Jak mimčo uspáváte přes den?

matulle
23. lis 2015

Ahoj maminy, mám 7. měsíčního prcka a přes den je uspávání horor. Po porodu trpěl 4 měsíce na koliky a zvykl si na chování v ruce. Jediné jak ho uspím je v náruči a už mám co dělat, abych ho ukolébala 🙂. V kočárku venku sem tam usne, ale ne vždy. Prosím o vaše triky a rady jak přes den uspáváte . Děkuji moc 🙂

sara84
23. lis 2015

Taky mame dnes 7.mes.Uspavam vetsinou tak, ze si s nim v naruci lehnu, mam ho v pevnem objeti a pohupuji, pripadne dudlik, chvili nekdy stavkuje, nekdy vytuhne hned.Koliky strasne mel taky :( Nosit ho uz nezvladnu, ma pres 8kg :(

mazlik1
23. lis 2015

Malá bude mít 3.m a uspávám houpáním,zpíváním nebo čtením pohádek..a taky je to cvalík,takže mám co dělat

evulina77
23. lis 2015

@matulle ergonomické nosítko nebo šátek, dát na tělo a dělat to, co je potřeba (vaření, úklid, chůze), vytuhne hned

matulle
autor
23. lis 2015

Jj pronesou se broucči pěkně 😀. Zkusim to držení v naruci v leže, ale nevím jestli to proojde. S Matym musim vždy houpat co nejvíce to jde 🙂 číst pohádky jsem zkoušela, ale jak ho dám do postýlky,tak hrozně ožije a dělá blbiny 🙂

matulle
autor
23. lis 2015

Nosítko jsem nezkoušela, ale chtěla bych, aby byl zvyklí spinkat sám.

pecora
23. lis 2015

U nas jen kocarek 😀. Dneska snezi tak jsem zvedava. Jinak v postylce rev jako blazen a neusne ani omylem. Nositko jsme meli a rval a rval a rval 😀. Ani v naruci neusne, jen v tom kocaru a to za kazdeho pocasi 😀 takze je to boj...je mu 9m...

matulle
autor
23. lis 2015

Tak to je tedy taky dobré 🙂v létě to v kočárku jde, ale teď v zimě to bude taky náročné uspavani 🙂 jsou to pěkný lumpíci. Doufám, že se nám povede co nejdříve, aby spinkal v postýlce

pecora
23. lis 2015

@matulle no to mi povidej 😀. Nam se to dari jen na mlicku...dam ho do postele a mliko a kdyz je unavenej (hodne) tak usne ale t nejde vzdy a taky to neni dobry zpusob...

matulle
autor
23. lis 2015

Ja uz Matymu dávám příkrny, takže mlicko ma jen ráno a večer. Teď jsem ho zrovna zkoušela asi hodinu uspat v postýlce aa hadej jak to dopadlo 😀 samozřejmě jsem ho nakonec musela uspat v ruce , protože nespal od devíti .

pecora
23. lis 2015

@matulle my mame taky prikrmy...ja mu davam jen trosku, tak "na chut" aby se uklidnil ale taky to neni reseni... my jsme opet skoncili v kocarku 😀

elu
23. lis 2015

kupte si v ikei to "Vladkovo křeslo"...to je na uspavaní jak dělaný 🙂

matulle
autor
23. lis 2015

@elu děkuju za tip, ale máme ho a bohužel to nezabírá :(

pecora
23. lis 2015

@matulle a co to nositko kdyz se mu libi byt u tebe? Nas v tom rval jak blazen ale on nema potrebu aby usnul byt u me...