2leté dítě bez stolice 3 dny. Máte zkušenost?

23. lis 2023

Zdravím, mám takový dotaz než budu plasit a volat doktorovi. Dcera do teď kakala v průměru 1x denně, dneska je to 3 den, kdy nekakala. Bříško ji očividně neboli, má ho měkké, basti normálně. Ale na to kolik toho sní mi přijde, že není normální aby nekakala 🤦‍♀️ Máte s tím některá nějakou zkušenost? Přemýšlela jsem, že skočím do obchodu pro svestkovou stavu třeba od hippu. Bude to k něčemu, nebo to bude mít jen "změnu" oproti vodě? 😀

Její jídlo - snídaně ovoce + dětské musli, jogurt, rohlík se sýrem (zadna změna, tohle basti běžné) obědy filet s bramborem, zeleninové rizoto, zapečené těstoviny s zeleninou, večeře tousty s zeleninou, dětské parky mezitím ji ovoce na požádání + kojím kdy si řekne. Pije jen vodu

autor
23. lis 2023

Ještě dodám, že se chová úplně normálně směje se a vzteka jako vždy 😀

pampeliska1313
23. lis 2023

Mne třeba den syn nekadí, protože toho sní min, než jiný dny..

me_druhe_ja
23. lis 2023

Já mám děti o něco starší, obě jsem přestala kojit ještě před rokem. Jedno dítě ji hodně, druhý spíš málo a jedno dítě taky někdy kaká až třetí den. Někdy kaká každý den. A většinou obden. Druhy dítě kaká většinou denně, ale občas má taky pauzu den. Pokud ji nic netrápí, vypadá ok, tak bych to ještě dnes neřešila. Pokud ani zítra nic, zkusila bych nějaký ty švestky a tak.

patypresdevaty
23. lis 2023

U syna tohle začalo být kolem 2. roku normální. Občas kadil každý den, občas třeba 3 dny ne. Přijde mi, že je v tohle dost citlivý na stravu a spousta věcí ho zacpe... Teď po 4. roce už se to zase samo zlepšilo, zažívání se asi zase nějak vyvinulo a upravilo

luhana
23. lis 2023

Mě třeba syn kaká 1x za týden. Dlouhodobě užívá forlax a nepomáhá nic. 🤷‍♀️

martt
23. lis 2023

Jestli chceš velkou nějak podpořit tak ji zkus udělat heřmankovy čaj. Já už mám teda starsi dítko , ale od mala chodí dost nepravidelne na zachod tak za 2-4dny. Ale je pravda , ze když jde ten 3 -4 den tak jde třeba 3× za den. Kdyz jsem se tenkrát zmínila na prohlídce u doktorky tak říkala, že někdo to tak má a že pokud ho neboli bricho nebo nemá nějaké problémy takže by to neřešila.