Jake plenky neprotečou v noci?

mku
12. říj 2018

Omlouvam se, pokud tady tohle tema uz je, ale ja jsem nasla jen diskuze hodne stare, takze neaktualni k soucasne nabidce plen...
Posledni dobou syn (14m) skoro kazdou noc plenku procura, resp vypusti asi hodne curani najednou a protece mu az pyzamko v boku. Pak se probudi mokrem a jak ho prevlekam tak se probere uplne a pak treba dve tri hodiny dela u nas v posteli blbosti nez znovu a rano jsem ko vsichni :(
Prebalit kdyz jdu spat ja nema smysl, to ma plinu jeste uplne suchou... treba dneska jsme ho kontrolovala v 0:50 a plina byla uplne sucha a najednou 1:30 plina plna, dite i postel mokry...
Pouzivam Dada plenky, ma 8kg a i tak pouzivam na noc 4+ a stejne protecou... tak jsme zkusili pampers pants a stejny vysledek... nejde mi tak ani o to, ze porad peru, ale ze mu tim prevlekanim narusim spani a pak to dospava pres den a vecer se mu nechce spat...

dominika963852
12. říj 2018

Třeba jsou mu ty plenky velké. Mě přijde, že by mu na 8kg stačily i trojky, pokud je buclatější tak 4ky.
Mě když se syn pročůral bokem, tak jsem pak přišla na to, že měl v té plíně pindíka špatně . Pak jsem si dávala pozor a při přebalování jsem pindíka kontrolovala, aby byl rovně v plíně a většinou bylo vše ok.

balogis
12. říj 2018

@mku náš malý ma přes deset kg a ma 4.dle me na osm kg mu ty 4+ jsou velké.používáme obyčejné albert a od 20:00 do 6:00vydrží.Je teda ráno snad stokilova,ale malý je suchý.

baskervile
12. říj 2018

15 měsíční syn má zelenou pampers od 18 do 6 a neproteče.Co mu jí nasadím tak vypije 240 mléka,jde spát a je takhle do rána.Na toho pinďu bacha, jakmile je šejdrem, dokáže nadělat paseku🙂 Jo a má cca těch 10 kg a velikost 4

lenkajan
12. říj 2018

Na noc dávám vždy o číslo větší plenku. Má 4ky, dávám Pampers pants 5, nikdy neprotekly 🙂

zelenaesmolda
12. říj 2018

@lenkajan jenze kdyz je plenka volna tak muze protect bokem protoze nedrzi poradne

@mku ja mam sice zatim pulrocni ale me se osvedcily plinky Mamia z Aldi,pampersky mi casto protecou kdyz se mala pokadi bokem ale tyhle drzi a i kdyz je plinka fakt plna tak ma suchy zadecek

chimneysweeper1
12. říj 2018

Zkuste Lidl plenky, taky bych volila velikost 3 pro 8kg dítě. Tyhle plenky neprotečou. Nám teda neprotečou ani DADA plenky a to syna po přebalení na noc kojím a kojím i v noci a nikdy mokrý nebyl.

nazka
12. říj 2018

@mku my pouzivame plenky dada 4, dcera ma 12 kg a nikdy ji plenka neprotekla. zkuste mensi. Dada plenky se mi osvedcily nejvic. dm nam protekly, pampers taky. albertacky sovickovy jsou taky fajn.

pavelkamat
12. říj 2018

Od malá používáme Dady a nikdy nám neprotekly. Za mne absolutní spokojenost 👍

pataja
12. říj 2018

Bella happy 😉

zmrzlinka
12. říj 2018

Lidl

cuuza
12. říj 2018

Čtyri plus mu musí byt velke. Zkusila bych 4 babylove z dm, nám neprotecou a to má 12kg.

kittyy17
12. říj 2018

Tohle jsem řešila u obou kluků, vyzkoušela jsem všechny plinky... Mladší má už 22 měsíců a čůrá na povel na nočníku, sám si neřekne. Takže ho před spaním posadim na nočník, přesto občas dojde k nehodě...
Mám pocit, že trochu pomáhá, když mu tu plinku těsněji zapnu. Obvykle mu proteče vrchem, zjistila jsem, že ta opice spí na břiše v kleku, prdeli nahoru, a v této pozici když čůrá, se nedivím že to teče ven... zjistila jsem, že takto leží když je mu zima, když mu na noc obleču mikinu, leží na zádech rozvalený. Přikrývku odkope

kittyy17
12. říj 2018

Má Albert 5 a 12 kg, když měl 8 kg (v pěti měsících), musel mít 4, má poněkud barokní tvary 😃

lucie01
12. říj 2018

My používáme Tesco loves baby vel. 4,nebo 4+ má něco málo přes 13 Kg. Chodí spát po 19 hodině a vstává mezi 6-7 ráno. Před spaním ještě vypije 230 UM, pokud se vzbudí v noci, tak vypije ještě 180 ml. Plínka nacucana, ale drzi

ariadna12
12. říj 2018

Nam vzdy sedely Pampers premium care, procurani minimum, kdyz jsem je moc volne zapnula. Nekomu zase nesedi jejich vune, popr. cena.

priefi
12. říj 2018

@mku mame suoer zkusenosti a pampers premium care, jedine, co v noci neprotecou.

pavlapavlapavlapavla
12. říj 2018

Za me se osvedcilo davat na noc o cislo vetsi plinky. Jinak pokud holky pily, procuraly vsechny ...

lenkajan
12. říj 2018

@zelenaesmolda Resila jsem to tak u dcery do dvou let a ted i u syna, nikdy mi neprotekly 😉 Ty Pampers pants plne obepinaji nozicky, takze to nema kudy protect 🙂

bayt
12. říj 2018

@mku a pampers premium care už na tak velké děti nedělaj?

no_title
12. říj 2018

Dada, ale musí se pečlivě vytáhnout ta "krajka" ven, jinak protečou i ty.

misa1106
12. říj 2018

Syn má 10kg a dávám Babylove (dm) vel. 4 (i klasické i kalhotkové). Nehody se staly jen 2 - jednou jsem nezkontrolovala a pindík nebyl rovně dolů a podruhé jsem špatně zapnula, protože mi utíkal. Takže na obojí dávat pozor plus bych u vás dala opravdu menší plenky.

cokoholka
12. říj 2018

Možná mu zkuste dát navečer míň pití. Kdyby byl syn menší, doporučila bych Plenobox, který nabízí 8 druhů plen vel. č. 2 po 5 kusech na vyzkoušení, které by seděly a neprotekly.

te_reza
12. říj 2018

Huggies

avital
13. říj 2018

Pokavad to vyklopi najednou, tak podle me pomuze jen nocnik, taky se nam to obcas deje a nejen v noci...

lucifux
13. říj 2018

Velikost 4+ mu musí být určitě velké, kupuji plenky v penny jmenují se bebelino, ale používali jsme i lidl a dada. Občas je ráno taky mokrý, ale jen když spinká celou noc na břiše. snažím se mu večer i trochu brzdit pití, Ten náš je schopný do sebe na lít 500 ml na jednou, a to těsně před tím než jde spinkat.

booobika21
13. říj 2018

Dcera ma 9 kg a na noc davam pampers premium care,nikdy neprotekly a navic mi prijdou spolu s pants od pampers nejvic save.

alicie_k
13. říj 2018

Syn má přes 11kg a má Dady vel.4, 4+ někdy taky, když vím, že hodně vypil a třeba jedem autem a vím že usne. Taky bych si myslela že můžou být u vás ty 4+ velké... Dady mě nikdy nezklamaly oproti drahým Pampers premium ze kterých jsme měsíc léčili opruzeniny...

zelenaesmolda
13. říj 2018

@cuuza me se prave DM plinky zdaji vetsi nez ostatni.mala ma tedka 3 ale kdyz je zapinam tak ty lepaky se skoro krizi ale u ostatnich ne

cuuza
14. říj 2018

@zelenaesmolda Ono je to tezke porovnávat, některé zvládnou baculatejši stehynka, některé jsou vyšší...

rkozakova
15. říj 2018

Jelikož nás drobeček vypije cca 300 před spaním a během noci cca 300-500 tak proteceme skoro vždy. Měním plinku 1x-2x za noc....a je jedno jaká to je značka 😂