Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

sova33
11. led 2013

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo https://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spo... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?

sova33
autor
15. led 2013

@xmarg04 Jé, super, už kvůli těm emocím do toho jdu zase, zrovna jsem to tu chtěla někomu navrhnou 🙂

rozarka65
15. led 2013

@petapete 😀 😀 no já asi budu muset pc za chvilku na chvilku vypnout.. 😀 🙂
@sova33 tak něco vymyslíme a dáme ti ke schválení... 😉

rozarka65
15. led 2013

@petapete to je úžasnééé album... 😵 😵 Mít tak na materiál a být tak šikovná...ach jo...můžu jen obdivovat.. 🙂 😵

sova33
autor
15. led 2013

@rozarka65 Souhlasím, umět tak šít ☹ A s tím pexesem si opravdu nelamte hlavu 😉 A vidím to stejně, vypnout PC a jít makat 😀

xmarg04
15. led 2013

@petapete Jj, tam jsem vcera stravila celej vecer a pul noci...😀

rozarka65
15. led 2013

Ještě jen než vypnu.. 😀 😀 Jen prosím,abyste mi do večera napsaly,co teda mám dělat,ať už můžu začít hledat,popř. tvořit...myslím,aby se vám to líbilo,hodilo...pořád to není ono... 😀 😉

danw7
15. led 2013

ahoj taky bych rada neco zkusila ale nevim co mam doma dvoulete a pul rocni dite

dagmarkaaa
15. led 2013

@xmarg04 no vidis a to nase holcicka 3 roky a 1 mesic knoflicky nedava, teda jo, jeden zapne ale prave na trpelivost by se ji to hodilo, takovych 10 knofliku pozapinat. Zato nas 18 mesicni synek by knoflik ani omylem nezapnul, ten by ho tak dal do pusy. ale mozna bych to mohla udelat pro mladsi a pro starsi skupinu neco s pismenama ci cislama latkovyma, pismena a cisla nasi starsi teda extra nezajimaji ale treba za par mesicu jo....
Co myslite holky, pro jakou skupinu ta aktivita je???? Je mi to fuk, stejne ji budu vyrabet at uz pro mladsi ci starsi, mam obe skupiny deti zastoupeny doma 😀

Zas na webu pise pani co to delala:
Věk:
testováno na dětech ve věku 3r5m, 3r8m, 4r10m, 5r8m a 9r8m, všichni úspěšní a spokojení.

klara.t
15. led 2013

@rozarka65 ty dřevěné desky s přiřazováním obrázků k prvnímu máme doma 🙂

rozarka65
15. led 2013

@klara.t já taky..okopírované a zalaminované... 😉

ameliejulliette
15. led 2013

@xmarg04 @sova33 Vy jste ale! Jakjo moc zajímavý věci se objevujou i napodruhé... Ale já se musím přece učiiit! 😀 Gábi, ty korálky s číslama mi přijdou super! No nic, já definitivně vyhlašuju, že do 2. kola nejdu a nedovolte mi to, prosím! 😀 Si to vyrobím pak s pláčem všechno sama o prázdninách 😀 😀 😀

petapete
15. led 2013

@xmarg04 no on ten Pinterest je vůbec úplně pitomej😀, bych ho zakázala!😀 Těch Quiet books je tam teda mega-moc...asi nějakou vyrobím Fífovi k svátku, do května bych to mohla stihnout😀

sova33
autor
15. led 2013

@ameliejulliette Dobře, máš zakázáno s námi jít do 2. kola, jasné? 😀

petapete
15. led 2013

@ameliejulliette já myslím, že pak bude následovat třetí a čtvrtý....kolo, takže si toho taky ještě užiješ😉

jarkalada
15. led 2013

jak tak koukám, nevymýšlíte si ty aktivity spíš pro sebe jak pro děti? 😀 😀

rozarka65
15. led 2013

@jarkalada 😀 😀 🙂

xmarg04
15. led 2013
veverusa
15. led 2013

@sova33 Já nevěděla, že se do druhého kola zapojíte i vy šikulky z 1. Proto jsem navrhovala ty rybičky. Tak já vymyslím něco jiného, abyste neměli něco dvakrát. Ponožky teda platí a něco pro starší vymyslím (někde něco najdu).

1luciferka1
15. led 2013

tý jo, nádhera holky! @rozarka65 dík za tip 😵 já teda spíš asi budu chodit krást inspiraci, na vymýšlení moc nejsem talent 😅 🤐

majatob
15. led 2013

zensky, co blaznite? 😀 tohle fakt nedoctu 😀DD

petapete
15. led 2013

@majatob jen to dej, v odkazech je nádherná inspirace😉, třeba ty různý Quiet books stojí rozhodně za to 😵

majatob
15. led 2013

@petapete lehlo mi dite s horeckou ☹ dnes to asi fakt nezvladnu, ale jestli to fakt tji za to, tak se pokusim az bude lip ☹

rozarka65
15. led 2013

@majatob http://pinterest.com/sunflowerways/quiet-books/

Ať je brzo líp...teď to lítá všude... 😒

xmarg04
15. led 2013

@wiwiane @sova33 Holky, nevim kdo z vas to ma ted pod palcem, ale prosila bych vas o registraci aktivit pro druhe kolo, kdyz uz jsem na to poridila matros...😉 Dekuju...

majatob
15. led 2013

@rozarka65 diky, ses zlata, tedka mi usnul, tak to projedu 🙂

petapete
15. led 2013

@majatob juj, tak to je mi líto, ať je brzy líp...u nás se to motá pořád mezi kluky a od víkendu i já...bolení v krku, kašel...naštěstí teda aspoň bez teplot...ale jsme zavření doma a taky nic moc☹. Teď je toho fakt asi děsně moc☹. Já tu koukám na ten Pinterest, to je fakt za trest😀. @rozarka65 - tady ještě jedna s těmi quiet books: http://pinterest.com/britlif/quiet-books/...já teď rozklikávám jednotlivý ty, který se mi líbí, na jejich blogy a to je teprve mor!!! By člověk potřeboval nějakýho rešeršistu nebo něco😀

majatob
15. led 2013

jaa se taky pochlubim 🙂 loni jsem vyrabela loupeznikum pohadky na cestovani, trochu mi to pripomina ty Quiet books 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/majatob/albu...

petapete
15. led 2013

@rozarka65 a teda přiznávám, že ty blogy ani úplně neprošmejďuju (to ani nejde teď na rychlo😀), ale zbaběle si je přidávám na blogspotu do blogu ke sledovaným s inspirací pro děti...budou se mi tam pak postupně zobrazovat na liště nový příspěvky, tak si to budu "záložkovat" průběžně🙂. Jen teda nevím, kdy...asi už nebudu chodívat vůbec spát, uklízet a jíst budeme suchý rohlíky😀

petapete
15. led 2013

@majatob tvoje pohádkový knížky jsou úžasný, jsem na ně koukala už, když jsi je dávala 😵 a taky na tom základě je mám psaný v seznamu "dárků" pro kluky - chtěla jsem původně nějakou tvořit k vánocům (nestíhačka😀), ale v "dreamlistu" je mám🙂...ty quiet books se mi líbí, že je to takový variabilnější, každá stránka může být jiná...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru