13měsíční syn se budí každou noc s vřeštěním, křičením

eldrag
1. srp 2014

maminky jdu s prosbou o pomoc, radu nebo řešení. Dnešní nocí už přetekl můj pohár unosnosti. Synovi je skoro 13 měsíců a je to tak půl roku, co se budí s vřeštěním, křičením nebo jen takovým pobrekáváním každou "KAŽDOU" noc. Občas chce napít, občas ho můžou bolet zuby, občas může mít problém s bříškem, ale každou noc? někdy se probudí ve 2 jako že je vyspalý a tak hodinu je vzhůru než zase usne. Spát chodil donedávna mezi 6-7 a vydržel do 5-7h. Poslední měsíc chodí mezi 7-9 a vstává mezi 4-7h. Já už jsem opravdu na konci sil a zásob energie ani jedna klidná noc za poslední rok a půl....

ann_87
Autor odpověď smazal
Zobraz
wenduliks
1. srp 2014

@astra11 my meli v porodnici nejhodnejsi mimi. Po prichodu domu s polozenim do postylky zacal brekot. 2 noci jsme absolvovali kojeni po 2h,prendani do pistylky,plac.uspavani. 2.den jsem to z nedostatku sol psychických i fyzických vzdala. Spi s námi v posteli,NEBRECI 🙂 jen více každé2h nakojit. Byvali i noci kdy byl opravdu pricucnuty nonstop. Ale vse lepsi,nez nocni plac. Ja byla odpocata a dite happy..🙂 tak bych se spolecnemu spani uplne nebranila. Moje babicka rikavala,ze miminka a mladata poteebuji citit mamu. 🙂

eldrag
autor
2. srp 2014

přes noc svítila chůvička,(angel care- takové to modré kolečko) nad postýlkou... buzení proběhlo jen 2x a budíček v 6:20 já jsem spokojená uvidíme jak proběhnou další noce.

eldrag
autor
11. srp 2014

no tak nic jsme zpět ve starých kolejích... prý to přejde, doufám že za rok touhle dobou už bude mít prcek svuj pokoj a já tím pádem také.