• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@dagmarkaaa @rozarka65 po nocich nebo kdyz dite nahodou spi :slight_smile:. ale docela nestiham praci, tak to zitra budu muset napravit, mam na cely den hlidani ;). Jinak je to cele z filcu, kyticka je na suchacich, balonky na patentky a drak je vyztuzeny kartonem, aby to slo dobre zapuzzlovat k sobe :slight_smile:
12. únor 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka no já včera (vlastně dneska) v půl třetí a v šest mi zvonil budík,ale noc mi vždycky přijde strašně krátká...zvlášť,když se dítko neustále budí... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aha,já myslela,že je to něco jiného,když se to leskne...
12. únor 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 urcite mala, velka mozna. precijenom je vojtovi teprve 1,5 roku tak zatim tu velkou mame jen do zasoby :slight_smile:
12. únor 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 to je jen bleskem :D
12. únor 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pebecka a budeš to něčím podlepovat,aby ty stránky byly pevnější?
12. únor 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 nebudu, oblibila jsem si 2mm filc a ten staci bohate
12. únor 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka aha,tak u nás by to asi nepřežilo...:grinning: :slight_smile:
12. únor 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 proc myslis? na co se mam pripravit :grinning:
12. únor 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka No nemám zkušenost..jako určitě to neroztrhá...ale asi bych ji s tím nenechala hrát samotnou.... :grinning: :grinning:
Kdybych dělala knížku,tak asi tu vyztuženou něčím,ale neumím šít,takže k tomu se asi nedopracuji...takže já bych asi podlepila kartonem (resp. bych vložila karton mezi dva listy),ale asi by to nevypadalo tak pěkně...
Ale třeba máš klidnější dítko než já... :grinning: :wink:
12. únor 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ja? :D dobrej vtip....
hele prvni pokus jsem delala tak, ze jsem koupila samolepici filc, na ten prisila co jsem potrebovala a pak to cele nalepila na zalaminovanou stranku. ma to jednu nevyhodu. blbe se prosiva ten papir co se pak strhava :(
12. únor 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka no vidíš,to mne nenapadlo...
Tak obyč filc a oboustrannou izolepu... :wink:
12. únor 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pebecka tohle mám taky v plánu - máš to ukázkové. Jen mi furt chybí zásoby plsti :grinning:
12. únor 2013 ve 12:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jagado ahoj, ta bílá kolečka na stromech jsi vystřihovala nebo dělala děrovačkou? Já dělám filcové obličeje a chtěla jsem děrovačkou vyrážet oči a teď mě můj rádoby geniální plán nevyšel, prostě to nejde. Asi jsi stříhala, že? Já už se vidím, jak pižlám těch 72 párů koleček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi zredukuju barvy očí jen na jedny.
12. únor 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela jak to, že ti to nejde- já mám doma raznici a vyrazím s ní i sněhové vločky. Možná i záleží na síle filcu ne?
12. únor 2013 ve 13:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jper mám obyč děrovačku na papír, filc silnější a tenčí a i ten tenčí jen rozžvejká. Ještě jsem si říkala, že bych koupila novou, mohla by být ostřejší...
12. únor 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela možná když ty vločky jsou veliké, tak to jde líp. nevím ti poradit - doma zkusím moji děrovačku na malé kolečka. Mám rok starou téměř nepoužitou.
12. únor 2013 ve 13:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela tak jsem zkusila v práci udělat to tady co máme a nic. Doma mám tuto, a pak objednanou od stejné firmy na velké kolečka - no snad to půjde i tou další.
12. únor 2013 ve 13:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá ochutnávka... bez očiček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@jper hodná, děkuju :slight_smile: Asi si vezmu filc do kapsy a půjdu to testnout do papírnictví :wink: :wink:
12. únor 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela a co použít na oči jiný materiál?
12. únor 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela moc hezké...:slight_smile: :dizzy_face:
12. únor 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 když já jsem zatížená na ten filc. Když to nevyřeší jiná děrovačka, oči bych vystříhala a udělala jen jeden pár do každé sady. Původně jsem chtěla modré, zelené a hnědé.
A díky za pochvalu, potřebovala jsem povzbudit :slight_smile:
12. únor 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela holky tu psaly o těhle kleštích...ale nejsou na látku,tak se bojím,že ti nepomůže ani jiná děrovačka... :unamused:
http://www.fler.cz/zbozi/derovaci-kleste-3382287
12. únor 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 hm, to asi ne... ona ta děrovačka nevypadá úplně marně, myslím, že nová by mohla fungovat
12. únor 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela tak vyzkoušíš a uvidíš...:slight_smile:
12. únor 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,loučím se..za chvilku mám kroužek a ještě nemám hotovou přípravu...budu dodělávat za pochodu...:grinning: :slight_smile:
Nenapadá vás nějaká dětská básnička na Valentýna? Připravila jsem srdíčka na špejli a budou lepit krepák...
12. únor 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Ahojda a jak velky potrebujes ty ocicka? Mohla bych ti je udelat tema klestema, tim to fakt neni problem...:wink:
12. únor 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pocitame vajicka... Vypada to, ze finisujeme se sbiranim, jeste otevru ty, co mame doma nenacate, posledni balicek mi nevychazi barevne (mix oranzovych a zlutych).a par chybi.
Od te doby, co jsem vyhlasila, ze sbirame vajicka, tak nastesti kazdy chodi na navstevu s kindervejcem :slight_smile:
A pak jeste naplnit.
12. únor 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@helulela :grinning: :grinning: u té raznice co mám píšou, že je i na pěnovku, tak možná proto to jde. Z domu pak pisnu - teda ty obličeje má nádherné - jak to děláte holky, že to stříhate tak krásně rovné. Mně se to kouše a to mám nové nůžky. ono to bude asi rukama :angry:
12. únor 2013 ve 14:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek