Koupání. Jaké máte lehátka do velké vany?

terez317
3. únor 2023

Doposud jsme naše 6🌙miminko koupali ve vaničce s pěnovým lehátkem. Jenže mimi se už do vaničky nevejde. Jaké máte pomůcky, lehátka do velké vanny. (Ještě nesedî)

krisstina93
3. únor 2023

Tak to stejne lehatko z vanicky dej do velké vany, já teda deti koupala jen na ruce. Nebo kupte větší vaničku, to mate nějakou mikroskopickou ne? Do naší se vejde i čtyřletý.

dasipe
3. únor 2023

Já prostě malou položím do velké vany na záda a napustim vodu 🙂 žádné lehátko nepoužívám 😉

vladienka
3. únor 2023

To mate nejaku malu vanicku, kupila by som vacsiu, aj ked neviem ci sa to este v 6.mesiaci oplati, za chvilku bude sediet a moze byt vo vani

emillyhk
3. únor 2023

Máme vaničku z Ikey. Dokud syn neseděl, měli jsme takové to plastové lehátko a úplně v pohodě. Teď má dva roky, je v ní už dlouho bez lehátka a pořád se vejde 😊 Takže buď dej to pěnové lehátko do normální vany nebo pořiď větší vaničku 🤷‍♀️

jana_zofie
3. únor 2023

Koupala jsem na ruce. Jak zacal sedet, tak uz pak nic nebylo treba.

dominge
3. únor 2023

@terez317 to pěnové lehátko jsem normálně dala do vany a hotovo. Když se ne cítíš, tak si k mimcu sedni 😉 je to v pohodě, uvidíš

veru181
3. únor 2023

Máme také větší vaničku, délka 100 cm (a koupeme v ní skoro tříletého v sedě 🙂)

klokanka31
3. únor 2023

@veru181 Taky máme větší vaničku a malá se v ní ještě koupe 😊

andelka
3. únor 2023

Nic. Koupala jsem se s ním.

me_druhe_ja
3. únor 2023

Já nikdy ty lehátka a tak moc nechapala. .obě děti jsem koupala na ruce. 🙂 Ve fr.porodnici mě hned naučili, jak je držet a myt je. 🙂

goovana
4. únor 2023

@terez317 a sedí už? Pokud ano koupila bych sedátko pokud ne dala bych tam To samé lehátko co jste měli ve vaničce