fotečky kráááááásnýýýýý x-) x-) x-) fotoknihy taky moc krásnýýýýýý, všechny!! 🙂

@murynka ty kapičky se te opravdu moc povedly 🙂 😉 x-)

@ferinka já mam stejný fotky jako ty, když něco vyfotim, taky doupravuju 😉
wwercaa
19. čer 2010
holky tady dnešní akty zuba, který není moc vidět, ale slyšet už jo 😃 x-)
wwercaa
19. čer 2010
tak tady něco blíž, chtělo by to makro objektiv 😃
wwercaa
19. čer 2010
@ferinka takto vypadají moje fotky, když vyjdou z fotáku, bez úprav beze všeho 😉
k.ate
19. čer 2010
@wwercaa teda, že si to malej nechal takhle vyfotit 🙂 To já když jsem se o to u prvních zubů snažila, jenom na mě vyplázl jazyk 😃 Horní zuby zatím ani vyfocený nemáme, jen ty dolní, protože ty jsou krásně vidět, když se směje 😃 Horní mu jsou vidět taky, ale ne, když je chci vyfotit 😃
wwercaa
19. čer 2010
@k.ate já jsem se taky divila, protože ráno, když jsem mu je chtěla poťukat lžičkou, jestli tam opravdu něco je, tak vyplazoval jazyk, bránil se 😃 a ted když jsem mu je fotila, tak otvíral vzorově pusu, on věděl, že ho fotím, tak držel 😃 🙂
molicova
19. čer 2010
Ahojky holky, opět fotečky jedna báseň, poslendí dobou vůbec nestíhám a i jsem omezila dost focení 🙂 ale naši novou tapetu jsem vyfotit musela 🙂 Tomínek to hnedka poznal, že je něco jinak a že jsem přendali obraz na druhou stranu a hned to musela překontrolovat 🙂 a večír sem dám už fotečky ze začátku mé práce na albíčku pro Tomínka🙂
molicova
19. čer 2010
tak tady jsou začátky albíčka 🙂
pipiii
19. čer 2010
@molicova ahojik mame stejnou tapetu 😃 jenom v tmavem provedeni 🙂 x-) malej je fakt uzasnej a kdy planujete dalsi babetko??
molicova
19. čer 2010
@pipiii je tak to je náhodička 🙂 no druhé plánujeme až tak za 4 roky. Rádi bychom jsme si Tomáška pořádně užili. Takže zatím nespěcháme, ale když se třeba nějakým způsobem zadaří dříve, tak to samozřejmě také vadit nebude 🙂 a co vy?
pipiii
19. čer 2010
@molicova my chceme druhe az tak za 5, 6 let drive urco ne 😉 chci si malou take poradne uzit, jsme mlady a potrebujeme driv vyresit bydleni atd 🙂
molicova
19. čer 2010
@pipiii tak to máte zhruba taky jak my🙂 ale zaplať pánbůh to bydlení máme vyřešené :-N tak budu drže palce, aby jste se vše vydařilo 🙂
murynka
19. čer 2010
@mes děkuju moc 🙂 x-) x-)

@ferinka nějaký program to lehce spraví 😉 😉 😉 chce to čas naučit se to je to ale boj :-N :-p

@wwercaa jéé zoubek vy máte první?? =-) myuž máme dva dolní a už veliké x-) x-) x-) jinak jelikož už zkouším fotit na jiné progamy a zkouším nastavovat kompozici iso atd tak my vylézají někdy hned super fotečky a neupravuji 😉

@molicova krásná tapeta i albumek 🙂 🙂 to bude nádhera x-)
ferinka
19. čer 2010
Tak mi prosím poraďte co doladit ať vypadají "lidsky" :-N 😃 😃 Koukám co tu mám a mám stažený Photofolter a ještě myslím něco.
Aby jste neřekly,že fotím jen lidi,tak taky jedno zátiší,ale na kytky nejsem 😃 😃 😃 😃 😃
I když se bojím jak to zase bude vypadat jak se to tu zmenší 😞
pipiii
19. čer 2010
@ferinka ftecky jsou pekny, nam vsem se tu vzdy ,,mrsi,, konik si to sam zmensuje a buhvi co s tim jeste dela 😃

ferinka
19. čer 2010
@pipiii no pěkný možná,ale dokonalý ne 😃 😃 😃 😃 😃
pipiii
19. čer 2010
@ferinka ja nez budu mit dokonaly fotky tak bude amalce 20 let 😃
xmerssy
19. čer 2010
Ahoj holčiny,

jsem dyl nebyla, nejak nestiham 🙂 , davam foto ze dneska a vcerejska a jdumrknout na Vase........ 😃
xmerssy
19. čer 2010
a ze dneska.....
ferinka
19. čer 2010
@xmerssy fuj ty mraky 😃 krásný fotečky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli