Horká, ale bez teplot. Máte zkušenost?

3. srp 2022

Ahoj, dcera 18 měsíců se celou noc mlela, kojila a nad ránem byla horká, ale bez teplot. Nasnídala se, hodně napila, dala jsem jí sirup a usnula. Po probuzení jako by se nechumelilo, ale teď je zase horká a bez teplot. Papá, pije, hraje si jen je unavenější. Pořád by byla jen na prsu. Máte někdo zkušenost?
Děkuji

klokanka31
3. srp 2022

Když nemá teplotu tak bude horká jen z toho vedra venku ne?

autor
3. srp 2022

@klokanka31 dnes jsme raději jen doma. Tady máme 23.

mishka87
3. srp 2022

A větráte v noci? Spí přikrytá nebo ne? Venku je vedro, tak se není čemu divit, že je horká. To i já mám horké tělo. Dokonce i moje neustále studené nohy jsou dneska teplejší. Pokud teploměr ukazuje normální teplotu, tak bych z toho nešílela. Kojí se, protože má žízeň a unavená je taky z toho počasí. Zkus dávat i vodu.

treasurka
3. srp 2022

Já nerozumím. Najedla se, napila, teplotu neměla, hydrometeo vydali výstrahu před vedry, jí pije, hraje si, co jí tak asi bude? 😲 Ten sirup nebyl na teplotu, že ne?

klokanka31
3. srp 2022

Tak jasně že člověk nemá doma třicítky, ale my jsme všichni taky horký, nejvíc naše malá a manžel, ten vypadá jako by měl minimálně čtyřicítky 😄 neboj se, určitě je všechno v pořádku 🍀

fouskovi
3. srp 2022

Pokud nemá horečku nic nepodávat na teplotu horká je protože je strašné vedro

veruuu_kubesovic
3. srp 2022

a že je venku horko, popřípadě máš doma horko, to tě nenapadlo? a nedávat hned sirup na teplotu...

zuzita15
3. srp 2022

Doufam, ze dostala sirup do vody na piti a nekupuje se v lekarne… no vlastne v 18m doufam, ze ani to ne….

autor
3. srp 2022

@veruuu_kubesovic Tenhle agresivní komentář nechápu. Opakuji, že doma máme 23 stupňů a horko tady rozhodně není. Pro tebe možná zbytečná otázka a přehnaná reakce, ale toto ač je to moje třetí dítě zažívám poprvé.

autor
3. srp 2022

@zuzita15 pije pouze vodu, a sirup je Dračí sirup pro nejmenší. Děkuji za starost…

autor
3. srp 2022

@klokanka31 mě je doma dokonce i zima když jen sedím. Teď večer už jsem i naměřila teplotu, tak uvidíme co z toho bude. Děkuju

autor
3. srp 2022

@treasurka nebyl. Dračí sirup dostala. Teď už jsem teplotu naměřila.

autor
3. srp 2022

@mishka87 ano celou noc máme otevřené okno, které otevírám až když zajde slunce. Spí bez přikrytí jen v overalu. Když je nad 25 tak v letním. On je spíš jen přicuclá a na žízeň pije vodu. Děkuju

klokanka31
3. srp 2022

A kolik má?

mishka87
3. srp 2022

Tak pokud už nějakou teplotu opravdu má, třeba na ní něco leze. Jen ten sirup bych ji nedávala, když vlastně teplotu ani neměla. Náš kluk bývá hotovej už při mírně zvýšené teplotě. Takže podávám léky už i při menší teplotě. Naštěstí bývá nemocný minimálně.

autor
3. srp 2022

@klokanka31 má 37,5

autor
3. srp 2022

@mishka87 ona je celkem v pohodě, takže dám až když vyleze přes 38.

klokanka31
3. srp 2022

Po odečtu? Já jsem četla že u některých dětí může být normální teplota až do 37.4, třeba v odpoledních hodinách, nebo když jsou tepleji oblečené, když je vedro...

autor
3. srp 2022

@klokanka31 měřím jí bezkontaktním teploměrem. Celý den má jen šatičky. Sahá si hodně do pusinky a občas u jídla zapláče, tak snad jí jen rostou zuby.

jjasmina
4. srp 2022

Nase malá je horká v zimě i v létě a neustále zpocená, takže to je u ní už normální

jjasmina
4. srp 2022

Jinak 37,5 může být i normal, jinak naše malá by v overalu fakt nebyla, je strašný horko

nick1234
4. srp 2022

Syn má 6 a i když má třeba jen zvýšenou teplotu (kolem 37), ve většině případu ho u toho bolí hlava a vlastně všechno, takže dávám paralen (nurofen, apod) už při teplotě třeba i 37 když vidim, ze to špatně snáší 😞řídila bych se pocitem… ale ten dračí sirup se dává preventivně na posílení imunity ne? Ze když to ďas až je problém tak to nemá žádný efekt (nebo jsem asi nepochopila, proč zmijujes, zde dostala “sirup”)

kolibricek36
5. srp 2022

No promiň, ale co si asi pod pojmem dostala sirup lze představit? Každý si představí sirup na horečku 😀
Tak se necerti.🙈🙈🙈

kkryplikk
5. srp 2022

Promin, ale Ty mas treti dite a nerozpoznas jestli na dite neco leze nebo jsou to zuby apod. Co je jako draci sirup?? Podle me ma Tvoje dite zvysenou teplotu a bid na ni neco leze nebo to muze byt i k tem zubum... to je cele.. dej tomu 2 dny a neco z toho vyleze a nebo ne...

dendy88
6. srp 2022

Asi měsíc zpět měla jedenáctileta dcera něco podobného, celý den polehavala , přišla mi teplá ,ale teplotu neměla. Až večer měla teplotu asi 37,7 , druhý den byla ještě unavená ,ale teplotu už neměla . Třetí den už ok . Ale za 2 dny něco chytil malý roční syn ten měl i přes 38, po něm já ,a pak i manžel . Zase něco asi litalo ve vzduchu . Tak snad to u vás skončí jen u malý.