Jak obléci miminko narozené v červenci? 😊

adepickova
14. únor 2022

Ahojky,chtěla jsem se zeptat ,mám termín 6.července, jak obléct miminko na cestu z porodnice,mam jen zimní deti 😁tak vůbec nevím a váhám co vzít sebou

ellyem
14. únor 2022

Syn je na konci července a měl bodýčko s dlouhým rukávem, tepláčky, ponožky a čepičku. Cestou do auta byl i přikrytý lehkou dečkou 😊.

majena39
14. únor 2022

@adepickova já vezla v červnu když bylo fakt vedro domů akorát v overalu,tenké čepicce a tenke dece. Stejně se do autosedačky nemaji vic nabalovat kvůli bezpečnosti 🙂 Takže kdyby bylo chladněji, zvolila bych teplejší deku. Ale oblékla bych ho stejně.

pampeliska1313
14. únor 2022

Body, cepicka, ponožky, tepláky)

adepickova
autor
14. únor 2022

@adepickova děkuji všem za odpověď 🙏ja právě mela trauma co vzít, říkala jsem ze vezmu od každého něco 😁

leniczka23
14. únor 2022

Podle počasí, ale všeobecně, než dítě začne chodit oblékala jsem vždy o jednu vrstvu víc než sebe.

pajav
14. únor 2022

Syn se narodil 2.7.2012, domů jsme jeli 8.7. a venku bylo faaaakt horko, takže po lehku, viz. foto 🙂

petrasipkova1
14. únor 2022

vždyt záleží na počasí, může být 20 stupnu a nebo 35 😀
Dcera se narodila 9.7. měla bodyčko, tepláčky a svetřík.

lenerka1
14. únor 2022

Obě děti se narodily ve vedrech, což jsem nemohla tušit 🙂, jely domů v tenké košilce s dlouhým rukávem, dupačkách a čepičce, přes ně v autě jen tenká plínka. Ale měla jsem nachystaný i kabátek, kdyby počasí nepřálo.

malytlustyhroch
14. únor 2022

Jak pise @petrasipkova1 to dopredu nevymyslis. Syn jel v bodycku a ponozkach, a stejne byl mokry jako mys nez jsme dojeli domu (35°, ctyri kila vahy, auto bez klimosky ...) Ale taky muze prset, foukat, byt patnact stupnu a pojede v mikine, teplakach cepici, zachumlanej do deky a stejne budes mit obavu jestli je to dost.

rozaneli1309
15. únor 2022

Moje holčička se narodila 14.7.2021 a vezli jsme domů v dupačkach. Bylo fakt vedro...kdyby jsi scháněla oblečení tak napiš...jeste mám vše doma a budu postupne prodávat.

luci121130
15. únor 2022

A nechcete trochu zainvestivat a koupit miminku aspon bodycko z tenkeho merina? Nebo i leginky a cepicku? Kdyz bude horko, nebude v mokrem obleceni, kdyz chladno, zahreje. A kdyz vyberete dobreho vyrobce a koupite body rostouci, tak muze bodycko vydrzet opravdu dlouho.

adepickova
autor
15. únor 2022

@luci121130 děkuji za radu 😊

celaskon87
15. únor 2022

Mám syna narozeného 6.7.2021. Bylo fakt šílené vedro, řídila jsem se i tím, že v porodnici nosil jen bodýčko s krátkým rukavem. Na cestu domů měl polodupačky a bodýčko s krátkým rukavem a lehkou čepičku.

eviicka
15. únor 2022

Z porodnice jsme jeli 8.7. a lilo. Měla jsem připravené dupačky, body, tenký kabátek - stejné oblečení ve kterém jel starší syn (a dále ho pak nosil), velikost 56. Na přikrytí deku.

No nakonec jsem byla ráda, že jsem měla v porodnici sebou ještě jeden overal, protože do ničeho se nevešel. Kabátek jsem zapla jen jeden knoflík, v overalku nenatahnul nohy a čepička mu zdobila jen špičku hlavy 😀. Památeční fotka z autosedačky má do nastrojeného miminka daleko 😀.

swan42
16. únor 2022

@adepickova a to si tasku do porodnice chystas uz ted?
Ja mam teda taky termin v cervenci a zatim jsem si jeste ani nestihla zvyknout, ze jsem tehotna a ty uz skoro rodis 😅

cekamnazazrak
16. únor 2022

@luci121130 posles do sz nejaky typ na vyrobce tech rostoucich? Cekame miminko zacatkem srpna, tak by se mi tohle taky dost hodilo… 🙈

crazymaverick
16. únor 2022

@adepickova Dcerka se narodila 16.7. a měla body, leginky, tenkou mikinku a čepičku.
@adepickova

adepickova
autor
16. únor 2022

@swan42 ne jen abych přibližně věděla 😁