Bolest pod pravým prsem v těhotenství. Může to být žlučník?

nikitka2323
1. lis 2019

Maminky jsem 35t těhotenství ale asi od poloviny mě trápí hrozná bolest pod pravým prsem. Trpěla jsem stejně i u prvního dítěte a celou dobu jsem si myslela že mě bolí žebra. Bolí to pořád nemůžu od bolesti sedět ani spát. Ale dozvěděla jsem se že by to mohl být i žlučník. Jenže si říkám že když jsem to samé prožívala i u prvního tak je asi malá pravděpodobnost že by to mohl být žlučník ne? Jaké jsou vaše zkušenosti či rady? 😁

ajja87
1. lis 2019

@nikitka2323 já jsem to taky měla,dr.me tehdy pro jistotu brala krev na jaterní testy.Nic se nepotvrdilo,jen říkala, že buď tedy žlučník a nebo prostě jak tam malá tlačila na nějaký sval nebo žebra.

goovana
2. lis 2019

Tak přesně tohle jsem řešila ve středu. Jela jsem na pohotovost, jelikož už jsem nemohla ani sedět ani stát ani ležet... udělali veškeré vyšetření a ejhle vysoké hodnoty jaterních testu. Sice mi řekli ať dodržuji dietu, ale bohužel dnes je sobota a potíže přetrvávají. Jsem 33 TT

jancabr
2. lis 2019

Žlučník nebo játra. Nebo nějaký ten skříplý nerv. Já měla dcerku KP a hlavou a nožkama mě tlačila do jater. Ke konci jsem měla trošku bolesti a vyrážku po těle. Po porodu se mi velmi ulevilo

nikitka2323
autor
4. lis 2019

A nevíte jestli jsou nejake prasky od bolesti mtere se v těhotenství můžou? Fakt ty noci jsou hrozne 😒

jancabr
4. lis 2019

@nikitka2323 a co na to doktor? Gynekolog nebo obvodní? V těhotenství můžeš tak maximálně paralen