Jake plenky neprotečou v noci?

mku
12. říj 2018

Omlouvam se, pokud tady tohle tema uz je, ale ja jsem nasla jen diskuze hodne stare, takze neaktualni k soucasne nabidce plen...
Posledni dobou syn (14m) skoro kazdou noc plenku procura, resp vypusti asi hodne curani najednou a protece mu az pyzamko v boku. Pak se probudi mokrem a jak ho prevlekam tak se probere uplne a pak treba dve tri hodiny dela u nas v posteli blbosti nez znovu a rano jsem ko vsichni :(
Prebalit kdyz jdu spat ja nema smysl, to ma plinu jeste uplne suchou... treba dneska jsme ho kontrolovala v 0:50 a plina byla uplne sucha a najednou 1:30 plina plna, dite i postel mokry...
Pouzivam Dada plenky, ma 8kg a i tak pouzivam na noc 4+ a stejne protecou... tak jsme zkusili pampers pants a stejny vysledek... nejde mi tak ani o to, ze porad peru, ale ze mu tim prevlekanim narusim spani a pak to dospava pres den a vecer se mu nechce spat...

vendes
16. říj 2018

Asi bych zkusila menší plenky než 4+. Třeba mu nesedí dobře kolem nožiček. Na noc dávám bílé Pampers premium care nebo Kolorky Night. Dceři je 14 M, kolem 10 kg, má vel. 4, u Kolorek L.

zatecka0
22. bře 2020
Uživatel zatecka0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zatecka0.

buď je to velikostí a nebo kontkrétním druhem plínky, ale nám vydrží plínka celou noc bez problémů a máme značku bella happy