• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
ty vado, bya jsem koupat malou ale byla tak silene uz unavena a rvala tak hrozne, ze to muselo byt slyset 1km daleko, neco sileny! :-X

@mes ted kdyz jsem byla s mury tak prvni co mi rekla ze se mala zacina podobat cim dal vice me :slight_smile: :dizzy_face: ty fotky proste klamou
23. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii to má Davídek taky takový hysteráky když je unavenej, ve vodě ne ale u jídla, krmení nevyspalý zvěře :grinning: :wink:
tak to Davídek má po me tak max. malej frnáček, ty modrý kukadla se nezapřou :grinning: :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dneska nedočtu to nedám :frowning2:

dělala jsme fotky u happy fota měli akci :dizzy_face: :dizzy_face: i na velké plakáty za 30kč :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsme nad tím strávila 3 hod času :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pipiii míšo my malou ani nekoupali :unamused: také byla mega unavená :zipper_mouth:
23. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej ještě spí, to o takové dob ěuž dávno večeří kašičku a jde spát.....ty brdo, to bude dnes vzhuru do jedenástý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa my už spíme definitivně snad na noc :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka to se máš :slight_smile: ...malej usnul něco kolem půl 6, to se tak často nestává, ale tak v 8 dostane najíst, ted když vstane a počítám, že dvě hodky bude vzhuru a pak zalehne znovu, ale zase s pláčem, ted s tím dost bojujem...
23. čer 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
NEvím jak teda učíte děti čučet a pózovat,ale něco sem dám,jen si teda nevšímejte,že se junior nedívá do objektivu :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdyby jste chtěly pronést něco o umělci,jak si mates hraje v seně a v zádu je mázlý manža opřený o tu kuličku,tak já fotile jen juniora a jeho si všimla až doma v pc... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Se mi tam prostě vetřel,ale strašně se mi líbí :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka kraaaasnyy"!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii a ta s tim ,,vetrenym,, manzou je uzasna!!! :dizzy_face:
23. čer 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

@pipiii Faaaakt,mě se teda ještě nějaký zdají vyblitý,ale když tomu přidám,tak jsou zase pomerančovitý :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii jo jo vetřelec se mi taky líbí,ale zrovna je vyblitější :grinning:
23. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka toho oranzoveni je uz vyhni, to uz je silene neprirozeny, spise aby to bylo prirozene ale karsne prosvicene a ozivene :slight_smile: a jsou mooc pekny, uz premyslim kde jtu je nejaky pole, ale o zadnym nevim :grinning:
23. čer 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka nevim jak u tebe ale na mym pc nic vybliteho ted nevidim, mas to krasne syte. :wink:
23. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám,že tu ještě zítra budou,mám je 15m nad domem :grinning: Kluky vytáhnu pokračovat,to zase bude keců :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka kraaasny fotky :dizzy_face: ty teda jedeeeeeš, jde ti to moc, fotky jsou povedený, malej krasnej :slight_smile: :wink:
23. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
myho bych nedotahla :-X nebo s mega kecama, ale konci stejne pozde a domu chodi az kdyz mala spi :grinning: nebo dneska az v noci :-/
23. čer 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka krásnééé :dizzy_face: :dizzy_face: dneska jsem se ptala manži zda už tu to také máme :sweat_smile: :sweat_smile: to je náhoda :grinning: :grinning: ale ještě nemám eprý posekáno ale polí tu máme milion :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka to to zase pojede..nejdrive repkovy pole vsichni a ted koule se senem :grinning::grinning::grinning:
23. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii David má taky řeči, když někam chci jít fotit, prostě ho to nebere a fotí se hrozně nerad :unamused: ...ale ted chci do japonský zahrady, tak slíbil, že me tam veme, bude mít ted čtyři dny volna, tak jsem naplánovala výlety, to se zase vyblázním :grinning:
23. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa kočička je úžasnááá a malej ti už stojí jo :confused: :confused: páni!!!!!od kdý ti lezl???
Já neříkám,že chtěl prostě musel... :grinning: Zítra kluky oblíknu do modrého :grinning:
no tchýně ví tady nedaleko Plzně o mákovým poli, tak vytáhnu Davču at to jde se mnou proskoumat :grinning: jsem mu to říkala, když šel na noční, tak mi na to, že k čemu potřebuji mákový pole :grinning:
23. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa makové pole tu také máme ale trochu dál :slight_smile: ale asi tam zajedeme autem :grinning: :grinning:

ted jdeme na třešně do višnovky :dizzy_face: :dizzy_face: beru fotáček :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka :wink: :wink: tak tak porstě musí a hotovo :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
23. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame makovy pole za barakem, ale jakub je alergik na vysoke travy :grinning::grinning::grinning:
23. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka asi dva týdny dozadu, nejdřív si sednul v postýlce, pak začal i stoupat a ted už řádí i kolem nábytku, takže polovinu věcí v poliček vyklízím :grinning:
23. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tady mák široko daleko není,to je škoda :frowning2: Já jsem taky alergik na trávy,seno,pyly - kdyby jste viděla jak teď vypadám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa takže on ti dopředu neleze?to my se plazo lezeme už dopředu je to komické :grinning: :grinning: a právě se ptám na to kdy se může postavit ajaj :grinning: :grinning: si mě nepotěšila manžel když jí postaví k sedačce tak stojí :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka my tam taky zajedem autem :wink:
23. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek