Bolesti žeber na konci těhotenství. Jak si ulevit?

terkezz
8. čer 2021

Ahoj holky, jsem už úplně zoufalá..😞 jsem 36tt a neskutečně mě bolí žebra, hlavně pravá strana
Nemůžu spát, sedět, nic.. bolest je to šíléná až to pálí a brní
Nemáte nějaká zkušenost jak si ulevit? Protože měsíc nevím jak to zvládnu😀 určitě to bude jak prcek tlačí na žebra že?

zrzinda
8. čer 2021

Vydržet 😄 Na konci těhotenství sem byla už permanentně nasraná na celej svět. Ale stojí to za to, fakt jo ❤️

terkezz
autor
8. čer 2021

@zrzinda to já jsem taky už 😏

deaneira29
8. čer 2021

Jojo na konci to byl mazec a ještě ve chvílích kdy si ten malej skřet udělal z mých žeber kopací míč 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ to jsem lezla po zdi bolesti. Takže vydrž 😉

i_vet2
8. čer 2021

ahoj já měla to samé a dělá ti to v pravém podžebří? řekni to pro jistotu doktorovi, jsou tam játra , žlučník.. na konci těhu je to náročné, mě to bolelo až mě tam pichalo v určitých polohách a měla sem pak zvýšené jaterní testy na konci..

terkezz
autor
8. čer 2021

@deaneira29 joo mně se zapírá nožkama a tlačí mi do těch žeber zády, takže taky pecka😀

terkezz
autor
8. čer 2021

@i_vet2 jojo na pravé straně ale přijde mi, že se mi tam hodne tlačí zádama
Příští týden jdu k dr tak pro jistotu řeknu 😏

petralp
8. čer 2021

@terkezz mám to stejně a k tomu ještě kyčle a třísla...🙈 v noci v podstatě nespím. Je to náročné, ale říkám si, že to není napořád 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru