• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@molicova dekujuuu moc :dizzy_face: fotečky Tomíka jsou krásný, už aby byl ten blesk, jsou prostě úžasnýýý :slight_smile: maminka umí fotit, Tomášek je krásné dítě, co víc potřebovat k dokonalé fotce :slight_smile: :dizzy_face: ...........jj máte podobný botičky, my je koupili v Tescu :wink: ......Davídek si taky pochutná na kedlubne, ale vařené :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jo přesně tak, to by byli parádní fotky na mákovým poli, júú :slight_smile: ještě plánuji slunečnicový pole, ale to musim pak najít, to asi až někdy koncem léta :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa my mám botičky z HM, v tescu nějak neměli :frowning2: jinak slunečnicový, to taky určo musim nafotit :grinning: na to se těšim moc
21. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova kousek od Letnan je celý pole :grinning:
21. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova ono ty naše botičky by asi moc na běhání neužil spíš na parádu, stejne je máme o číslo věčší ale to neva :grinning: :slight_smile: ale za chvilku bude mít normální, začne běhat, tak pořídime nějaký zdravý botičky :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe fááááákt, ty jo, tak to se tam budu muset nějak vydat, mohla by si mi to najít na mapě v seznamu? a poslat do IP, tedy jestli to pujde :slight_smile: moc děkuji
21. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova - na té poslendí fotce má Tomášek super výraz :grinning: Co se týká cenzury , M. ani neví, jaké fotky tu dávám, ale nechci ho sem veřejně dávat, ani sebe :sweat_smile: Ale včera jsem mu říkala, že se mi ty fotky s ním tak líbí, že to tam malýmu sluší, tak že jsem je sem dala, ale ho jsem odstranila :grinning:
@wwercaa
@soanpe - holky, super fotky :wink:
21. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova že bych se tam zastavila v ten čtvretek, to je už kousek
@molicova
hrozně mě těší, že se ti líběj moje fotky a ne jen tobě. fakt. je to pro mě impuls k dalšímu zdokonalování :slight_smile:
@blanka.k tak to chápu, já jsem taková, že rvu všede všechno :slight_smile:
@soanpe no já to mam stejné, když mi je tu chválite, tak mě to strašně nakopává dál :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova já jsem taky měla na BRM albíčka, i na MS, ale měla jsem pár blbých zkušeností, takže jsem to pomazala :confounded: Kdyžtak pak házím holkám odkazy na alba na mém webu do IP a je to :wink:
21. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jé tak když by si tam měla celé, tak bych se určitě ráda podívala :slight_smile: ale samozřejmě to nechávám na tobě :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe tak už ti došel taky blesk jo? super krásné fotečky z koupelny:slight_smile:, se jen zeptám v jakém programu, že to upravuješ a děláš tam ty rámečky? U blanky.k jsem to nenašla. A kytičky taky pěkný, normálně vůbec nevim kam na ty kytky chodíte. Mě připadá, že když chodím po našem městě se psem já, tak žádnou pěknou kytku, která by za to stála nevidím.
@wwercaa moc krásné fotečky, malej má nádherné oči a ty kytičky jsou taky pěkný, hlavně ta rudá růže se mi líbí
Holky, když fotíte svoje ratolesti, fotíte každou fotku zvlášt nebo to fotíte několik fotek za sebou a pak vyberete tu nejlepší, dá se vůbec při cvaknutí několika snímků za sebou ostřit? Omlouvám se, jestli se ptám jak debil, ale tím, že jsem zrcadlovkou nikdy nefotila, tak nemám vůbec páru. Pro mě bude asi docela i zážitek koukat zase do hledáčku... :slight_smile:
21. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova - jasně, vám to tady s diskuze hodím do IP, jen nechci to tu dávat veřejně, aby mohli koukat i neregistrovaní atd. :wink:
Ach jo, furt mám dilema na těma albama, jak myslíte, ž ebude vypadat po letech "osahávání" tohle se světlým látkovým obalem? :sweat_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34818888&tab=6
21. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k tak to nevím, já to mám v průhledném obalu, takže se to ho nebojím, ale tohole bych se bála, že by to mohlo být rychle opatlané :frowning2:
21. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova já bych o poli s mákem věděla, ale museli by jste si udělat výlet do Mostu na Hněvín, jedna holčina tam měla loni svatbu a fotila se v něm s manželem a fotky jsou z toho nádherný, ale už se votili v makových palicích a fakt krááása
21. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby já dělám ve fotoscape. ostatní progr.jsou na mě složitý :sweat_smile:
fotím jednotlivé snímky, sekvenci nevyužívám vůbec.zasekala bych si kartu a na dispeji stejně nepoznáš,která je dobrá. ani na mý 550D se to nepozná a ta má hodně vysoký rozlišení :wink:
21. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby jo a hodila by si mi odkaz jako v mapě v seznamu jak kde to je, jestli to není nějak moc daleko :grinning: ale i tak si strašně moc hodná a moc děkuji :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčátka, jdu se umýt a jdu do hajan :slight_smile: manžílka bolí noha a tak se jdeme uložit, papa :grinning:
21. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky byli jsme dneska s pipii v zoo :slight_smile: ted nadáváme u fotek :grinning: :grinning: jsme asi neschopnýý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: co nám vylezlo tedy mě bleee :confounded: :angry: :frowning2:

jinak jsme prolítla :slight_smile:

soanpe andrej ty černobílý jsou super :sunglasses: hezký :dizzy_face: :dizzy_face:

moli míšo krása jako vždy :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

verčo malý je kouzelný!!!fakt fešák :slight_smile:

vítám novou fotografku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

malá ukázka :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova dobrou :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka dík
ty jo, zase musím říct,že se fakt lepšíš
já jdu s moli ve čtvrtek do zoo a dnes,kdybyste něco řekly,tak jedem s váma :wink:
21. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky do ZOO :cry: V sobotu mám slíbený výlet na jeden hrad, M. tam jede na nějakou povolební akci, tak prý nás vyveze :grinning: tak mu asi hodím kočárek a uteču s foťákem po okolí. snad nebude pršet :frowning2: Já už mám takový absťák po výletech i focení :grinning:
21. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka jééé Mury krásný fotečky, ty fotíš taky úžasně :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://meteopress.cz/ :frowning2: ta sobota moc nevypadá... :frowning2:
21. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k já mam slíbenou japonskou zahradu a zámeček, tak uvidíme podle počasí, u nás v Plzni jsou od července žirafy a ještě něco novýho, tak se těším až půjdu :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ty fotky dětiček i kytiček jsou fakt krásný, závidím :slight_smile: Já může přidat tak leda pažitku, co mi vykvetla za oknem :grinning:
@molicova Tomášek je úžasně fotogenický :dizzy_face:
@wwercaa krásná modrá kukadla :dizzy_face:
@soanpe šli holky z jiné diskuze :wink: jedeme s nimi na dovči tak jsme je chtěli poznat :sweat_smile:
@blanka.k fuuuuuj, hnus počasí :unamused: ....ty vedra jsou příšerný, ale nevadí mi až tak, na léto jsem zvyklá a hlavně ho trávím věčšinu času u vody, ale ted, za měsíc dovolená, sice ne u moře ale na Slovensku a plavky jsem koupila zbytečně :unamused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek