• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik kočárků jste si pořídili na své děti?

10. března 2016 
U nas Dorjan Danny Sport Prestige, spokojnost, parada do terenu, priestorny....ale na cestovanie vlakom a MHD trocha tazsi tak este mame teraz Maclaren XT. Viacej neplanujem, postacime s manducou v pripade nudze kde sa neda ist s kocikom.
12. únor 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 dítě: x-lander X1, x-lander XA, golfky britax verve a herqules 6spin, ten zůstal pro druhé mimčo u babičky.
2. dítě abc design viper 4S, golfky quinny zapp- kvůli podvozku na autosedačku.
12. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že stačí jeden nadoma (nebo kolíbka) a druhý naven. Měla jsem dvě trojkombinace na dvě děti a stačilo to, když si dobře vyberete, nemusíte kupovat víc. A později se mi místo sporťáku osvědčily golfky kvůli manipulaci - nadám dopustit na Chicco multiway, vozím v nich už druhé dítě , mají super velká kola, jsou prostorné a úžasně lehké. Takže 3 kočárky na dvě děti.
12. únor 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. Free line hluboký i sporťák nový.
2. obyč. golfky za 300 kč
3. Zopa sporťák nový
4.Mutsy Urban hluboká korba použitý
5. Maxi cosi hluboka korba půjčený
6. snad Baby jogger cite elite nový

A celkem 3 děti.
17. lis 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky :slight_smile: noo jak to tak čtu tak nejsem jediný blázen :grinning: :grinning: :grinning: asi to tady ukážu manželovi :wink: ten už ztratil pro mé hoby pochopení :grinning: :grinning: :grinning: jinak mám 2 děti a zatím jsme na 32 kočárcích :slight_smile: ted mám v merku další,ale zvažuji.Náš ted poslední je Peg-pérego Gt3 jsem zatížená na Peg-pérega :slight_smile: tak uvidíme kolik jich ještě bude :sweat_smile: hezkou sobotu :wink:
2. bře 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
4 kočárky a syn má pět měsíců :grinning:
Nejdřív britax b-smart nový, ten byl na něho příliš krátký a úzký, tak šel brzy z domu, pak jsem koupila archivní libertu (tam má místa habaděj), pak jsem z druhé ruky koupila roan maritu na zimu a od jara budem jezdit v jané slalom pro :slight_smile:
2. bře 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli dva :0) Hluboký a golfky ;0) V pohodě nám to stačilo :0)
2. bře 2013 v 09:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 dítě-2 kočárky
1.dvoukombinace Deltim
2.sporťák Babydreams

2 dítě-5 kočárků
1.dvoukombinace Freel line
2.sporťák X-lander
3.golfky Chicco multiway
4.golfky značku nevím
5.sporťák cam cortina-nejlepší kočár

3 dítě
máme nachystaný cam cortina a doufám že u něj zůstanu,přijde mi nejlepší :wink:
2. bře 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co kdybyste penize za ty prasteny kocarky radsi poslaly na detske domovy, zensky? Fakt sila...
7. bře 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Prvímu 3 kočárky (hluboký, sporťák a pak obyč. golfky)
Druhému 2 kočárky (trojkombinace + golfky)
Jen mám velký rozestup mezi dětmi, jinak bych si asi první kočárky schovala :slight_smile:
7. bře 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my měli/máme "jen" dva, sportovní do terénu a pak jeden městskej, golfky jsme nepotřebovali a to syn začal chodit až ve 22měs. takže se vozil fakt dlouho ale jen co začal pořádně chodit tak jsem kočáry zapakovala a využíváme už jen svých nožiček :sunglasses:
7. bře 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 dítě= 1kočárek
7. bře 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
na Danielky sem měla celkem 5 kočárků, na Jarouška mám kočárky dva :wink: jelikož sem zjistila co nejvíc vyhovuje mě a co chci, aby kočárek měl :wink:
7. bře 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
nejsem blázen :grinning:
takže jedna kombinace hloboký + sporťák a jedny golfky.
Víc kočárků najendou, když to není na chatu, nebo vyloženě nevyhovuje, rozbije apod, je nesmysl.
Podle mě maminky, co mají hodně kočárků neví co s penězma..lepší dát dítěti na spoření, naž vyhazovat za kočárky naprosto zbytečně.
7. bře 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Nejsem moc na trojkombinace, takže 3 kočárky - hluboký (Inlgesina Magnum - nejlepší kočárek jaký znám! nedám na něj dopustit), sporťák (Hartan Topline X) a golfáč (Chicco Liteway) - spokojená jsem se všema a všechny použiju minimálně ještě na jedno dítě :wink:
7. bře 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijde mi zbytečný na každý dítě kupovat nový kočár když už jeden mám doma (za předpokladu že drží). Mám kočárek X-lander, klasika hluboká korba + sporťák a jiný v plánu nemám. Kupovali jsme ho s tím že bude i pro druhé dítě (i když ještě řikám že už žádný nebude :grinning:). Otázkou je jestli to kočárek vydrží. :confused:
12. bře 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1 dítě
- Jané Slalom Pro (vydržel nám do té doby, než jsme z praktických důvodů potřebovali spíše golfky)

