Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

Milé maminky, na několika stránkách jsem narazila na výměny tzv. pytlíkových aktivit pro děti různého věku a ráda bych se něčeho takového zúčastnila také. Jedná se o jednoduché "hračky" nebo "aktivity", které se dají brát s sebou na cesty nebo k lékaři nebo všude tam, kde potřebujeme dítku ukrátit dlouhou chvíli (samozřejmě mají své využití i doma). Byla bych ráda, kdyby se nás tu pár našlo a mohly bychom se navzájem obohatit. Každá z nás by si vybrala jednu aktivitu,, kterou by vyrobila pro všechny ostatní. Pro přesnou představu se můžete podívat např. sem http://rustspolecne.cz/2012/02/vymena-pytlikovy... nebo http://www.modrykonik.sk/forum/na-hranie-a-spor... , najdete zde i nápad yna možné aktivity (vzhledem k věku mého dítka, bych volila aktivity pro děti 2 - 3,5 roku, ale všechno je věc domluvy). Myslím, že by mohlo být dobré, něco takového tu zkusit. Tak co? Půjdete do toho některá?
xmarg04
11. únor 2013
@imzadi
@helulela A nekteri nejsou jeste ani ve 1/4 vyroby... :-N 😃
misa_1
11. únor 2013
@xmarg04 @imzadi @helulela A nekteri stale nemaji pytliky 😃 , za to mam doma dite se zapalem plic, manzela neustale v pr..., takze vidina vychazky v dobe, kdy maji otevreno obchody, nejak v nedohlednu. Asi vam to nabalim do mikrotenaku a zavazu maslickou :-N 😃 😃 😃
helulela
11. únor 2013
@xmarg04 😃 ty to dáš! Sebe odhaduju tak na 1/3.
@misa_1 tobě bych mikroteňák i odpustila, zvlášť když bude s mašličkou 😉 😃
imzadi
11. únor 2013
Zeny do bludiste v cd obalu dam koralky dva jo? At je to veselejsi😃
rozarka65
11. únor 2013
@xmarg04
@helulela a někteří ještě nezačali..se z toho asi zblázním....ale ještě zbývají dva týdny...to bude mazec.... 😃 😎
jper
11. únor 2013
Prosím do kdy musí být hotové 2.kolo a do kdy 3.kolo? Se nějak ztrácím x-)
sova33autor
11. únor 2013
@jper No, zatím to vypadá, že všechno je do konce února.
rozarka65
11. únor 2013
@jper jj,všechna kola do konce února..
jper
11. únor 2013
@sova33 @rozarka65 děkuju - hm tak to mám co dělat 😉
rozarka65
11. únor 2013
@jper no ty už jsi alespoň začala..... 🙂 😎
ameliejulliette
11. únor 2013
Jinak mně zrovna nadává manžel, co jsem to vymyslela a jak budeme posílat ty geoboardy 😃 Ale že prý ví dobře, že jsem magor a nemám ráda jednoduché věci...
No nic. Zítra začínám stříhat na pytlíky, rozměry jsem už prokoumala při nočních kojeních 😃 Odhaduju, že to stihnu... 😃
pebecka
11. únor 2013
Dneska budu delat objednavku suchacu, tak posledni prilezitost se pridat. Cca v devet
@sova
jagado
11. únor 2013
Holky,posílám fotku hotových stromečků,každé ,,součástky" po 10kusech a dám to do pytlíku s tím zipem,ať se cestou nic neztratí.
rozarka65
11. únor 2013
@jagado krásné, to musela být taky piplačka...
pebecka
11. únor 2013
@jagado vypada to moc pekne, dala sis fakt zalezet 🙂
jagado
11. únor 2013
A teď obličeje,tohle je můj návrh.Můžu to tak udělat nebo máte námitky?
petula1981
12. únor 2013
ahoj holky, už delší dobu vás sleduji, zatím jsem se jenom inspirovala a přemýšlela, co bych mohla udělat. Pokud bude v plánu další kolo, ráda bych se do něj přidala 🙂. Mám doma 8 týdenního prcka a dvouleťáka a toho potřebuji pořádně zabavit. Tak až bude v plánu další kolo, prosím nezapomeňte na mě 🙂
rozarka65
12. únor 2013
@petula1981 píšeme si tě... 😉
jper
12. únor 2013
@rozarka65 já chcu taky někdy do dalšího kola pro obě věkové kategorie 😉
rozarka65
12. únor 2013
@jper jsi zapsaná... 😉
pebecka
12. únor 2013
@rozarka65 ja bych chtela taky , uz mam napady 🙂. jen to budu uz asi muset delat potaji nebo me manzel posle k Chocholouskovi 😉
dagmarkaaa
12. únor 2013
holky taky uz pomalu uvazuju nad dalsim kolem ze se pripojim 😃 😎 je to nemoc

Už mám udělanou skoro polovinu, je to teda docela prácička, obšívám strojově dírky na knoflíky na filcu, no do 14 dnů stihnu snad!
rozarka65
12. únor 2013
@pebecka 😃 😃
rozarka65
12. únor 2013
@pebecka
@dagmarkaaa A kategorie?
dagmarkaaa
12. únor 2013
@rozarka65 já obě 😉 bereš si to na triko tu organizaci? 😉
rozarka65
12. únor 2013
@dagmarkaaa zatím je to jen předběžné... 😃 😃 Uvidíme po skončení prvních třech kol... 😃 😉 😎
rozarka65
12. únor 2013
@dagmarkaaa ale takhle bude brzo plné i čtvrté kolo... 😃 😃
Takže si myslím,že zas pojede víc kol najednou...😃 🙂
pebecka
12. únor 2013
Musim se zase pochlubit par strankama do quiet book 😉
rozarka65
12. únor 2013
@pebecka Jéé,to je krásné...🙂 x-) Kdy to stíháš? a na čem to máš?
dagmarkaaa
12. únor 2013
@pebecka bomba x-) x-) , to máš na sucháče? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli