• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@blanka.k hele zkus je ještě našroubovat na sebe a cvaknout něco celkovou plus 17:slight_smile:
22. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k sepiový filtr je luxusní :dizzy_face: jdu do něj :grinning: jen nevím,jestli musím mít registraci na aukru
22. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak klame noťas :grinning: :grinning: :grinning: Jdu se pokusit sem hodit mojí snahu :sweat_smile:
22. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a prosím o pravdivé komentáře,když jsem přežila porod,přežiju všechno :grinning: :grinning: :grinning: Jen je to neupravené,jen tak jak to vylezlo :sweat_smile:
22. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka - to není přímo sepie, spíš bych řekla, že to pak má nádech jak při zapadajícím slunci :wink:
@mes najím se, přebalím, nakojím, uspím, vyfotím :grinning: (takže jesti to bdue dnes, nezaručuju :grinning:
22. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak Soanpe chtěla objednat 5 čoček, kdyby se někdo přidal,tak nám ten pán nabízí slevu 20%...v tom balíku mám nějaký leták, že jsem tam nakoupila, takže na další nákup 10ti a více ks je sleva 20%, pro 20ks a více 40% (což asi nehrozí) . Já už mám vše koupené, takže tak...
22. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii Téééda to je maminek a miminek. :slight_smile: Amálka mezi dětičkama v tom svým kloboučku krásně vyniká. :slight_smile: Fotečky super. Zvířátka se Ti moc povedly. :wink:
22. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Verčo, fotečky z prochajdy super. :slight_smile: Nádherné. Davídek má skvělé tenisky. :wink: Kytičky se Ti taky moc povedly. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka Moc hezké fotečky. Hlavně ta první vlevo je super. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Míšo kytičky ze včera boží. To fialkové je levandule? :slight_smile: Tomášek taky super. Však ten jeho hříšný pohled už jsem včera komentovala. :grinning:
22. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek moc děkjuji, to on ty pohledy umí :slight_smile:
22. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa kolik legrace se užije s pažitkou, co? :grinning: Ta tvá taky kvete hezky :wink:
@siby dělala jsem to tím kruhovým výřezem. Já to dřív občas dělala ve photoshopu, ale jen když jsem na to měla náladu a hodně času, ale ten teda poslední dobou nemám a tuším, že bude hůř. :confounded: :slight_smile: Kdybys našla nějaký prográmek, ve kterém by to nebylo moc složité, tak mi dej vědět, budu moc ráda :wink:
22. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu bez pažitky,minulý týden jsem jí otrhala :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii moc pěkný srazík, je vidět, že jste si to tam moc pěkně užily
@blanka.k Blani pro porovnání těch čoček moc pěkný a ten filtr se určitě taky bude hodit, zajímavé fotky :slight_smile:
22. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k ten sepiový filtr dělá moc hezký efekt :wink: :dizzy_face:
@ferinka ta první kytička je krásná :slight_smile:

Já přidávám náš letní hippie outfit :grinning: upravený ve photoshopu, chci z něj udělat přání k narozkám pro dědu :grinning:
22. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k ahojik blani ja bych se klidne pridala k objednavce a chtela bych sepiovy filtr a Uv filtr je to mozne? a doporucila bys jeste neco?
22. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa konecne to uz zase funguje :sunglasses:
22. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, které máte externí blesk na Canon nebo tomu trochu rozumíte, jaký je rozdíle mezi těmahle dvěma a co je to směrové číslo, jak tam píšou?
http://www.alza.cz/zableskova-jednotka-canon-speedlite-d97962.htm
http://www.alza.cz/zableskova-jednotka-canon-speedlite-580ex-ii-pro-fotoaparaty-canon-d90287.htm
22. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak přiídám rychle jen pár foteček Tomáška v novém kloboučku, večer si vás pročtu :slight_smile: teď nestíhám, přijde mi návštěva :slight_smile: tak zatím papa
22. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: wow zase tolik nakecáno, pár dní člověk nemá čas na diskuzi a zase mám večer co dočítat :grinning:
Mám novinku!!! Mám externí blesk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:)))))))))) Vybojovala jsem si ho o trošku dřív, než jsem měla v plánu :grinning: jsem dobrá :grinning: Mám ho od včera, včera jsem jen tak trošku zkoušela, mám vybitej foťáček, musím nabít dneska a večer ozkouším :slight_smile: jinak zítra mám na focení těhulku a pozítří od jedného holčiny akty :slight_smile: tak se těším, už to máme rozplánované, to budou fotečky, teda doufám :slight_smile: No večer se stavím na drb, tak doufám, že tu někdo bude :slight_smile:))))
22. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka tak to blahopřeji, že jsi si ho vybojovala, to jsem zvědavá už na fotečky :slight_smile:
@molicova fotečky jsou krásné a malému nový klobouček moc sluší :slight_smile:
22. čer 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby směrné číslo je dosah ,kam blesk je účinný při 100iso a ohnisku 105mm tuším
580ex je ten nelúčinnější, co je prý na trhu.takže by se dalo fotit i v kostele
hlavně,kdo uvažuje o atelierovém focení ,tak slouží i jako odpalovač ostatních blesků
22. čer 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe a ten dosah je v metrech? a co je ten odpalovač blesků prosím tě ještě? :slight_smile: a ty máš tu 580 vid? kdybych se ale rozmýšlela mezi externím bleskem tak ten 430 stačí?
22. čer 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby 580 má odsah 58m
430 zase 43m, já si koupila tu 580, kdyby náhodou se poštěstilo zařídit atelier.odpalovač je ke spuštění dalších blesků, co se používají v atelieru :slight_smile:
22. čer 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka jupíííííí to se bude fotit :wink:
22. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pro @molicova míšu tu mám makové pole :grinning:
22. čer 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe Jééé to je krásné pole, u nás po okolí jsou všude jen paběrky máku. Jinak moc děkuji za vysvětlení k bleskům, jsem hned o něco chytřejší :slight_smile: Manžel řikal, že ho jednou třeba taky pořídíme, tak se informuju, ale mi to budeme mít jen na to soukromé focení, takže ta 430 by nám asi v pohodě stačila. Pro nás si myslim, že je i 10tis. za blesk dost.
22. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přidám kus Václaváku
22. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby koukni se po sigma blescích. ale nevím,jak je to s kompaktibilitou. pipiii je někde našla
22. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek