Boulička pod kůží za krkem

mjk007
20. únor 2018

Dobry den, všimla jsem si u dcerky 10,5mes. že má za krkem malou bouličku, jako kuličku. Nesetkal jste se někdo u prcka s podobným problémem? Snad je to jen nejaka tukova bulka. Nevim jestli s tim honem letět k doktorovi, u nas ordinuje az za 2dny.

ladyhacek
20. únor 2018

@mjk007 nevím zda z fota půjde vidět. Máme také boulicku. Jsou to zvětšené zlasky bývá to po nemoci nebo když jsou děti často nemocné. Byli jsme raději u na vyšetření protože synovi nemizí ( ale bývá často nemocný) a je vše OK. Na vyšetření vás DR podle pokud je bulka 1cm.
A záleží zda je to ono.

mjk007
autor
20. únor 2018

Mame ji ve stejnych mistech ale dcera zatim jeste nemarodila.. Bolicku ma asi mensi, jde znát jen na dotek.

puresin
21. únor 2018

@mjk007 Moje deti to meli take a jsou to pry jen tukove kulicky, co se samy casem vstrebaji.

baris
21. únor 2018

@mjk007 moje starší dcera jí už má několik let. Tím, jak je hubená, tak je to na ní hodně vidět.

Dle Dr. to znamená, že tělo s něčím bojuje - ani to nemusíme vidět - má třeba záděr na ruce ...

Nepanikařila bych 😉 Mladší dcera to třeba vůbec nemá.

dupys87
21. únor 2018

Mam neco podobneho od detstvi (ale asi to vzniklo pozdeji nez 10 mes.). Nezvestuje se to,nemizi, tehdy to pediatricka nakonec nechala a nedala vyriznout- bud je to prej mizni uzlina nebo tukova bulka. Ale poslala me tehdy tusim na konzultaci nekam. Ja si to nechala zkontrolovat pred par mesici ultrazvukem-je to v mem pripade mizni uzlina, prej vypada normalne. K doktorovi bych zasla, at se to zkontroluje. Pokud nema horecku ci jine priznaky a obtize, neni asi nutno ihned, ale nechala bych to dr.zkouknout...

petule_1
22. únor 2018

Tu bouličku má malá taky přesně na stejném místě, vždycky se na to zapomeneme zeptat když jsme u dr..já trpěla jako malá na uzliny a i se mi to někdy vrací i teď když si nachladím krk..malé se to ale zmenšilo takže už skoro není vidět

lucie0777
22. únor 2018

Dobrý den,když mě bylo 8 měsíců tak jsem byla na plastické chirurgii a vyřízli mě to,měla jsem to u ucha ,chvilku byl klid a pak se mě to objevilo zase za uchem ,už je to 26 let a mam to tam pořád ,asi bych určitě zasla k doktorce pro jistotu ale myslím že to nic nebude.

mjk007
autor
23. únor 2018

Doktor rikal ze je to jen zvetsena uzlinka😉 to je pey normalni.. Brzy zmizí, rád i to budu hlídat 😊

lucie0777
24. únor 2018

@mjk007 to jsem ráda, že to nic není 🙂