2x se spustil monitoru dechu, máte zkušenost?

tripisek
16. únor 2016

Ahoj maminky, mam doma 10denni holcicku a uz nam 2krat spustil monitor dechu. . Jednou pres den a jednou v noci. Prdolka byla pokazde v pohode jakoby nic ale ta chvile kdy bezite k postylce ☹ mate nekdo stejnou zkusenost?

terezapetrova
16. únor 2016

@tripisek zřejmě falešný poplachy, monitory to delaj, vse ma svá negativa i monitory.. Hodne zdravi

barasrotyrova
16. únor 2016

@tripisek ahojky, zkus vymenit baterky a zkontrolovat ulozeni desek, aby byly na pevnem povrchu (napr.karton) a zastrceni konektoru. A pro jistotu bych se o tom na kontrole zminila Dr., ono to ve vetsine pripadu nic neznamena, ale jistota je jistota 🙂

smuffynka
16. únor 2016

Dělal mi to monitor taky u malého před xlety ...během noci "řval" i 4x a malej v pohodě,měla jsem ho pod matrací...volala jsem pak na infolinku,co byla u návodu použití a pán říkal,že se to stává,že ty malé miminka mají malou hmotnost a občas to "nesejme" ..že máme dát tu podložku přímo pod prcka,než přibere....takže jsem měla podložku na matraci,přes to osušku složenou ať to není tvrdé a spinkalo se už bez řevu monitoru 🙂

svetlus_pepca
16. únor 2016

Ano, stalo. A nechápu, jak někdo může říct, že to byl falešný poplach!!! Třeba nebyl. Třeba opravdu došlo k chvilkové dechové prodlevě a právě ten alarm miminko "probral" a ono se znovu nadechlo. I k tomu ten alarm slouží. Buď ráda, že když jsi přišla, bylo miminko v pořádku. Ano, ten momentální pocit, kdy alarm spustí, je nepříjemný. Ale ta úleva zjistit, že je vše o.k., to vyrovná. Jen by mě zajímalo, jestli by sis věděla rady, kdyby to v tu chvíli o.k. nebylo. Uvědom si, proč ten monitor vlastně máš 😉

promar
16. únor 2016

Nám se to taky stalo. Ale měly jsme monitor darovaný už po dvou dětech. Na infolince mi pak sdělili, ze desky maji životnost tak dva roky uzivani, nebo o něco delší. Takže po dvou dětech už ma odslouzeno. Ale koupila jsem pak novou pouze desku, ovladač je starý a od te doby bez problémů. Záleží na značce monitoru, některé nabízejí servis, prekontroluji ho i po záruční době.

veruska007
16. únor 2016

@tripisek My měli planý poplach párkrát, ale to jsme zkoušeli nastavit citlivost snímače, takže jsme stáli u toho. Jinak se mi párkrát poplach spustil a jsem si jistá, že planý nebyl. Někdy jsem musela s mimčem zatřepat, někdy "naskočilo" jen díky hlasitému zvuku alarmu.

tripisek
autor
16. únor 2016

Vsem dekuji, samozrejme jsem rada, ze monitor zacne pipat a upozorni. . .nevim co bych delala kdyby, ani nechci pomyslet

svetlus_pepca
16. únor 2016

@tripisek Tak se aspoň teoreticky připrav na situaci "kdyby", jinak je ti ten monitor vlastně k ničemu 😉 Ale samozřejmě ti přeji, aby se už ozvat nemusel!!! 🙂