Kdy chodíte a jak často s mimčama ven?

Ahoj, chtěla jsem s ezeptat kdy chodite s mimčama ven?Vždy ve stejnou dobu? a jak často?
my chodime někdy dvakrat denně a někdy jen jednou, mame zahradu tak kdyžtak malou dam jen v kočarku na zahradu 🙂
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
ivulinda
20. čer 2008
Nezlobte se na mě,ale některé diskuse mi přijdou divné...Musela jsem reagovat
coriven
20. čer 2008
Ahojte, tohle je asi hodně individuální, ideální je mít zahradu u baráčku, bohužel my vylézáme každý den 3 patra s 3 měsíčním mimčem. Ale chodím 2x denně, procházka dlouhá asi podle toho jak má malá hlad, jak dlouho vydrží 🙂, často zakotvím u rodičů a malou nechám na dvorku. Naše malá reaguje na čerství vzduch, jen vyjdeme ze sklepa už zavírá očka a je klidná, doma by mi probrečela celé dopoledne. Takže my musíme na procházky i v dešti.
Tak hezké procházkování 😃
binki
21. čer 2008
nemám žádnou pravidelnou dobu, jdu, když chci nebo jdu-li na úřad, do banky, k doktorum, v nasem pripade to jsou zivelne odchody i prichody, jen veci s sebou balim s rozmyslem 😎
kim
21. čer 2008
My jsme venku téměř celý den :-p Máme zahradu, ale na uspání teda musím vyjet a jezdit...odpo je vedle na zahradě tchýně, takže já si jdu poklidit a malý je venku s babi.Chodím i za deště, když to nejsou vyloženě provazy.Pláštěnu na kočár a já deštník, nijak mi to v řízení teda nevadí.
jennyska
27. pro 2013
Ahoj @kim @binki @coriven @ivulinda a ostatní maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti se Procházkami s novorozenci do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do http://www.modrykonik.cz/prochazky-s-novorozencem/ a pomoci tak všem ostatním maminkám, které tato otázka zajímá a zvažují, kdy dítě na první procházky vzít, na jak dlouho, jak ho obléci atd. Na MK hledají v různých směrech radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim velmi pomohou.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další