8,5měsíční dceru trápí v noci prdíky. Jak jí mám pomoct?

vytejda
17. říj 2016

Už začínám být zoufalá ☹ Už přes dva měsíce malou trápí prdíky,ale jen v noci. Přes den se hýbe,takže ji to problém nedělá,ale jak lehne,tak to začne. Každé dvě hodiny vzhůru,většinou mi usne v sedě opřená o polštářek,asi ji to dělá dobře na bříško. Máte s tím taky některá problém? Přijde mi,že to neni normální aby se takhle neustále budila. Do půl roku spala celou noc a pak jak když utne 😒 Zkouším dávat kapičky,ale nezabírají. Kdyby to nebylo každou noc,tak to neřeším,ale začínám mít strach,aby to nebyla alergie nebo něco.

syrinxka
17. říj 2016

Mně se 9měsiční holčička taky takhle často budí v noci. Ale nejsem si jistá jestli to jsou sto procentně prdíky. Asi né vždy. Myslím, že ji do toho trápí i rostoucí zoubky. Já teda kapičky nedávám. Vždy ji vezmu do náruče, ponosím a ona se vyprdí a pak je zase dobře. U nás je to možná tím, že je na UM. Kašičky mi na noc odmítá, po UM na dobrou noc to bylo ještě horší. Někdy když se budí často, pomůže, že si ji dám k sobě do postele. Alergie si nemyslím že by to byla pokud žádné jiné potíže nemá. Neměnila jste před 2měsíci třeba mlíko?

vytejda
autor
18. říj 2016

Stále kojím,takže mlékem to nebude. :-\ Zoubky mně taky napadly,ale to by asi neprděla,ne? Já fakt nevím. Kapičky už jsem taky na dnešek nedala,přijde mi,že to ještě zhoršovaly. Posledních pár dnů jsem jí u sebe měla v posteli,už mě to nebavilo furt vstávat,tak jsem si dnes přihodila postýlky k sobě. Třeba to ty zkoušky budou no,máme venku čtyři,další se chystají. Budu doufat,že to jednou skončí 🙂 Děkuji a alergii teda vylučuji a nebudu plasit 😀

lajla
18. říj 2016

@vytejda spíš než prdiky...to bude asi těmi.zoubky a může to.trvat... některé děti reagují prujmy, některé horečkou,jine nadýmáním...jine jsou ok
Nezměnila jste stravu, večeři.diteti?
Zkuste homeo čípky viburcol

vytejda
autor
20. říj 2016

@lajla Stravu jsem nezměnila,občas zkusím něco přidat,ale když vidím,že prdankuje,tak to zas raději jejím. Třeba chleba jsem neměla půl roku,přišlo mi,že ji to hodně nadýmá. Večer ji dávám kaši,někdy ji chce někdy ne a ještě dokojuji,bez toho neusnu. To jsem také zvědavá,jak ji to odnaučim,dudlik nikdy nechtěla,ale k prsu by mohla být přilepený pořád 😀 No,snad se někdy vyspinkej. Děkuji za názory. Ty cipky zkusim,už jsem přemýšlela o homeopatikach 🙂

vytejda
autor
20. říj 2016

Omlouvám se za chyby v textu,telefon mi to vždycky prepise :-\