• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
co toto? ale to asi není do 3-6 co?
12. led 2013 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob Taky se tam chystam pro nekolik veci a radsi to asi predem nebudu hlasit. :slight_smile:
12. led 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t Ta vicka i protahovacky vypadaji fajn, ale ktera jsi vlastne skupina? ta starsi? Pak asi jo, pro prcky si myslim, ze to je moc slozite jeste.
12. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Tož já to mám s Lidlem jednoduché - zaúkoluju svého tátu, co je v důchodu, jde to vykoupit hned ráno, a manžel o ničem neví, protože se to řeší v hotovosti jednou za čas :grinning: Ale tentokrát bude taky útratička slušná... :grinning:
12. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klara.t to spíš pro 1-3
@cabalkova my mame Lidl jako nejblizsi velkej obchod, takze pokazdy kdyz tam vlezu, tak prihodim neco "nenapadne" do voziku :grinning: naposled jsem ulovila bezvadnej atlas sveta a knizku 5000 otazek a odpovedi pro zvidave deti (nebo tak nejak) a ted se cela klepu na to az bude prilezitost jim je dat :grinning: no ale moc se mi tam libi ta sada barevnych papiru, 200ks za 80Kc je fakt zadarmo :confused:
@ameliejulliette ten Lidl je aktuální? Jdu to prostudovat, laminovačku nemáme :grinning:
12. led 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela no hodíš kostkou (tvary-menší,nebo normální-větší) a postoupí na hrací ploše...pak zatočí-sluníčko zůstat,déšť na start...
Já většinou vymýšlím složitosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile:
12. led 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo mě napadlo pro tu straší skupinu vytvořit soubor kartiček s navazujícími obrázky. Že bych nakreslila v malování obrázek postupně a oni by musely seřadit je postupně, jak jsem je kreslila. Rychle jsem teď pro názornost nakreslila sluníčko. Obrázků by bylo víc a byly by hezčí :slight_smile:
12. led 2013 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klara.t hehe, tohle taky doma mame, navlikani nudli a vicek mi prijde fakt do te nizsi kategorie, ale to vysivani je fajn, nase to bavi :slight_smile:
12. led 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova jsem v obou, ale pro prťata mám skládání obrázku ze špachtlí, pro tu starší skupinu hledám :slight_smile:
12. led 2013 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t ty posloupnosti se mi zatim libi asi nejvic a daly by se udelat od jednoduchych po tezky, kde by museli vic zapojit mozecky, dobrej napad :slight_smile:
12. led 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sova33 konec února je dobrá hrana :slight_smile:
12. led 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady to fakt jede! Já naprosto nestíhám kdo co má a tak rychle spěchám se svojí troškou:
Tohle by mohlo být pro skupinu 3-6: primárně je to na přiřazování barev a procvičování slovní zásoby spíš pro menší, ale říkám si, že by každý vagónek mohl mít i číslo a přiřazoval by se jen daný počet obrázků. Zároveň bych tam sucháčema připravila místečka na přilepování obrázků, takže i nepočtáři by to nemohli udělat jinak než dobře. Takže kdo chce, dělal by to podle barev, kdo chce, tak i podle čísel. A vydrželo by to na dýl než jen na barvy. Ale napište mi, jestli to moc nekomplikuju.
A chtěla bych to více "cestovní" - aby se ty obrázky přichycovaly suchým zipem a ne jen volně.
12. led 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
už jdu spát, tak zatím jsem také pro tu posloupnost. Udělala bych něšco mezi 5-10 obrzky,lehčí i těžší. Podle toho, jakou budu mít fantazii :slight_smile: kdyžtak se můžete vyjádřit, ale přečtu si to zítra.
12. led 2013 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ty poslopnosti jsou hezky, videla jsem takhle udelanu kyticku v kvetinaci a tak, kdyby to bylo zalaminovany, tak by to bylo moc prima, byt pro nas by to ted jeste nebylo aktualni.

Ja myslela, ze bych udelala ten obrazek:
12. led 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette to je znamení:grinning: Musím vymyslet, koho pošlu do Lidlu, u nás není a jak vysvětlím manželovi, že laminovačka je přesně to, co moc potřebujeme :wink:
12. led 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cabalkova Obrázek už dělá @klara.t
12. led 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carmonka parádní! :slight_smile:
12. led 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro starsi jsem pak nasla hezkou vec pro prvni hlaskovani.
12. led 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@carmonka to se mi libi :dizzy_face: akorat bych prave nedelala presnej pocet kolik je spravne aby je to nutilo opravdu pocitat :grinning: ale klidne me zarazte jestli uz si moc vymyslim, mam tu asi nejstarsi dite, takze co mi prijde jednoduchy, muze byt pro ostatni akorat :slight_smile:
12. led 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 Nene, nebude delat obrazek, ale skladani tvaru z drivek.
12. led 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem našla lžíce, lze na to nkreslit cokoliv. Tvary, čísla,písmena,obrázek...aby dali dvě půlky k sobě. Ale to je spíš pro prcky, tam už nápad mám, takže inspirace pro další ...ale opět nevím, jeslti lze sehnat i ty průhledné lžičky.
12. led 2013 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova to je taky super :grinning:
12. led 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t Na ebay koupis cokoli.
12. led 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova ne, já opravdu budu dělat obrázek. Tvary byl můj další nápad pro tu starší skupinu, ale prý to už někdo dělá.
12. led 2013 ve 23:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova já na ebay nakupovat neumím.
12. led 2013 ve 23:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t mne napadlo na písmenka udělat domino nebo pexeso...písmeno a obrázek...
co myslíš?
@majatob
12. led 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t Aha, tak pardon, tak nic, musim vypatrat neco jineho.
12. led 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek