• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do kdy bude ubrečená?

5. srpna 2013 
autor
Ahoj holky,
strašně ráda čtu vaše příspěvky. Já si každý začátek nového měsíce říkám, že ten příští bude lepší. No, není. :grinning:

Kde jsou časy, kdy jsem chtěla děti tři. :slight_smile: Strašně mě to mrzí, ale já tohle znovu zažívat nechci. Teď mám prožívat nejkrásnější období života. Opravdu?? Je to smutné, ale já to tak necítím. :pensive: Poprvé to veřejně přiznávám, ale měla jsem pár týdenní období, kdy jsem trpěla na hodné úzkostlivé stavy. Možná deprese, nevím, nejsem odborník, ale v tu chvíli jsem chtěla jen utéct pryč... Byla jsem na dně a jen ona mě držela, abych fungovala a chovala, chovala, chovala...

Snad se to brzy zlepší.. :zipper_mouth:
11. bře 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,i ja mela podobne obdobi a preslo to:slight_smile: Chce to jen cas a uvidis,ze to prejde :slight_smile:
11. bře 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariel Ahoj, pro me to taky nebylo nejkrasnejsi obdobi :sweat_smile: ,do pul roku rvala, spatne spala, postupne to bylo lepsi, ted si uzivame prvni vzdor, dalsi vyborny obdobi :grinning: :sweat_smile: , Bude lip, musi :wink: :grinning:
11. bře 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laska.nezna.hranic Hezky napsáno a ten tvůj nick k tomu krásně pasuje :slight_smile:
11. bře 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pismenka a co očekáváš ty? Že si tady budou maminky jenom psát, jak jsou děsně happy a spokojené a všechno je paráda? Někdo se chce svěřit a ty ho srázíš? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ikarkulka - děkuju. no vidíš, to mě ani nenapadlo :slight_smile: ten byl totiž narychlo vymyšlený na beremese kvůli manželovi, který v té době byl v EU ilegálně a já potřebovala poradit co nejjednodušší způsob, jak se vzít a přivodit si co nejmíň problémů :slight_smile: a když jsem přešla sem, tak jsem zjistila, že už mi to je přiřazeno definitivně :slight_smile: jinak dlouhé nicky nesnáším a oslovovat mě tu zkráceně se ostatním jaksi příčí :grinning: ale co už :slight_smile:
11. bře 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sariel ahoj, tak ako to ide? :slight_smile: lepsi? Ja som pisala ze po 3 mes sa to zlepsilo a teraz ma 7 a teda sme tam kde sme boli :fearful: od rana do vecera na rukach, nonstop kojit, uspavat, utesovat. No proste katastrofa. Napis mi ze sa ti zazracne zmenilo dieta :grinning: :grinning:
5. črc 2013 v 01:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím, zda je ještě dotaz aktuální. Ale třeba potěší ostatní, že i "uplakánci" mohou přestat brečet. Naše malá jako miminko pořád brečela. Často i vztekle, když si něco vynucovala. Nikdy jsem ji nenechala "vyřvat" jak mi radila tchýně a další. Nosili jsme ji, chovali, utěšovali. Přes den jsem se ji snažila zabavit. Úspěch měl např. kolotoč. Pustila jsem ho a rychle umyla nádobí. A pak super zábava byly obyčejné plastové kroužky a "špendlík". Později se vše zlepšovalo, když se začala plazit, sedět, vstávat a chodit. Kolem 1 roku už chodila hezky a brečení ustalo. Nadále je velmi citlivá a chce nás mít blízko. Brečení však vystřídalo mazlení. A to je příjemnější. :slight_smile: Když to hodnotím zpětně, tak si myslím, že brečela hlavně ze strachu, aby nebyla sama. Občas má noční děsy, ale i to se zlepšuje. Porod jsem měla dlouhý, zakončený sekcí. Nekojila jsem. Jen pro zajímavost. Malá má noční děsy pravidelně ve 2:30 a když ji pohladím nebo vezmu do náruče, hned se uklidní. Manžel jednou podotkl, že to je čas, kdy zůstala v porodnici sama. V tu dobu odešel domů (předtím byl u ní hodinu) a já jsem ležela na JIPce. Kdo ví... Tak přeji pevné nervy a vydržte! Jednou se to zlomí a třeba už to nebude trvat dlouho. (Jo a jinak u nás byla rehabilitační pracovnice na Vojtu, laktační poradce - pediatrička a taky dula. A každá z nich něco poradila, co trochu pomohlo proti brečení - úprava postýlky, místo pro postýlku, způsob nošení miminka apod.)
5. črc 2013 ve 04:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@xsenova Tak už jsem se dočkala celkem hodného dítka. :slight_smile: (Jen do doby, než přijde první vzdor. :grinning: ) Už skoro vůbec nepláče a dokonce jsem i zatoužila po dalším. :confused: :grinning:
A jak psala @lucieandrlova , pláč vystřídalo mazlení.

Takže pokud si to čte také někdo s ubrečeným mimčem, nezoufejte!
5. srp 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek