Jaké vitamíny kupujete dětem?

petulka25
12. bře 2012

Dcera pěkně papKá ovoce i zeleninku,ale říkám si jestli ještě přikoupit nějaké vitamíny!!! děkuji za tipy!!!

lucik986
26. říj 2014

Ahoj, marťánky bych dětem nedávala, obsahují aspartam, sorbatol a další nebezpečné látky..nechápu, jak mohou být tyhle látky ve vitamínech pro děti, ale budiž 🙂 Dávám dětem vitamíny od lýsi, je to rybí olej, který je potřeba a syn mi rybu prostě nesní ani kdybych mu slíbila hory doly :D nakoplo ho to imunitou, dříve býval ze školky nemocný a teď už je to pohoda 🙂

abdikate
16. dub 2016
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Hlavne vtamin D 🙂

bioneeds
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkalenulka
17. dub 2016

Nekupuji nic a jsou obe zdrave a nemocne nebyvaji.. Myslim.ze nejlepsi vitaminy jsou ze stravy a ne z tabletek 😉

sonja01
17. dub 2016

Syn býval nemocný, od 1 roku mu od podzimu do jara dávám Multiimun (betaglukany z hlívy, vit. C). Např letos jsem brala 14 dní antibiotika, celou dobu jsem mu dávala zvýšenou dávku a nic nechytil. Jinak každý den ven, umývat ruce, atd, atd...

zuzimuk
27. dub 2016
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

To jedulezity, chodit casto ven, byt zalezly doma nicemu nepomuze!

smetttanov
8. kvě 2016

Tak to je jasny, ditkomusi mit dobrou imunitu, my chodime hodne casto ven ale i tak jim davam vitaminky.

zmrzlinka
8. kvě 2016

Multisanostol sirup.Obcas vitamin D od Swisu a kedze mame problemi zo zelezom tak obcas kyselinu listovou a Maltofer ,ale ten je na predpis.

julisa88
28. kvě 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Staci slunicko, ale i tak davam par kapek do cajiku, vigantolu

janurous
10. led 2018
Uživatel janurous je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janurous.

Já třeba dávám vigantol, ale jen přes zimu teda.

kristyna0106
24. led 2018
Uživatel kristyna0106 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kristyna0106.

My jsme dávali i přes léto, protože to se malá zrovna narodila a nemohla hned na sluníčko 🙂

lenkanovotna1978
28. únor 2018

@mamkamarketa Mohu se zeptat co konkrétně je špatného na jablíčkách z Polska? 🙂

35_a_budu_mamka
28. únor 2018

Vigantol davam stale a Imunoglukan od rijna a zatim bez nemoci, tuk tuk tuk😎

versatilka
28. únor 2018

já dávám imunoglukan a spokojenost

lucasice
31. říj 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

My bereme celá rodina každý den.

herbinaaa
30. kvě 2020

vitamin C a probiotika laktobacilky (ty bere dcera), já beru klasické laktobacily (pro dospělé)

sabca21
29. čer 2020

já kupuju vitamín D v kapkách a pak ještě omega 3, to jsou takový tobolky ve tvaru ryby 😉

herbinaaa
30. srp 2020

@sabca21 vidíš, taky bych je měla koupit své dceři. Jak dlouho je díváš ? Pořád, nebo u probiotik, kdy se berou 2 měsíce a pak 2 měsíce pauza?

fionkaa
8. říj 2021

Já dávám dceři laktobacilky5 než někam jedeme nebo před zimním obdobím a také spokojenost 🙂)

klarkahany
2. lis 2021

Ahoj, přes zimní sezonu dávám dětem probiotika a mě a manželovi kupuji vitamín C a D.. všechno máme z naturevia a také jsme spokojení.

fionkaa
9. pro 2021

Dobrý den, poradíte mi prosím jaké vitamíny dětem v tomto období dopřávat? Dcera i syn jsou stál nemocní a to mají všeho dostatek(zelenina i ovoce)