• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho mám používat newborn plínky?

31. května 2011 
Holky ma cenu si delat zasobu techto plenek nebo jen do porodnice a pak uz kupovat o cislo vetsi?
27. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem použila asi tak 3 ty malé balíčky (28 plenek v balení) těchto plenek a pak jsem dávala už o číslo větší. Takže bych to moc se zásobami nepřeháněla. Používala jsem je do porodnice a pak chviličku doma
27. kvě 2011 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj - přesně - do porodnice určitě - měj třeba 2-3 balíky newborn a pak hned najeď na ty dvojky. Myslím, že i mimču je to příjemnější, když ta plína je trošku volnější.
27. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Měla jsem je akorád v porodnici,pak už jsem najela na klasiku Pampers Sleep and play a to jsme měli 2,5 kg když jsme jeli domů :sweat_smile:
27. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ty newborn taky moc nepoužívala, i když malá měla předpisový míry - 3000g a 50cm. Zásoby vůbec podle mě nemají cenu. Prcek může mít s určitým druhem plen problémy ( jako my s pamperskami) a co budeš dělat se skříní plnou nenačatých balíků, že? :wink: Oni jsou plínky pořád někde v akci :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
1 balík jedniček bohatě stačil :o) rozdíl mezi jedičkama a dvojkama neni zase tak velkej... hlavně nekupuj zásoby - ideálně menší balíčky a vyzkoušet, co sedne... Nám třeba super seděli 1 a 2 Huggies, ale 3ky Huggies už pěkně na prd a máme Pampersky :o)
27. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já využila 3 velké balíky (78ks). Vašík byl malinký a ty plenky mu byly velké. Záleží jak veliké budeš mít miminko.
27. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Záleží na mimču, náš prďola měl 3900g a newborn mu byli skoro malé, už do porodnice mi manžel přikupoval 4-9kg, už si nepamatuju jestli to jsou dvojky nebo trojky...
27. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila bych 1 balík, pár plínek vzala do porodky a podle toho, jak velké se narodí mimčo možná ještě 1-2 balíky přikoupíš. Zásoby nedělej, než uvidíš, jak je mimčo velké, jak roste a zda vám vyhovuje značka plenek.
27. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem Newborn pouzivala docela dlouho, dcerka byla drobna, ale zasoby bych nedelala - opravdu nevis, zda znacka plenek bude vyhovovat...
27. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Já jsem měla jeden balík do porodnice a jeden na doma a pak jsme přešli už na 2. :wink:
27. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak nám tyhle plínky byli hned malý, takže jsme od začátku používali dvojky
28. kvě 2011 ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
náš prcek měl newborn do 6.týdnů, ale záleží na tom, jak budete mít velké mimčo ...
29. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych taky koupila maximalne jedny. Ja vzdycky radsi davam vetsi plinky, at ma vic volnosti... (a ty dvojky jsou od nejakejch 3, 4 kg, ne?)
31. kvě 2011 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek