• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@xmarg04 dík za nabídku, ještě rozhodím sítě na děrovačku, ať to nekomplikuju a nepřidělávám práci i tobě :slight_smile:
12. únor 2013 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela V pohode, ale kdybys potrebovala, nemam s tim problem...:wink:
12. únor 2013 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
12. únor 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sova33 já tam nemám přístup - jak to?
12. únor 2013 ve 22:20  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela tak jsem to zkusila tou novou, udělá to krásnou díru, ale ty kolečka nejdou vytáhnout a a když je chytíš, tak se dotrhají, takže to fakt nejde ani novou. Chtělo by to buď ty kleštičky a nebo raznici co udělá větší kolečka. Totiž ty děrovačky mají takové zakřivené to razidlo, a v tom je zakopaný pes. No nevím jestli mě chápeš - no prostě jednoduše nejde to :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2013 ve 22:24  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@jper Kouknu a napravím :wink:
12. únor 2013 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jper Napraveno :slight_smile:
12. únor 2013 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jeste tam bude jakoby penezenka s penizky do prasatka
12. únor 2013 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
holky neco k laminovackam.... dosly mi folie, a protoze byla stejna cena za 80MIC jako za 100 MIC, vyzkousela jsem ty tlustsi. a musim rict, ze mi prijdou daleko pevnejsi. jeste uvidim, co s nima provede malej. 80 MIC zmuchla jako by nic :grinning:
13. únor 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pebecka Když oni v Lidlu mají vždycky jen ty 80 :grinning:
13. únor 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@sova33 no Lidl jsem prosvihla, protoze jsem jich mela plnou krabici. coz se po laminaci karticek posloupnosti dost rychle zmenilo :grinning:
13. únor 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pebecka Já jsem Lidl prošvihla, prtože manžel měl pořád spoustu času a pak už tam měli jen ty malé rozměry, takže se mi nedostává A4. Kdes je objednávala?
13. únor 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sova33 v alze, ty stovkovy jsou sice na objednavku, ale zlakala me stejna cena jako u osmdesatek a nakonec je misto za 5 dnu meli uz za 2 dny (ted koukam, ze uz je maji na ceste :slight_smile: )
kupovala jsem tyhle: http://www.alza.cz/peach-laminovaci-folie-a4-d65445.htm
ale jaka byla cena v Lidlu nevim, tak nemuzu porovnat vyhodnost
13. únor 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Předběžně se taky hlásím do dalších kol, už mám i nějaké nápady:grinning:. Akorát teda se stydím, když vidím ta vaše veledíla, moje výrobky jsou teda podstatně "skromnější" co se týče zpracování:grinning:
13. únor 2013 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petapete to se nestyď já se bojím, že mi tu všeci nadají, že neumím hezky psát a třeba ta abeceda, že se jim líbit nebude :confounded: já se snažím, ale líp to hold neumím. :cry:
13. únor 2013 v 15:15  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jper jasný, zkrátka každý podle možností:wink:. Taky mám ta čísla na bingo svým písmem, jak na kartičkách (ty jsou i tabulky ručně rýsovaný, protože nemám tiskárnu a ve finále se mi porouchal i notebook, takže pěkně ručně:grinning:), tak na těch kamínkách k losování...
13. únor 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapete @jper a neni to jedno, hlavne ze se u toho deti zabavi (doufam :grinning:)
13. únor 2013 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pebecka no jasně, to je hlavní účel:slight_smile:
13. únor 2013 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
13. únor 2013 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozarka65 tak to je jina cena ;)
13. únor 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rozarka65 ja to prave potrebovala rychle a tak jsem zvolila alzu, protoze ji mam za rohem. tuhle prodejnu mam bohuzel pres celou Prahu (ale i tak je to levnejsi, coz mi nejde do hlavy, ze je to o tolik)
13. únor 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nevím kolikáté už běží kolo... ale proběhla jsem fotky, co jsem si kdy kam uložila a našla pár nápadů, co by se i daly použít a myslím, že jsem je tu u nikoho neviděla (pokud ano, omlouvám se)
13. únor 2013 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pebecka taky jsem nechápala...třeba je to jen nějaká akce...
@mrazulkav ahojky,hlásíš se do dalšího kolo...už to pomalu sepisuji...začne začátkem března... :wink:
13. únor 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozarka65 no, tak jsem to původně nemyslela :slight_smile: ale možná bych mohla... s tou kolečkovou stavebnicí... papírů mám doma mraky a kruhovou raznici 3 velikostí :slight_smile:
13. únor 2013 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozarka65 ja se asi taky hlasim...je to jako droga trosku:grinning: dneska jsem dve hodky delala na cd bludistich a to byla takova dusevni ocista! Super :dizzy_face:
13. únor 2013 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozarka65 piš si mě do dalšího kola opět:grinning:
13. únor 2013 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapete ty tam už jsi v obou kategoriích... :grinning: :wink:
@mrazulkav nenutím tě... :wink:
@imzadi a do které kategorie?
13. únor 2013 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@imzadi no nevím,na kolik je to duševní očista...já to pořád odkládala... :grinning:
@petapete jo jinak se mne dneska P. ptal,jestli už mám ty obrázky nakreslené,že čeká kdy bude moct kopírovat...takže právě začínám..... :grinning:
13. únor 2013 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozarka65 tak fajn, já právě nevěděla, jestli jsi mé hlášení se postřehla:grinning:. Já se přihlásila do konce února, resp. poloviny dubna ještě do dvou výměn s nemateřskou tématikou, tak budu asi vyrábět malovaný běhouny na stihl nebo nevím co... Hlavně, že nevím, kam skočit a vymýšlím pořád nějaký blbinky:grinning:
13. únor 2013 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@rozarka65 hele asi tentokrat jen pro starsi... :sweat_smile:
13. únor 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek