• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvouroční syn při koupání vyvádí a řve

31. ledna 2012 
@kacka1992 ženo, každý web má nějaký vyhledávač. tady na MK je taky, na popron.cz je taky :wink: . tam napíšeš, co hledáš...má to i takový prevít šikovný, našeptávač, jako že ti to hned po napsání prvních písmen nabídne varianty hledanýho výrazu, kapišto? do rámečku jsem začala psát: pastelky...a kuk: nabídlo to mýdlové pastelky
http://www.popron.cz/mydlove-barevne-pastelky/
27. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 Jo, jo. To je přesně ono. Malý s nima hrozně blbnul a pořád něco kreslil na vanu :slight_smile:)
28. led 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berenika39 já vim,ale já tam psala voskovky proto mi nic nevyjelo
28. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka1992 ahojky, slíbila jsem info o koupačce...
koupali jsme včera večer i teď před chvilkou a HURÁÁÁÁÁÁÁÁ :dizzy_face: bez slziček, hrál si s hračkama ve vodě, včera jsme i umývali vlasy a paráda :dizzy_face:
akorát teda jsme vůbec nepustili sprchu, vlasy jsme oplachovali konvičkou a miskou a byl jen smích :dizzy_face: jsem nadšená!!!
Ale trvalo to 3 měsíce než se to povedlo dát do normálu.
28. led 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jimmy1 Tak to je super:slight_smile:)) No my to taky skusime v nedeli bez sprchy a kdyz to hold nepujde budem mit jen zinkou :slight_smile:
28. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka1992 ahoj, jak jste dopadli v neděli s tím koupáním?? :wink: u nás opět pohodička :dizzy_face: v takovou pohodu jsem už ani nedoufala...
31. led 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jimmy1 U nas taky bez sprchy ted jsem obednavala ty voskovky tak uvidime
31. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek