Jak uspat malou v jiném prostředí? Máte zkušenost?

alenacadkova
6. srp 2020

Naše 17měsíční beruška neusne nikde jinde než ve své postýlce.
Za měsíc jedeme na 2 noci do hotelu kde sice postýlka bude, ale bude to pro ni jiné prostředí a já se bojím že to nedopadne dobře. Obvykle to dělám tak že ji dám do postýlky pustím chůvičku, která hraje ukolébavky a odcházím z pokojíčku a usne v klidu sama. V hotelu budeme mít jen jeden pokoj s postýlkou a v tomto případě nevím jak to vyřešit. Mám ji tam nechat samotnou a jít se procházet po chodbách nebo si tam sednout a čekat až usne? To pak ale hrozí že neusne když tam budu s ní. Samozřejmě její usínaček vezmu, deku a polštářek s chůvičkou také. Neřešila jste některá tento problém?

lolam10
6. srp 2020

Zůstala bych v pokoji s ní at se nebojí kde je.jinak bych se tolik nebala.urcite usne jen treba pozdeji nez obvykle, nic horšího se asi nestane.uzijte si dovolenou🙂

malenka3
6. srp 2020

Určitě usne, ale byla bych tam s ní. Bude v cizím prostředí, tak si představ, jak jí bude, když odejdeš. Normálně zhasneš a zůstaneš třeba vedle její postýlky na posteli, dokud neusne.

olga_
6. srp 2020

Vzala bych věci z vaší postýlky a udělala jí to tam co nejstejnější.

theuska29
6. srp 2020

Můj malý také neusne nikde jinde než ve své postýlce. Zkoušela jsem mu dát i jeho deku, peřinu, plyšáka, no prostě všechno. Ale je to prostě marný 😀

alenacadkova
autor
6. srp 2020

@theuska29 tak to moc děkuji za uklidnění, tak to nás čeká asi boj :D

michaela666
6. srp 2020

Kamarádka řešila stejný problém cestovní postýlkou, do které malou ukládala pár dní před odjezdem i doma. Předělala tam deku, usínáčka, polštářky. První 3 noci moc dobře neusínala, ale zvykla si a teď jezdí přes noc docela často.

leniczka23
7. srp 2020

Řešila jsem to cestovní postýlkou na kterou je zvyklý i z domu takže kamkoliv jedem beru ji a usíná normálně.
Nicméně své děti jsem zásadně nikdy neučila jen na určitě místo na spaní abych tohle nemusela resit. U nás se spí všude kde je potřeba a kdykoliv.😁