Hopsadlo. Odkdy jste do něj dávali dítě?

20. dub 2024

Ahoj, prosím o stručnou odpoved a žádné jiné rady apod ..-od kdy jste dávaly dítě do hopsadla(věk a co všechno už umělo)?
-to na zemi, jak se odráží a má okolo sebe hračky)
dekuji

tridvajedna
20. dub 2024

Nikdy, škodí to zdraví.

jaja01k
20. dub 2024

Nikdy.

xxx3d
20. dub 2024

nikdy.

lenerka1
20. dub 2024

Závěsné dětské hopsadlo nikdy. Zhruba od 5 let občas dovolím krátce trampolínu (podobný princip), až jsem si byla jistá, že má dostatečně zpevněný střed těla, lezl po všem jak opice. V 7 byl jednou v dětském parku na velkém hopsadle.

pe_tu_ss_ka
20. dub 2024

Dětská fyzio máma na instagramu.. má tam spoustu příspěvků.. myslím, že tohle stačí k pochopení, proč ne..

hanka_12345
20. dub 2024

koukam ze tu pul lidi neumi cist

me_druhe_ja
20. dub 2024

@pe_tu_ss_ka myslím, že paní myslí to sedící chodítko a ne hopsadlo

me_druhe_ja
20. dub 2024

Sedící chodítko až dítěti, co samostatně sedí a chodí. A takové dítě se ti na to vykašle. 🙂

pe_tu_ss_ka
20. dub 2024

@me_druhe_ja no to je na stejném principu..

pe_tu_ss_ka
20. dub 2024

Pardon, tak tady to chodítko..

hanka_12345
20. dub 2024

@pe_tu_ss_ka vy neumite cist, nebo jste nepochopila prispevek?

pe_tu_ss_ka
20. dub 2024

@hanka_12345 jasně že umím, ale třeba to někoho, komu záleží na zdraví jeho dítěte, takové blbosti odradí.. Pěkný den.

menni
20. dub 2024

Ber to z lepší stránky - ušetříš za škodlivé blbosti 😉.

menni
20. dub 2024

@pe_tu_ss_ka Víš, jak to je - "Chytrému napověz..." a pak ještě "Komu není rady...". Děkuji za Tvůj příspěvek, třeba pomůže nějaké jiné mamince 🙂.

konidana
20. dub 2024

Nikdy jsem pro deti nemela ani hopsadlo ani choditko

autor
20. dub 2024

Otázka zněla od kdy( takže odpovídat měl jen ten, kdo tam mimco dával!).. a ne jestli ano nebo ne...🤦🤦

menni
20. dub 2024

Upřímně by mě zajímalo, proč na něm tak trváš. Myslíš, že se bez něho bude mít dítě špatně, že bude ochuzeno o zàbavu? Díky diskuzi jsi zjistila, že by jsi tím dítěti ublížila a stejně to vědomě chceš dělat? Pokud jsi to nevěděla, tak na tom přeci není nic špatného, člověk nemusi mít přehled o všem.

konidana
20. dub 2024

Ocividne ho tam skoro nikdo tady nedaval...

pavca1982
20. dub 2024

Od nikdy!Prostě vůbec.To je odpověď.🤦‍♀️🤦‍♀️

tasimia
20. dub 2024

Nikdy.

nektarinka123
21. dub 2024

Takze si to poridis i kdyz moc dobre vis ze je to nevhodne? Chudak tvoje dite. Tady mas medajly ty matko roku🥇

autor
21. dub 2024

Nejste normální fakt 😬 podle čeho jste usoudili, že ho tam chci dát? Chtěla jsou pouze odpověď od kdy. Ježíši jste chytrý jako rádia všichni. Odpovídejte na to, na co se vás kdo pta a nepleťte se do věcí, co kterých vám nic není!!!!! Btw první dítě jsem tam dávala a je zdravý a nic mu není. Tak se uklidnete.

autor
21. dub 2024

A už to chapu tady jsou vlastně pouze dokonale bio matky, které mají top názor úplně na vše a jejich dítě bude prezident. 😬😬Chudáci vaše děti naopak, když se v životě budou muset řídit ve všem pouze podle vás a vašich názorů. Končím debatu. Sbohem

pe_tu_ss_ka
21. dub 2024

Jde o to, že je teď víc informací, než kdy dřív a jsou snadno dohledatelné.. a to, že se doteď neprojevily nějaké zdravotní potíže, neznamená, že se neprojeví později, protože tady platí, že si to tělo sčítá a pak se to řetězí. Také teď už skoro rok docházím na fyzioterapii a nejsme u konce. Ale jsou to vaše děti, i přes informace, které se dají najít a které tu zazněly, je to pouze na Vás. Mě a sestry posazovali od pár měsíců na gauč podepřenou polštáři a asi od půl roka na nočník a dávali viset do chodítka babkám na hlídání před barák. A věřte mi, že bolest zad, migrény, špatné držení těla máme všechny já i tři ségry. Ale dělejte si podle svého svědomí.

menni
21. dub 2024

A proč se ptáš "od kdy", když ho tam vlastně "nechceš dát", ale starší dítě jsi tam dávala 🤦‍♀️.

nektarinka123
21. dub 2024

Kolik ma prvni dite ze muzes zhodnotit ze to nebude mit zadne nasledky? Mnoho z nich se projevi v puberte nebo v dospelosti. Ja zas miluju tyhle mamy co rikaji ze dite davaji do choditka a nic mu neni, ze od roku jedi pribinacky a brumiky a nic mu neni. No jo. To vidime kazdy den

menni
21. dub 2024

Nikdo není dokonalý. První dítě jsem dala do nevhodného nosítka "visítka/klokánky". Neznala jsem před 10 lety rozdíl mezi ergonomickým nošením a nesprávným nošením. Byla jsem ráda, že mě maminky zde na MK upozornily. Visítko hned letělo a koupila jsem to správné.

hanka_12345
21. dub 2024

@pe_tu_ss_ka ale ji to nezajima, z jejiho prispevku jde poznat ze vi o co se jedna. Tak nevim proc to sem davate. At si kazdy dela co chce. Stejne si to udela po svem

drep
21. dub 2024

Od nikdy, mám svý dítě ráda a záleží mi na jejím zdraví.

tasimia
21. dub 2024

@nektarinka123 mě vždy rozesmějou ty urážky. Jste eko,bio matky jen, protože nenicite dětem záda! Měly bysme se stydět. 😂