Čo dávate na desiatu a olovrant vašim bábätkám?

rimmel
2. lis 2009

dajte nejake tipy prosiim! :D nieco ani nie male ani velke aby mi potom spapkal aj obed ci veceru

doteraz davam avokado ci nastruhane ovocie, kusocky manga ci bananu ci kukuricne chrumky ak uz fakt ma nic nenapadne

rimmel
autor
2. lis 2009

ci kasu este davam...

rimmel
autor
2. lis 2009

nikto neporadi?? 😢

mna totiz nic take uz nenapada..papame takto

rano hned po zobudeni MM
o7.00 rano ranajky ovocne ci kasu

desiata o 10.00 avokado ci ovocie ci kasu ci mango

13.00obed zelenika alebo zelen.s maskom

15.00olovrant nejake ovocie ci chrumky

18.00 vecera zase zeleninka smaskom

a potom tesne pred spanim MM

meleri
2. lis 2009

ahoj Rimmel

dávám banán který rozmačkám a můžeš uvařit ovesné vločky které do toho přidáš (stačí tak čajová lžička zezačátku).

taky můžeš vyrobit třeba kompot z hrušky a jablek, rozmixovat to a místo cukru zase použiješ rozmačkaný banán..

je to dobrá svačinka ale i snídaně..🙂

později už i bílý jogurt se dá..ale u vás je ještě brzo.

rimmel
autor
2. lis 2009

meleri ahoooj! 🙂 ano banan tiez davam zabudla som. kompoty robim na ranajky ale bez bananu ci sladidiel..sladke je to pre neho dost lebo papka pekne 🙂

no jogurt uz o par dni bude moct! 🙂

meleri
3. lis 2009

ahojky rimmel!

🙂 jo jogurtky jsou fajn...nevím jak je to u vás ale tady je to od 8 měsíců..nejlepší je asi si robit jogurt sama.

jinak jak děláš to avokádo? avokádo fakt zbožňuju, jím to v salátech, ale nenapadlo mě to malému dát..

rimmel
autor
3. lis 2009

avokado ked je poriadne uz makke tak ho roztlacim vidlickou...ale mozno tvoje babatko uz znesie ked mu das kusok do rucicky nech si papka ale zase je to smyklave tak asi bude lepsie roztlacit 🙂 mnam mnam..davam mu to len tak samotne a velmi mu chuti...potom sa moze primiesat aj ine napr ovocie 🙂