• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy chodíte a jak často s mimčama ven?

27. prosince 2013 
Nezlobte se na mě,ale některé diskuse mi přijdou divné...Musela jsem reagovat
20. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tohle je asi hodně individuální, ideální je mít zahradu u baráčku, bohužel my vylézáme každý den 3 patra s 3 měsíčním mimčem. Ale chodím 2x denně, procházka dlouhá asi podle toho jak má malá hlad, jak dlouho vydrží :slight_smile:, často zakotvím u rodičů a malou nechám na dvorku. Naše malá reaguje na čerství vzduch, jen vyjdeme ze sklepa už zavírá očka a je klidná, doma by mi probrečela celé dopoledne. Takže my musíme na procházky i v dešti.
Tak hezké procházkování :grinning:
20. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám žádnou pravidelnou dobu, jdu, když chci nebo jdu-li na úřad, do banky, k doktorum, v nasem pripade to jsou zivelne odchody i prichody, jen veci s sebou balim s rozmyslem :sunglasses:
21. čer 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme venku téměř celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme zahradu, ale na uspání teda musím vyjet a jezdit...odpo je vedle na zahradě tchýně, takže já si jdu poklidit a malý je venku s babi.Chodím i za deště, když to nejsou vyloženě provazy.Pláštěnu na kočár a já deštník, nijak mi to v řízení teda nevadí.
21. čer 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @kim @binki @coriven @ivulinda a ostatní maminky :slight_smile:

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti se Procházkami s novorozenci do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do http://www.modrykonik.cz/prochazky-s-novorozencem/ a pomoci tak všem ostatním maminkám, které tato otázka zajímá a zvažují, kdy dítě na první procházky vzít, na jak dlouho, jak ho obléci atd. Na MK hledají v různých směrech radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim velmi pomohou.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! :slight_smile:
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: http://www.modrykonik.cz/wiki/all
27. pro 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “překlep”
Tvůj příspěvek