Kdy ukončit užívání léků na podporu prdíků?

janicka006
20. črc 2010

Sice je logická odpověď,když je to v pořádku.....
Ale naše malá teď prdí jako starej námořník..tak bych ráda vyřadila,jak Sab Simplex,tak i homeopatika...ale nemůžou se jí potíže nějak vrátit????

marketa137
20. črc 2010

@janicka006 chce to vyzkoušet a pomalu vysazovat, Tomík měl baby calm a právě kolem 3m už došli a další jsem nekoupila a bylo už to ok. jednou jsem mu je zkusila vysadit kolem 2m a hned další den měl bolení bříška tak sjem zase nasadila a po tom 3m už to měl ok. Zkusila bych vysazovat postupně, já mu pak třeba dávala mín kapiček a pomalu to snižovala, určitě ybch nevysazovala vše během 1 dne ale pokud dobře prdí tak už by to mohlo být ok 😉

katy.m
20. črc 2010

osobně jsem to vysadila nárazově a měli jsme klid.Pokud by se to vrátilo,určitě nebude problém to nasadit znova 😉

collette
20. črc 2010

Odvážili jsme se až po čtvrtém měsíci 😀 a udělali to naráz...

momin
20. črc 2010

@janicka006 my sme prestali taky tak nejak najednou az nam kapky poroste dosly...
Myslim ze tohle neni vec ktera by se mohla vratit.. 😉 A kdyztak nasadite znova..

strouzek
20. črc 2010

já je přestanu používat až přestane pěnit sunar v láhvi,což ještě nějakou chvíli potrvá 😀

marhulinka
21. črc 2010

Já prostě ve třetím měsíci,když došly kapky,tak už jsem další nedávala a problémy žádné nebyly 😉

jtinacz
10. čer 2013

Malá má skoro 4 měsíce a sem tam kapky ještě dám, Espumisan a dávala jsem i Baby calm. ALe dáváme celou dobu i Biogaia, ted mi dosli, tak nevim, jestli mam jeste dávat, co myslite? Rekla bych, ze fakt zabiraly