Jaké plenky?

monars
20. pro 2022

Holky, vánoční shon, oprava auta a další drobnosti způsobili, že jsem se nedostala do Polska pro plenky Dada. No a k mému úžasu máme doma už poslední balík, to nedám do ledna 😂. Tudíž bych potřebovala poradit jakou alternativu koupit tady u nás a ať nestojí majlant 😂 z pampers se jí dělají opruzeniny.. Dívala jsem se na bebelino (dokonce jsou v penny v akci), dm babylove a "Albert". Které z těchto plinek by jste volily jako nejlepší? Případně i jine, ale at jsou k sehnání v obchodě - Penny, Albert, kauf, dm. Do jiných se do pátku bez auta nemám šanci dostat.

jana_zofie
20. pro 2022

Pouzivam DMka a kdyz se pro ne nestihnu stavit (mam DMko z ruky) tak Albert.

klchudik
20. pro 2022

@monars objednávala jsem dada z netu. www.4child.cz , www.kupplenky.cz,... Super rychlé dodání 😊

me_druhe_ja
20. pro 2022

V ČR vždy používám baby love🙂

monars
autor
20. pro 2022

@klchudik no je jenže svátky, přehlcene pošty a podobné. Nejsem si jistá, za jak dlouho mi to přijde. Když mi jeden balíček už jde 15 dní 🤦‍♀️😂

veruuu_kubesovic
20. pro 2022

dají se normálně koupit i v ČR, hold tě pár balíků výjde dráž....

brumla21
20. pro 2022

Já beru z rosssmanu nebo Albert

klchudik
20. pro 2022

@monars na 4child jsem měla vždy nejdýl za dva dny

chlapecektehu
20. pro 2022

@monars no když už bych volila takhle levnou variantu tak za nás Albert pleny zbytek protíkal a malej se prudil tak že normálně používáme Pampersky

nina004
20. pro 2022

@monars Objednávala som teraz Dada plienky z kupplenky.cz a dala som poslať kuriérom. Boli tu na druhý deň a mali na nich aj peknú akciu.

saarunka
20. pro 2022

@monars u nas maji dada i u vetnamcu..

daasqua
20. pro 2022

Z Dmka...zkoušeli jsme i Rossmann, ale moc nevydržely. Pampersky chemický hnus. Dada jsou opravdu nej pro nás.

dejvitka
20. pro 2022

@monars Albert. Jsou z tech levnych jedine, ktere deti snesly bez podrazdeni pokozky (Lidl pro me takovy igelit a z nejakeho duvodu nikdy nesedly DM). Neprotecou, ale jak se trochu nacuraj, hodne nabobtnaj.

aselluska
20. pro 2022

@chlapecektehu u nás přesně naopak. Navíc Albert šílený opruzeniny. Každé dítě je jiné

kiluau
20. pro 2022

Dm nebo rossmann 👍🏼

hezz17
20. pro 2022

@monars dada ma tusim i rohlik. Jestli k vam zavazi

chlapecektehu
20. pro 2022

@aselluska tak to je jasný že každý dítě je jiné🤷🏻‍♀️ jenom jsem napsala dle našich zkušeností s malým že za nás vedou Pampersky že někomu nesedí je věc druhá a Albert pleny si myslím že jako jedny z dalších něco vydrží...
Každý snese něco jiného

arkapo
21. pro 2022

@monars První dítkou pouze Dada a do toho pokusy. Pampers je asi to nejhorší, co může být. Teď jsme bohužel neudělali zásoby, tak máme Rády až od trojek, takže zase alternativy. DM takž, moc nám nesedí. Kaufland strašné. Rossmann jde. Za nás nejlepší Huggies. Nemáme opruzeniny, hezky sedí a super je kapsička na zádech, že pokud je velká dávka, tak to nevyteče až na záda.

kubesovaadelka
21. pro 2022

@monars kupovala jsem dada skrz cenu, pak jsem nestihla objednat a zrovna měli akci v Albertu a už neobjednavam a vždycky když je akce, nekoupime 5-10baliku a naprostá spokojenost s porovnáním Lidl, Kauf a nebo Tesco, Tesco navíc mi přijde, že má ty plinky o velikost menší, Albert má i ten savý proužek

jjasmina
21. pro 2022

@monars z Alberta Top ❤️🥰

fouskovi
21. pro 2022

@monars za nás top z dm Babylove

monars
autor
21. pro 2022

@chlapecektehu nemusí to být takhle levná varianta. Ale taky to nemusí být ta nejdražší 😂 a hlavně dostupná.

monars
autor
21. pro 2022

@hezz17 Joo, rohlík dováží i k nám, tam mě nenapadlo hledat Dada plenky. Děkuji 🤔☺️

ellyem
21. pro 2022

Babylove z DM. Prijdou mi dokonce lepsi nez Kolorky, ktere jsme dlouho pouzivali.