Kolik kočárků jste si pořídili na své děti?

Já mám 2 děti a zatím to zvládám s 1.kočárkem(Inglesina Magnum Bike 2006),ale na 3.dítě(v mém připadě je to pouze teorie,protože další dítko v plánu nemáme)bych si pořídila nový. 😉
Strana
z7
Dolů
PředchozíStrana
z7
Další
xbusj202
10. bře 2016
První dítě - kočárek z druhé ruky trojkombinace, který měl sporťák menší než hlubokou korbu, šel z domu.
Druhé dítě - těžký čtyřkolový tank z druhé ruky, šel brzy z domu, ale potřebovala jsem si vyzkoušet ten super prostorný kočár, škoda, že jsem ho nemohla skoro utáhnout. Z druhé ruky pak dvojkombinace Camarelo Dakota a na věk od 2 let mám použitý Red Castle jen sporťák, protože sporťák z dvojkombinace je na zimu na fusak a dítě dost malý.
Třetí dítě - se teprve narodí, ale použiji Camarelo Dakota (s jeho skvělou hlubokou korbou) a později ten Red Castle. Už jsem se svou volbou docela spokojená.

Vyzkoušet si podle mě musí každá žena. Dokud nevozí kočárek, nezná výhody a nevýhody a až pak je schopná se rozhodnout, co vyhovuje právě jí. Osobně z toho důvodu jsem nikdy neměla nový kočárek a s lehčím srdcem jsem pak experimentovala a hledala ten, co vyhovuje nejvíc. Ale ideál neexistuje.
formelina
10. bře 2016
2 kombinace, sporťák byl těžký tak pak valco snap s nafukovacími koly a na dovolenou golfky 🙂
ladie
10. bře 2016
2 děti, 10 kočárků
- quinny speedi (kombinace)
- cybex callisto
- quinny zapp
- britax b-agile 4
- urbo, mamas and papas
- quinny zapp xtra
- nuna pepp
- valco snap 4
- sola, mamas and papas
- recaro easylife

Nikdy jsem na nich neprodělala, doma jsem měla/mám max.dva.
klaraslavickova
10. bře 2016
Mela jsem na dceru 23 a stále nemám ten pravý takže pro druhé bude boj vybrat jediné co vim nechci 3kombinaci ale hlubokou korbu a pak samotný sportak
jaja01k
10. bře 2016
2 deti, 8 kocaru (z toho jsem dva dostala zdarma k jinemu, samotne bych je nekoupila) 🙂
shine2015
10. bře 2016
Tri deti,dva kocarky..

Nejprve koupen Mutsy trojkombinace,za rok jsme koupili sportak easywalker duo...tot vse.

Deti mame holky po 14mes a ted po trech letech od druheho porodu syna.... a jelikoz jsme Mutsy neprodali,uzivame opet Mutsy....ale je fakt,ze prvni dcera kocarek nemusela,uzivala si az pak easywalker duo kdy jezdila se segrou....takze Mutsy zpocatku vyuzit moc nebyl...
Strana
z7
PředchozíStrana
z7
Další