- golfky Espiro Magic 4 /spokojenost/
- golfky Esprit /už nikdy více/
- golfky Cybex Callisto /na pár věcí fajnový/
- golfky Moon Buggy 3 Fit /na pár věcí super, vydržel to s námi do konce :grinning:/

podtrženo sečteno 5ks :slight_smile:

Přesně jak tu již zaznělo, u 2. dítěte už budu přesně vědět, co mi vyhovuje a co už naopak nechci, takže třeba se dopracuji na verzi 1 dítě=1 kočárek (no schválně :grinning:)
12. bře 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla dvojkombinaci. Hluboká korba do 5m, pak sportovní do 13m. Teď máme něco mezi sporťákem a golfkama, takže 2.kočár. Ale nedivím se maminkám, které na to mají a mění kočárky jako kabelky. Dneska je takový výběr...
12. bře 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pri prvom dieťati 3 kočiare, pri druhom tiež 3 kočiare. Dorjan cross country, trojkolku a golfové hole
12. bře 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedno dítě, jeden kočárek. Našla jsem kočárek (Bugaboo Cameleon), který splňuje všechno co potřebujeme a nebudeme kupovat ani golfky.
12. bře 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dite - 1. dvojkombinace roan marita - hluboka uzasna, sportak nee, sel pryc, 2. aveo coletto - uzasny sportak, 3. no name golfky + 4 predpotopni omyly kocarky na zahradu a na hory a vyzkouseni
2. dite - 1. trojkombinace tako laret - hluboka opet uzasna, sportak taky dobry, ale na pristi zimu bude maly, takze ceka na vyzkouseni 2. starsi PP GT3 + ?? to se uvidi :grinning: :grinning: :grinning:
no radeji to nebudu ani scitat :grinning: :grinning:
12. bře 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 deti, rozdil 21 mesicu a jedna dvojkombinace ( korba + sportak), golfky, dvojkocar (korba + sportak, sportak+ sportak) a skate ke dvojkombinaci.
12. bře 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 dítě-herqules, camarelo q10, graco quatro tour delux, druhý dítě - bebeto vulcano, chicopolino a mezi nima peg perego aria twin
12. bře 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když už se tu bavíte o kočárcích, poraďte mi jaké golfky by jste jednoznačně označily za nejlepší. Budu si muset nějaké pořídit a dám raději na tipy podložené vlastní zkušeností. Díky :slight_smile:
12. bře 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 dítě - 1 kočárek - trojkombinace Roan Marita, bude i na snad další dítě, protože je super :slight_smile: Jinak na léto asi budou golfky Pikolo z bazaru a vylepšené od ségry :wink:
12. bře 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dítě - jeden kočárek - inglesina zippy - trojkombinace
2. dítě - pořád ten samý kočárek, akorát ze sporťáku přecvakneme zase na hlubokou korbu :slight_smile:
12. bře 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dítě:
1. dvojkombinace roan kortina
2. golfky cam flip
+ šátek na nošení a nosítko manduca

2. dítě vše podědí, nic nového už pořizovat neubudeme
12. bře 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 dítě a 2 kočárky:
1) Teutonia Spirit S3
2) Cybex Callisto
12. bře 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
1.dítko a za chvilku si jedu pro 5.kočárek a doufám že poslední - Cam Cortina x3 evolution, úplně jsem se zamilovala, tak snad bude sloužit dobře.
Máme 2x golfky (jedny u babičky,druhé v autě), Starší kočár na balkoně a dvojkombinaci na parádu do města.
19. bře 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 děti a kočárky 3 - jednu trojkombinaci doma, druhou u babičky, aby jsme nemuseli převážet a golfky. Nic víc už pořizovat nemíním a budu ráda až se kočárů začnu postupně zbavovat.
19. bře 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek