15ti měsíční dcera náhle začala odmítat koupání

nejdelsitkanicka
30. led 2011

Ahojky,
prosím moc o radu, naše Luci byla vždy vodní živel, cákala ve vaně, chechtala a prostě nadšená. teď ze dne na den koupání odmítá, začne křičet drží se mě jako klíště a za žádnou cenu do vody nechce. zkoušela jsem zda nepůjde s někým jinm nebo třeba i do sprchy, prostě ani náhodou ☹ teď akorát dobírá ATB, ale s kouoáním nebyl problém ani nazačátku nemoci s horečkama, až teď... nevíte čím by to mohlo být. vevodě se nijaknelekla, nenalokala, prostě nic.

dadous
30. led 2011

a nemuže bejt třeba opruzena, nebo tak něco, že jí to ve vodě štípe?

iluss
30. led 2011

A nezahučela při posledním koupání nechtěně pod vodu? Nebo jí třeba mohlo najednou vadit cáknutí do obličeje.

No v každém případě, pokud má takové hysteráky, tak bych jí asi pár dní nechala, jen bych jí vedle vany na zemi omývala žínkou a počkala bych, až do té vany sama bude chtít. Zkus napustit vanu, dej jí tam pěnu, naházej různá zvířátka nebo kup nějaké nové hračky do vody. Třeba jí to zláká a sama tam zase bude chtít 😉

crca
30. led 2011

Trochu musím souhlasit s Dadous 😨 nám tohle dělala holka,když měla prdelku jak opička(červenou)chuděra od opruzení,když nám rostou zuby,tak kadíme o 106 a i když to ošetřuju,tak jí má červenou a to řve ve vaně 😉 Jinak v tomhle věku bylo i čoro moro taky,celou dobu koupe manžel,nikdy se nic nestalo,ničeho se nelekli a prostě období snad 3 týdnů co řvali jak prorvaný,ale to bylo tím,že chtěli najednou mě a my teď měli taky ATB a kluk dostal ekzém ☹ ,tak jestli taky není třeba nějak osypaná 😉

beruska2x
30. led 2011

a nedavala jsi ji nahodou studene kopele/sprchy/obklady pri horecce? 😕 nechce si ani vlizt k nekomu do vany? par dni bych ji nechala, deti maji ruzne vrtochy.. uvidis... treba to bude ok uz zitra 😉

ferinka
30. led 2011

Já nevím,ale u Matěje jsem to měla taky v cca 17 měsících,miloval vodu v jakékoliv podobě,pak najednou jsme ho do vaničky museli vyloženě odnést a za křiku posadit (neměl žádnou vyrážku,opruzení,nic) ,trvalo to cca měsíc a pak to bylo zase ok,lítá si tam sám,prostě dítě chytne náladu,tak to chce trpělivost 😉