• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký dáváte dětem jogurt?

20. března 2011 
Tak my zacinali bilou holandii, cca v peti mesicich. Pak jsem pridala ruzne bio z Tesca ci Billy. Ted uz krmime smetanakama, protoze maly potrebuje vykrmit a k pribinakum duveru nemame. Takze treba floriany jedou :wink:
10. bře 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro malé prcky hlasuji pro ty skleničkové. Pak je dobrý Choceňský nebo řecký
10. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po 6m jsme zkoušeli Hollandii,ale po té se mi brutálně poblinkala,pak choceňský,ten jí taky navaluje...takže nakonec aktivie,klasická tm,zelená a tam je spokojenost 100%:slight_smile:
10. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začali jsme choceňským a baštíme ho stále, moc nám chutná... :wink:
10. bře 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olma klasik, obcas chocensky,parkrat Activii a jednou reckej, ale ten mi prisel tucnej az moc, to uz je spis smetana.
10. bře 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávali jsme Vašíkovi bílý Zott, občas Activii s trochou přesnídávky nebo ovocem nebo piškotkama...
10. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacali jsme po 8 mesici Chocenskym smetanovym, Holandii nebo Madeta ma ty jihoceske, ted k tomu jeste Jogobelu, Tvarohacka a Bobika...
a recky je teda narez, ten snim i ja a to jinak jogurty nejim vubec :wink:
10. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávala poprvé tenhle týden - takže 8m a 2t a zblajznul ho celý :sunglasses: - choceňský. Příště plánuju Holandii nebo bych nějaký bio bílý, popř. Activie bílá.
11. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. bře 2011 ve 23:33 • 8petule8
Od ukončeného 8.měs. jsem dávala jako první Holandii... Později jsme přidali Choceňský a Jihočeský... Do jiných pajogurtů bych v takovém věku nešla...
14. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Activii bych teda synovi nedala...ale to je jenom muj nazor! kupuji mu od Hipp primo urceny pro deti, aspon do roku zivota, pak mu dam i jine pomalu...
14. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My začínali Choceňáčkama,ale až od 8 měsíce.Activii bych teda já osobně taky nedala,mám proti ni averzi.Nesnědla bych to já sama,natož abych to dávala dítěti.
19. bře 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedy malé dávám Activii. Ráda bych se zeptala, proč proti ní máte averzi? :astonished: Jinak jí střídám s bílým jogurtem od Hollandie a Kunína. a jogurtovat jsme začali od ukončeného 9. měsíce. Předtím mi po jogurtu blindila.
19. bře 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tez davame prevazne activii. Chutna nam doma vsem.
Kdyz jsme s jogurty zacinali, kupovala jsem detske bez cukru, slazene jen cistym ovocem, ale od roku uz to moc neresim...
19. bře 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začínali jsme na 10 měsících jogurtem od Hami přímo pro děti, ty měl až do dvou let. Když byl větší, tak dávám jogurty pro děti dovezené z Německa (některé se dají koupit i tady, mají dost Kinderjogurtů) a nyní střídáme i s Kostíkama. Jinak jsme zkoušeli i Dobrou Mámu a též nemám nic proti Activii, naše dr.ji třeba zrovna doporučovala, ale malému nechutnala.
19. bře 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Choceňský jogurt. Activie ani Hollandie malému nechutnala.
19. bře 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dávali jogurt až v roce. manža má ekzém tak jsme čekali a moje mlíčko stačilo. pak jsme začali activii a teď ve dvou letech u nás valí kostíci :grinning: :sunglasses: :grinning:
19. bře 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedavat nizkotucne jogurty - jinak znacky prilis neresim, pak se v budoucnu vyvarovat tavenym syrum, ktere naopak odvapnuji... u dcery se alergeni potraviny -viz mleko ,ryba ,lepek - mely davat az od roka. Nyni se zjistilo, cim drive se s tim dite setka, tim lepe pro nej - me osobne to prijde logicke:slight_smile: Ja desna matka to u dcery prilis nedodrzovala a ve finale jsem tedy ,oproti tem co to prisne dodrzovali, udelala dobre:slight_smile:)
malej je fakt jedlik ,takze my bastime jogurt od 6 mesice
20. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše malá jí Hollandii bílou od 7,5 měsíce, ale nikdy samotnou, vždy s ovocem (banán, jablíčko apod.), jiné značky zatím nedáváme, ale prej je dobrý jogurt od Kauflandu, prej ho doporučuje i ta Kateřina Cajthamlová, že obsahuje ty laktobacily :slight_smile:
20. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek