Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

ferinka
18. čer 2010

Holky tak byl čas a mám dozkoumáno a sestaveno,takže hned napoprvé prudit nebudu 😀 😀 😀 Pár cvaků taky hotové na automat,snad bude přes víkend čas prozkoumat zbytek,teda momentálně mi připadá,že to snad nikdy nepochopím,takových funkcí a čudlajzů 😅 😀 😀

mes
18. čer 2010

@nikulka83 Jééé děkujuuuu🙂) Kde mé štíhlé doby jsou...bééééé 😢 😢 😢 už to nikdy nezhubnu ☹

molicova
18. čer 2010

@mes jj, tu svatební fotoknihu, tu si chci taky udělat a koukám, přesně na tu firmu 🙂 můžu se jen zaptat jaký druh si si vybrala, je tam toho tolik a nevím, který je nej, nej 🙂 a ta vaše je překráááásná 🙂 mám právě taky hodně svatebních foteček a ráda bych je zkompletovala 🙂

ronecek
18. čer 2010

@mes Tak ta kniha je božííí. Nádherné fotečky, super zpracování a s manžou vám to moc sluší. 🙂

nikulka83
18. čer 2010

@mes : já dneska vyhodila půlku hadrů ze skříně... 😝 Když zhubnu, koupim si nový 😠 😀 😀 😀

molicova
18. čer 2010

@nikulka83 no tak s tím hubnutím 🙂 to je u mě na štýru ☹
tak holky jdu do hajan 🙂 mějte se krásně papa a moc děkuji za rady 🙂 moc mi to pomohlo, takhle by mě to pořád vrtalo hlavou a měla bych z toho těžkou hlavu 🙂 ještě že tu jste 🙂 moc díky a papa

mes
18. čer 2010

@molicova můžu jen doporučit..tenkrát se to jmenovalo XXL fotokniha - podlouhlá..já na to juknu..počkej..Ty fotky jsou krásně kvalitní,na pěkném papíru..takže doporučuji..

@ronecek Jsi zlatá🙂 Manža a Rory jsou mé lásky největší!

@nikulka83 Jenže já mám takový hadry drahý..já prostě musím zhubnout..já to počítala..holky já mám v hadrech takovejch peněz, co mi leží v posteli v úložném prostoru protože jsem vorvaň, že bych měla na auto 😢 Ondrulka za to stál, ale nemusela jsem zrovna já přibírat jak slon 😖

molicova
18. čer 2010

@mes moc hodná, to by bylo super 🙂 kdyžtak to sem hoď nebo do IP, já bych se na to postupně vrhla a vytvořila, v záři máme výročí 3 roky, tak si to dáme jako dáreček 🙂

murynka
18. čer 2010

hojky holky jsem trochu připitá 😀 😀 😀

dostala jsme bombovou knížku k focené 😵 😵 mistrovství práce s DSLR od Pihana 🙂 🙂 tak mám co studovat 😎snad k něčemu bude 😅 😝

k.ate
18. čer 2010

Ahoj holky, tak sem hodim zase pár foteček 🙂

Ta duha byla dneska focená na rychlo, není to nijak upravený, ale musela jsem rychle, abych mrně nevzbudila ☹ 😀

murynka
18. čer 2010

koukám že jste řešili knihy a fotečky 🙂 🙂

@molicova áš co dělat ale zvldádnete to 😵 😵 bude to krásná práce 🙂 já mám ze svatby a svatebnmí cesty fotoknihu z happy fota,malé už mám pár foteček asi do 3 měs 😅 jinak jí asi udělám knihi od narození po její rok 🙂 je fakt že ty albumy jsou osobnější ale fotokniha je také fajn 🙂 🙂

@ferinka gratulka k novému členu rodiny 🙂 🙂 a neboj to zvládneš 😎 😎 za pár let 😀 😀 ba ne 😀 😀

ferinka
18. čer 2010

@murynka Možná těch pár let bude sedět 😀 😀 😀
Jinak holky jak většinou fotíte,na ten jejich nastavený automat nebo jste si to předělaly??? Vím že jste tu hodně psaly,že tam kolikrát nic nepřenastavujete krom ISA,já abych si tam něco nezprasila 😅 😀 😀 😀

jaa
18. čer 2010

@soanpe Kamarádka fotografka🙂))

murynka
18. čer 2010

@jaa tobě jsme chtěka napsat úžasné fotečky moc kránsá památka 😵 😵 😵

jaa
18. čer 2010

@murynka Tu se všema holkama mám i obr na zed.Ale až do nového domu.. 😉

soanpe
18. čer 2010

@mes ty jo
nááádherná svatba a ty fotky 😵 fakt hezký . překvapil mě obřad v kostele. je to něco nádhernýho,na několika svatbách v kostelejsem byla a je ot tada zážitek 😵

@molicova
klasický album jsem mylsela 🙂

murynka
18. čer 2010

@soanpe tebe jsme se chtěla pozeptat dá mi ta knížka něco?myslím ještě jsme jí nestudovala ale že bych se tam něco dozvědět mohla 😀 😀

soanpe
18. čer 2010

@k.ate ta duha je skvělá.kamarád z brna ji má taky vyfocenou 😀

murynka
18. čer 2010

@k.ate ta duha je úžasnáááá 😵 😵

soanpe
18. čer 2010

@murynka ty jo, já nevím, já ji v životě neměla v ruce 😀 ale tím, že si ji přeštěš,tak nic nepokazíš.možná bych si v knihovně půjčila ještě nějakou starou knihu o focení na filmy,abys porozumněla vzniku fotky atd 😉

k.ate
18. čer 2010

@soanpe díky 🙂 Ta duha byla fakt super, že byly vidět obě dvě a tak šikovně se napasovaly k těm barákům 😀, občas je vidět jen ta spodní...

murynka
18. čer 2010

@soanpe jj to mám v plánu až bude čas ted ho moc není 😅 😅

holky dobrou noc 🙂

k.ate
18. čer 2010

@murynka děkuju 🙂

soanpe
18. čer 2010

zářivka za 150,- a jaký efektní osvětlení udělá 😀

k.ate
18. čer 2010

@soanpe paráda 🙂

k.ate
18. čer 2010

jinak ta duha byla taková hezká satisfakce za to, že jsme před volbama koukali z okna ložnice na Paroubka s jeho manželkou 😀 Tohle byla super změna 😀

soanpe
18. čer 2010

@k.ate jen je blbý, že těch 400iso už háže zrno

jdu spát.zase tu vysedávám 😠
dobrou všem

soanpe
18. čer 2010

@k.ate tak to si teda zasloužíte .oranžováky bych nerozdejchala 😀 😝

k.ate
18. čer 2010

@soanpe já jsem si toho tady na těch fotkách ani nevšimla... 😕

Nám nic jinýho nezbylo 😀 Naštěstí už jsou pryč 🙂

Dobrou, asi taky půjdu, jinak zejtra zas budu z lovení toho našeho zvířete vyflusnutá jak verzatilka... 😖

murynka
19. čer 2010

ahojky žádné profi fotečky ale včera nás fotili pod vodou