• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak přepravovat narozené miminko v autě?

25. října 2012 
Dobrý den, s partnerkou čekáme první dítko. Potřeboval bych vědět jak se malé narozené miminko přepravuje v autě? Třeba když se potřebuje zajet k lékaři. Vím, že pro děti existují autosedačky, ale to až pro ty, co umí sedět, ne? Nebo jak je to s miminkama? Přeci se nebude držet jen v ruce? Může někdo poradit? Díky.
25. říj 2012 v 09:59  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Existují autosedačky pro 0-9kg, tzv. vajíčko. V těch se přepravují malá miminka.
25. říj 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vajíčko, skořápka - jsou toho plné internety...
25. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je překvapivá otázka :slight_smile: Jsou vajíčka a v tom se přepravují miminka a pakd ěti do 1 roku. Mě pobavilo, že tohle někdo nezná a neviděl :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mociek Miminko se v rukou nebo na klíně vůbec přepravovat nesmí! Už z porodnice si musíte miminko odvézt v tzv. vajíčku. Jinak by Vás ani neměli z porodnice pustit!
25. říj 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim ze partnerka bude vedet :wink: :wink: ,teda spis doufam :slight_smile:
25. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
vajíčko pro miminko :slight_smile:
25. říj 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
koupíte autosedačku do 9kilo (nebo půjčíte od někoho z rodiny), dáte ji na zadní sedadlo otočenou do protisměru, vozit dítě v náruči je šíleně nebezpečné a krom toho i trestné
25. říj 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peg Perego má třeba kočárek, kde hluboká korbička, je přizpůsobená pro jízdu v autě ...dá se připásat, takže mimčo může klidně i ležet a funguje to stejně jako autosedačka. Jinak jak píšou holky....vajíčko.
25. říj 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAdy se někdo baví na náš účet bych řekla.
25. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tohle mají krásně vyřešeno v německu. Švagrová dostala autosedačku pro mimi přímo v porodnici a bylo (dávají to tam všem miminkům) :slight_smile:
25. říj 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jako vtip? :confused: :confused:
25. říj 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autosedačka pro skupinu 0+, proti směru jízdy vzadu - tak je to nejbezpečnější.
25. říj 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek