• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@blanka.k parádní fotečky :dizzy_face:
20. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k já než jako pochopila, co to tam je,tak jsem tam viděla snad vše,jen ne chlapskou hlavu :grinning:
20. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky hledala,co tam máš za orgány a ona hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe tak zatím jsem chlapa fotila jen od pasu nahoru, třeba příště bude odvážnější a budu cenzurovat nejen hlavu :grinning:
20. čer 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vás nějak nestíhám, přes den tu skoro vůbec nejsem, takže se zase budu opakovat, ale fotečky krásné :slight_smile:
@soanpe krásné :slight_smile:
@blanka.k malej je prostě boží :slight_smile: je to jak od profíka z ateliéru :slight_smile:
Tak snad mě to zase posedne a taky něco přidám :slight_smile: no uvidíme :slight_smile:
20. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky moc, kdybyste viděly, jak ty fotky vypadaly v originále, zlatý PS :sweat_smile: Tahle se mi líbí nejvíc, škoda, že tu musím cenzurovat :sweat_smile: Mohli by udělat, aby nějaký albíčka šly dát pod heslo... :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k tak je můžeš dát na rajče s heslem :wink:
20. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je hodím k sobě na web, a hodím vám odkaz do IP, ale až se k tomu dostanu, ještě jsem fotila jednu známou a chybí mi upravit polovina fotek :zipper_mouth: Už jeto 14 dní, jsem ostuda :sweat_smile:
20. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 Zlatíí..ty fotky jsou boží..nejvíce se mi líbí "tatínek a kačeny nebo co to je" ty jsou krásné a ta ručička..ale na mě je tam už dost kontrastu..ale to je takový tvůj styl..podle toho tě vždy poznám:slight_smile:
@blanka.k Malý je nádherný..fotečky taktéž..jako vždy od tebe!
@soanpe pěknéééééé:slight_smile:
20. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes - máš hrozně hezky barevné ty "hnědobílé" fotky :wink: to se mi fakt líbí, jak to děláš? :fearful:
20. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes krásný fotky.ježiši,to byla u vás taková zima? u nás ráno sice 14°C, ale odpoledne skoro 20°C
20. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k šmrdlám to tak dlouho až se mi to líbí:slight_smile: v picasa 3 to nejdříve hodím do černobílé (protože sépiová nedělá černou černou) a pak přidám sytost barvy..a něco z toho vyleze :grinning:

@soanpe Chatu máme trošku výš..takže tam je vždy tak o 3 - 5 stupňů méně než dole.. Ale i tak je zima..
20. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes prej šmrdlám a něco z toho vyleze :grinning: :grinning: ty mě bavíš :wink:
jdu dovany. neb jsem zjistila, že zarůstám srstí, potřebuju odrbat atd. vás tím nebudu obtěžovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mějte se tu moc hezky a zítra se uvidíme.
jo a pražský, chci jet v tejdnu do zoo.mám rodinnou vstupenku 2+2 takže můžu někoho přibrat :wink:
20. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe no zrovna vědecky na to nejdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem takový hokus pokus :grinning: :grinning: ale pobavím vždy ráda :grinning:
Holky já vůbec nemám čas na to focení..jakože to studovat..Rory vyžaduje mega pozornosti..než něco udělám..furt to študuju a když se vyspím, tak už zase nic nevím :grinning:
20. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe jůů a kdyby si šla ? že bychom se kdyžtak přidali :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova míšo,co úterý ?
20. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes : Díky... :slight_smile: Na tyhle fotky jsem dala kontrastu víc - prostě jsem to tak cítila :slight_smile: Vylezou pak detaily :wink: V PC mam schovaný stejně jen originály - mít tam všechno 2x, tak bysme potřebovali další 2 disky :slight_smile:
Fotky v kožíšku super!

Já si dneska vyfotila pár fotek v rawu, tak zkusim vychytat nějaký nastavení a udělat si konečně uživatelskej profil přímo ve foťáku.. Abych to nemusela doupravovat v PC.. :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 To prosím neber jako kritiku..je super, že máš svůj styl!
A jak se to dá udělat jako profil?? Tam jsem se v návodu ještě nedostala :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe andejko, nebohly by jsme to nechat na středu? a v kolik hodin případně?
20. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes : neberu :slight_smile: Každá máme svuj styl a je to vidět na každý fotce :slight_smile: Mně se to hrozně líbí :grinning:
Jak se to udělá ještě nevim, ale jde to :slight_smile: Mam tam 2 volný profily.. :wink:
20. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska neumim vůbec psát :frowning2:
20. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 no já právě ještě svůj styl moc nemám :unamused: neb toho moc neumím :confounded: Mmch - malej je celej tatínek a máte prďáckou čepulku!!!
20. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

@soanpe, krásné fotečky s dědou :dizzy_face:

@mes jééé, taky moc krásný fotky, fotíš krásně :dizzy_face: ty vaaadooo, to jste tam meli pořádnou zimisku asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: už by se mohlo oteplit, sice ty hycáky taky nejsou nejlepší, ale malej má plnou skřín triček, kraťásku, atd...a k čemu :frowning2:

@blanka.k jéééé, ty fotky jsou úúúžasnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jsem si ted dala spršku, můžu do postele, malej je už dávno vytuhnutej a já budu taky :grinning:
20. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tuto me miláček objednal, těším se, už si budu moc fotit ty hmyzáky zblízka jako vy ženy :grinning:
http://www.fotokarasek.cz/makro/makro-predsadka-55mm-sada--1--2--4--10
20. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Dííííky...moc moc...předsádky mám taky objednanéééé...tož budeme makromaniačky :dizzy_face:
20. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa - už to máš objednaný? Na Aukru to určitě seženeš evněji :sweat_smile:
20. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes tomu veř :grinning: :wink: já už jsem ted, ale pak budu ještě trojnásobně :grinning: :slight_smile:
20. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek