Jaké vitamíny kupujete dětem?

Dcera pěkně papKá ovoce i zeleninku,ale říkám si jestli ještě přikoupit nějaké vitamíny!!! děkuji za tipy!!!
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
lucik986
26. říj 2014
Ahoj, marťánky bych dětem nedávala, obsahují aspartam, sorbatol a další nebezpečné látky..nechápu, jak mohou být tyhle látky ve vitamínech pro děti, ale budiž 🙂 Dávám dětem vitamíny od lýsi, je to rybí olej, který je potřeba a syn mi rybu prostě nesní ani kdybych mu slíbila hory doly 😃 nakoplo ho to imunitou, dříve býval ze školky nemocný a teď už je to pohoda 🙂
abdikate
16. dub 2016
Hlavne vtamin D 🙂
bioneeds
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkalenulka
17. dub 2016
Nekupuji nic a jsou obe zdrave a nemocne nebyvaji.. Myslim.ze nejlepsi vitaminy jsou ze stravy a ne z tabletek 😉
sonja01
17. dub 2016
Syn býval nemocný, od 1 roku mu od podzimu do jara dávám Multiimun (betaglukany z hlívy, vit. C). Např letos jsem brala 14 dní antibiotika, celou dobu jsem mu dávala zvýšenou dávku a nic nechytil. Jinak každý den ven, umývat ruce, atd, atd...
zuzimuk
27. dub 2016
To jedulezity, chodit casto ven, byt zalezly doma nicemu nepomuze!
smetttanov
8. kvě 2016
Tak to je jasny, ditkomusi mit dobrou imunitu, my chodime hodne casto ven ale i tak jim davam vitaminky.
zmrzlinka
8. kvě 2016
Multisanostol sirup.Obcas vitamin D od Swisu a kedze mame problemi zo zelezom tak obcas kyselinu listovou a Maltofer ,ale ten je na predpis.
julisa88
28. kvě 2016
Staci slunicko, ale i tak davam par kapek do cajiku, vigantolu
janurous
10. led 2018
Já třeba dávám vigantol, ale jen přes zimu teda.
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další