• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
holky jsem fotila domácí zvířectvo :grinning: :grinning: malej ted spí, tak stíhám i upravovat, bomba, hold maniak no, už se nezměnim....
23. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ty detailní jsou super! :wink:
23. čer 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes jsem na skypu porad a marne na tebe kazdy den cekam :grinning: budu tak poo 20h az bude mala tuhon a poklidim :grinning:
23. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 dííííky :dizzy_face: pořád se nějak snažím něco vykouzlit, zdokonalit, ale když nerozumim do fotáka, tak je to prd platný :grinning: :grinning: :wink:
23. čer 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii my tu měli návštěvu a já padala za vlast každý večer:( Ale dnes odjely..jupíííí (hele malej má 8270g a 71,5cm..hustý co:slight_smile:
23. čer 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady malej řádil, ach jo, zlatý ležící miminko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: nic extra, jenom aby jste viděly že za chvilku budu mít chodící miminko :grinning: :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je manzilek s ami na hristatku :dizzy_face:
23. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii jéééžiš, to jsou božííí fotky, ty teda umíš fotit, parááda :slight_smile: :dizzy_face:

@mes ty vado, to je bomba váha ve 4 měsících :grinning: :wink: :slight_smile: je vidět, že máš pořádnýho chlapáka doma, ten můj to všechno furt vysportuje a na poradně si připadám před DR jako bych mu nedávala najíst :grinning:
23. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa diky, se tu cervenam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii nemaš zač, jsi šikovná fototografka :wink:
23. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ty jsi take mooc sikovna, kocicka je dokonala..se tu pochvalime navzajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii aspon budeme mít lepší pocit, že jo :grinning: :wink:
23. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ty fotečky kočinky jsou božííí..rovnou do encyklopedie:slight_smile:

@pipiii Amálka se už začíná měnit..asi nakonec fakt bude celej Kubík:slight_smile: Krásné fotečky jako vždy..zlatí:slight_smile: A krásnej klobouček :dizzy_face:
23. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes to myslíš vážně, to si nezasloužím, bylo to jenom rychlý cvaky-cvak, pak kontrast ve phtotoscapu a konec :grinning: :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čert uspán,jdu upravovat,teda snažit se :sunglasses:
23. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, možná si o me ted budete myslet, že jsem šílená, že nic nedelam jenom fotim, ale tak jsem zase něco vyblejskla ve vaně :slight_smile: ale u me je to focení tak 5 minut, co se Davča vyřádí ve vaně a to je všechno :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to je božíííí!! Ta kočka se mi líbí strašně..! Je to nádherně ostré..a hlavně já kočky miluju, takže jsem asi zaujatá..ale myslím, že objektivně jsou ty fotky krásné! A malej v té vodě..to je krásnýýýý...ty kapičky! Holky já mám dotaz..vy je tam necháte takhle ležet, nenapijou se vám? Ondra totiž nemůže takhle ležet, protože v nestřeženém okamžiku okamžitě otáčí hlavu a chce cucat tu vodu :grinning:
23. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes děkuji moc za pochvalu, ty jsi zlatíčko :dizzy_face: :slight_smile: tohle je zrovna kocourek, jsou to kočičky tchýně, tenhle je Jindřich a to máme ještě černou, tak je Eliška, jsou sourozenci....ale jména z pohádky Princezna ze mlejna :grinning: tak se někdy posnažim i tu černou vyblejskat, ale ta je plachá, ale já jí vymáknu až bude spát :grinning: :wink: ....ne, Davídek zrovna nechce pít tu vodu, ale on rád mlátí rukama o vodu a pak mu to cáká všude a hrozně přitom řádí :grinning: líbí se mu to....
23. čer 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Blani :grinning: :grinning: :grinning: to co jsi mu to navlíkla :grinning: asi mu je ta čepice malá, že jo :grinning: :wink:
23. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k no tak to je nářeeeeeeeez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@wwercaa my měli Franze Josefa:slight_smile: 10 let..pak dostal infarkt v kuchyni na stole..od té doby nechci jiné zvíře..nemohla jsem se z toho vzpamatovat..
23. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Hele ...že ty to dítě záměrně mučíš, abys měla krááásné fotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa máme 2 stejné kulichy, můj a manželův, taže až zase muže přemluvím k pózování, tak ho zase nahoře vyslíknu a oběma nasadím kulichy :grinning:
23. čer 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes jj chápu, někdo má k zvířatům fakt silnej vztah, jedna známa ta brečí za svým vlčákem když jedou bez něj na dovču....
23. čer 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jo jo, to bude hustý :grinning: těším se budou to super fotky :slight_smile:
23. čer 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k ta je parádní :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa tak to zase nejsem takovej šílenec, ale měla jsem ho od dětství .. byl úžasnej..chytrej a krásnej, hráli jsme spolu na schovku, vyzvedával mě ze školy, chodil se mnou nakupovat..prostě láska..to už by stejně žádnej jinej nebyl :confounded:
23. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Já takové fotky nikdy mít nebudu, protože moje dítě takhle nikdy nebrečelo..on to asi neumí..nebo co :confused:
23. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes no to ne...........malej je tak hooodnej, no to já si příjdu, že ted zažívám druhou etapu šestinedělí nebo co :grinning: malej šest týdnu řval vkuse a ted při každém uložení k spánku mývá hysteráky, nepoznávám ho :confused: asi ty žubiska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek