• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna pytlíkových aktivit, půjdete do toho?

19. července 2016 
@klara.t Kdybys nemohla sehnat jinde, tak ti s tim pomuzu.
12. led 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Akorát, holky - mašinek je 8, takže to nebude do 10 - nevadí vám to? Já mám hrozný nutkání, že je když už čísla, tak do 10 - akorát, že mi chyběj mašinky a obrázky... A když to dodělám nějak na koleni, tak to asi nebude vypadat dobře. Jestli to teda dokážu dodělat...
12. led 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob to je právě dobrý, že máš nejstaršího, aspoň máš náhled... nemusí všechny aktivity zvládnout hned ve třech
12. led 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky kouknete jeste sem, nedavno jsem si ukladala par napadu co se mi libily na netu :slight_smile:
@rozarka65 je tam i pismenkovy domino :slight_smile:
12. led 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@helulela Konec února by byl fajn. Uvidíme, co na to ostatní :slight_smile:
12. led 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carmonka me to nevadi
12. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carmonka vůbec neva
12. led 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob díky...:slight_smile: A myslíš malé a velké nebo velké a obrázek,nebo nakombinovat...?
12. led 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pro skupinu 1-3 jsem našla toto, napište mi, co se vám víc líbí. Já se snažím najít něco, co tu ještě není a líp mi vycházejí ty křídy. Jsou tam k tomu různé nápady, že si dítě třerba na všechny 4 nakreslí obrázek a pak to rozloží a složí. Nebo něco může kreslit maminka atd.
Akorát v obou případech nevím, kde sehnat takové destičky nebo špalíky - poradíte mi? Budou něco takového mít v Hornbachu nebo podobně? Díky!
12. led 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob Já právě zase všude cpu "návody" - pracuju s dětma s autismem a moje děti jsou ještě malý, takže úkoly pro zdravý děti ještě mod neumím :slight_smile:. Tak já to udělám nenávodný a každý si to může přizpůsobit podle sebe.
12. led 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majatob Super album... :dizzy_face: Prosim te, chci se zeptat - vidis nejakej rozdil mezi klucikem a holkou, co se tyce takovy "zabavy"? Maxovi je 20 mesicu a na vetsinu mi kasle, bavi ho jen kolicky a vareni... :grinning: , tak jako jestli je to pohlavim nebo spis predispozicemi k lenosti... :sunglasses:
12. led 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 tot otazka :grinning: protoze na pismenka jako Q,W,Y apod. se obrazky vymysli dost spatne :grinning: ale zase ne vsechny deti zajimaji aj maly pismena, nas je v tomhle trochu posuk, on se uz pustil aj do psacich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carmonka ja jsem desticky brala v Hornbachu, meli tam odrezky zadarmo, velikost asi 8x8cm, tak koukni nebo se zeptej jestli nemaji :grinning:
12. led 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob šikula... :slight_smile: Já bych chtěla A. seznamovat postupně a zároveň velké i malé...tak nevím... :grinning:
12. led 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xmarg04 no, rekla bych, ze to nebude az tak kluk x holka, spis celkove povahou ditete. Nas nejstarsi je od mala opravdu hodne na tyhle klidny aktivity a umi se na svuj vek neskutecne dlouho soustredit, prostredni je manualne dost zrucna a vylozene ju tahne bracha. A nejmensi je naprostej podes, jediny u ceho vydrzi je rachat se ve skopiku vody nebo neco nekam presypavat :grinning:
12. led 2013 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A nebo mě pro nejmenší ještě napadají kartičky nejlépe s fotkami zvířat a jejich mláďátek - to ještě nemám vygooglené, ale strávili jsme různým mečením a kvokáním se synem hoodně času, tak by to mohlo být taky fajn, i když je to samozřejmě profláklé. A třeba ve formě pexesa - co vy na to?
12. led 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky,musím jít spát..dítko mi spí v náručí a už mne bolí celý člověk... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sova33 takže já jednu z těch her pro menší a pro starší asi písmenkové domino....zítra upřesním...
A užijte si oslavu... :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob Diky, ok, je to proste lenoch...:wink: Ale jak zapnout pocitac nebo pracku vi dobre... :rolling_eyes:
12. led 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 jo to ten nas taky :grinning: a pak ho jeste strasne bavi otacet cudliky na sporaku a otevirat vsechno oteviraci v lednicce aby to mohl vylivat na zem a pocvachtat si v tom :grinning:
12. led 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rozarka65 @xmarg04 @ofeliee @katerina108 @carmonka @vbrnka @pavlk @cabalkova @xuxie @klara.t @misa_1 Abych nezapomněla, víc než polovina z vás souhlasila, že 13. účastnici ještě bereme, tak @ameliejulliette je zařazena i do kategorie 1-3
12. led 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozarka65 jeee, ta je uzasna a presne ted mi chybi ta tiskarna :grinning: musim si ulozit odkaz a zaukolovat muze :slight_smile:
12. led 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 super tak se to tu hodně rozrostlo jste už rozdělené do skupin ?byla bych kategorie 1-3 malý ma 22
12. led 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 teda to jsou super stranky :dizzy_face: jakto, ze je jeste neznam? :grinning:
12. led 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 Dobrý nápad - akorát jsem nepochopila, jak kostku udělat, aby vydržela delší dobu a aby nepadala, pořád na jednu stranu. Nejsem úplně technický typ, jen trošku... :wink:
12. led 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jj,já si to překreslila a polepila kostku... :wink:
a v práci mi P. vytiskl a zalaminoval toto
http://zlesa.blogspot.cz/2012/11/abc.html
Já koupila tiskárnu za 7Kč přes aukro,ale nejsem schopná do ní koupit barvu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A laminovačku už chci koupit dlouho,ale vždycky když je akce,tak nemám...takže díky za odkaz... :wink:
12. led 2013 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, už jsem to na těch stránkách našla - a tohle je mimochodem taky super:
http://zlesa.blogspot.cz/2013/01/rozcvicka-exercise.html
12. led 2013 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 a ted to ctu ze jdu s križkem po funuse :zipper_mouth: :fearful:
@carmonka tady je ještě jedna i s vysvětlením... :wink: Ale asi to není úplně pytlíčkové...to je spíš tvůj nápad... :wink:
http://zlesa.blogspot.cz/2013/01/rozcvicka-exercise.html
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek