Plenky na noc

elisium
19. črc 2021

Ahoj maminky. Mám 10 měsíčního syna a poslední dobou řeším procuranou plenku v noci. Přes den používáme babylove z D&M. Na noc jsme vyzkoušeli pampers baby Care, sleep and play a včera plenkové kalhotky pampers pants. Ještě kojím v noci 1 - 2x. A po kojení prebaluju. Teď se i v noci dost prevaluje a cestuje. Někdy spí tvrdě, že ho převleknu i z mokrého pyzamka bez probuzení, ale někdy pláče, jen když prebaluju plenku. Je fakt, že hodně čůrá i přes den. Už fakt nevím, co vyzkoušet. 😔

pe_tu_ss_ka
19. črc 2021

@elisium malý měl od začátku do odplenkování plenky od Bella happy, nakonec nosil ty kalhotkové. A že pil hodně, když byl kojený, a opravdu ani jedna mu nikdy neprotekla a to jsem přebalovala v noci jen první 2 měsíce. Pak vydržela plenka celou noc.

michaelarousova
19. črc 2021

@elisium u nas jedina plenka ktera neprotekla byly kolorky nocni☺️ A to mel i mliko treba 3x v noci

veru181
19. črc 2021

Nám dobře fungují Pampers premium care. Už v noci nekojím, ale syn je dost cestovatel 🙂

elisium
autor
19. črc 2021

Moc děkuji. Zkusím na noc látkové, chtěla jsem je ze začátku, ale nakonec jsem je odložila. 😉

biciklissie
19. črc 2021

Zkuste o číslo větší. Když v noci i přebalujete, tak by protékat neměly. Dost jsem četla, že se to stává, když už by byla lepší větší velikost.

jjasmina
19. črc 2021

@elisium Buď větší plenky, u nás jsou super Happy baby i po prokojene noci, nepritekli nikdy, největší spokojenost

katule1990
19. črc 2021

@elisium Synovi je 8,5 měsíce, kojí se převážně jen v noci. Dávám látkové (na den i na noc) a v pohodě, vydrží celou noc, nepřebaluju (12 hodin). Na noc dávám kalhotkovou plínu s dlouhou vkládačkou, na to fleecovou separačku pro pocit sucha. Chce to navrch dobrý svrchní kalhotky, které dobře sedí a všude těsní.

lizzie02
19. črc 2021

Latkujeme, ale když je potřeba dám z DM ty nature, ne babylove a drží také celou noc😊 a to v noci kojime hodně 😁

95newmommy2020
19. črc 2021

Albertacky překvapily, pampers kalhotky.

garpova
19. črc 2021

Já začala látkovat zhruba 3m po porodu. Když se malá kojila v noci, tak jsem přibalila, jinak až ráno. Plenky nikdy neprotekly, kalhotky to udržely. Látkuji klasické čtverce a na noc dávám ještě vkládačku.

petulkadodo
19. črc 2021

@elisium Taky používáme Babylove a tenhle problém jsme vyřešili na noc větší velikostí. Vydrží pak i 12 hodin, v noci nepřebaluju.