21měsíční dítě si před/po spaní svléká pyžamo a plenu

kajos12
12. čer 2017

Maminky,
Má dcera 21 měsíců si před usnutím nebo po spaní svlékne pyžamo, sundá plenu a tím pádem se počůrá do peřiny a postýlky. Jak ji to odnaučit? Nebaví mě dvakrát denně převlékat postýlku.
Přes den jsme bez plen.
Děkuji za vaše rady.

jbzirafa
13. čer 2017

@annasmyckova no ano, syn takhle trhal závěsy, a když mě to přestalo bavit pořad upravovat a napominat ho a nereagovala jsem na něj tak přestal.

elleonorecka
13. čer 2017

Nase starsi to tez delala. Taky z toho onemocnela. Koupila jsem dve overaly na spani na knofliky, kde bylo zapinanni sice vepredu a do po pupek, ale nosila to vzadu. Casem to preslo. Ale mozna bych zkusila pred spanim dat vycurat na nocnik, jestli jste nezkouseli jeste, tak bych s tim asi zacala, kazdy do ma jinak, nekdo se odnauci od plenek driv nekomu to trva 🙂. Tak hodne trpelivosti 🙂

tpetra
13. čer 2017

Mě to dělal syn a dcera teď taky - a okoukat to od sebe nemohli 🙂 A když se nesvlékli před spaním, tak po spaní, ještě dřív než začali volat, že jsou vzhůru 🙂 Tak jsem jim přes overálky začala dávat tričko a synovi slipky a dcerce kalhotky a to se jim už nepovedlo sundat 🙂 Sice třeba rozepli patentky, ale plena zůstala na místě 😀 Nevypadá to moc esteticky, ale zachránilo to hodně praní.

arwen_arina
13. čer 2017

Overal,co se rozepina jen dole,z toho by se snad nedostal...

kajos12
autor
14. čer 2017

@jbzirafa Stihne to po dopití mléka - dopije, pak si ještě pár minut povídá, hraje s plyšáček apod., sundá plenu, pak vytuhne.

kajos12
autor
14. čer 2017

@tpetra Přesně tak- po spaní to udělá dřív, než zavolá, že je vzhůru...

Zkusím vyzkoušet vaše tipy, děkuji moc všem. 🙂

karlajasmine
14. čer 2017

@kajos12 overaly, co se rozepinaji jen dole, mají kdyztak v C&A, máme je odtamtud ve velikosti 92.

elleonorecka
14. čer 2017

@arwen_arina naše cácorka přišla i na tento fígl 😀, rozepínaní dolů nepomohlo..