• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké vitamíny kupujete dětem?

28. května 2016 
Ahoj, marťánky bych dětem nedávala, obsahují aspartam, sorbatol a další nebezpečné látky..nechápu, jak mohou být tyhle látky ve vitamínech pro děti, ale budiž :slight_smile: Dávám dětem vitamíny od lýsi, je to rybí olej, který je potřeba a syn mi rybu prostě nesní ani kdybych mu slíbila hory doly :D nakoplo ho to imunitou, dříve býval ze školky nemocný a teď už je to pohoda :slight_smile:
26. říj 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hlavne vtamin D :slight_smile:
16. dub 2016 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
17. dub 2016 ve 22:03 • bioneeds
Nekupuji nic a jsou obe zdrave a nemocne nebyvaji.. Myslim.ze nejlepsi vitaminy jsou ze stravy a ne z tabletek :wink:
17. dub 2016 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn býval nemocný, od 1 roku mu od podzimu do jara dávám Multiimun (betaglukany z hlívy, vit. C). Např letos jsem brala 14 dní antibiotika, celou dobu jsem mu dávala zvýšenou dávku a nic nechytil. Jinak každý den ven, umývat ruce, atd, atd...
17. dub 2016 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.
To jedulezity, chodit casto ven, byt zalezly doma nicemu nepomuze!
27. dub 2016 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasny, ditkomusi mit dobrou imunitu, my chodime hodne casto ven ale i tak jim davam vitaminky.
8. kvě 2016 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Multisanostol sirup.Obcas vitamin D od Swisu a kedze mame problemi zo zelezom tak obcas kyselinu listovou a Maltofer ,ale ten je na predpis.
8. kvě 2016 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Staci slunicko, ale i tak davam par kapek do cajiku, vigantolu
28. kvě 2016 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek